I phone mi yoksa Samsung s4 mü ? çok kararsız kaldımmm :((

kelebek_93

Kardeşim iyi ki var
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2011
1.530
15
Herkese selam kızlar bu dert değil tabiki ama yine de size danışmak istiyorumm. Elimde bir miktar para var. telefon almak istiyorum. Ama hangisini alacağım konusunda kararsızım. :26:
Iphone 5 5s veya samsung s4 alıcam gibi ama hangisini alıcam karar veremedim.
Kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum sizce ıphonemi s4 mü ?
Hangisi kullanışlı ? hangisinin kamerası iyi çekiyor ? kasma olayı felan var mı ?
ve son olarak ıphone de resim müzik gibi dosyaları sadece ıphoneden ıphoneye mi gönderebiliyoruz ?
Yardımm kızlarr:26:

bende iphone 5s gold istiyorum... iphonelarin kulanimi dha guzel. cunku once iphone kulandim simdi galaxy. suanda iphone gecmek istiyorum. galaxylerin degerleri hemen dusuyor.

bende onu söylicektim canım iphone telefon diğer telefonlardan bluetooth ile hiç bişey almıyo başka telefona da bişey gönderemiyosun. ben samsung s serisinin kamerasını çok beğendim tanığım bazı kişilerde var

bende iphone 5s gold istiyorum... iphonelarin kulanimi dha guzel. cunku once iphone kulandim simdi galaxy. suanda iphone gecmek istiyorum. galaxylerin degerleri hemen dusuyor.

Kullandığın telefon hangisi s4 mü
kullanışlı mı peki ?:44:

bunu öğrendiğim iyi oldu canım işte bu benim için i phonenin eksi yönüü.:26:

Iphone ağır duruyor..
Ben onu tercih ederdim..
Özellikten çok anlamam ama.. Artık telefonların hepsi harika; hangisinin tipi hoşunuza gidiyorsa onu alın bence..
Ama ıphone duvara atınca falan bişey olmuyor, o yönünü önde.. :)

ben iphone sevmiyorum samsung bana her zaman daha güzel geliyor bende s3 kullanıyorum gayet memnunum

bunu öğrendiğim iyi oldu canım işte bu benim için i phonenin eksi yönüü.:26:

bende öyle düşünüyorum canım. bende samsung ace GT-S5830i kullanıyorum bazı kişiler iphone zannediyo sonra samsung yazısını görünce iphone olmadığını anlıyolar

Son düzenleme:

evet elde böyle çok asil duruyor :)
ama diğer telefonlardan bişey almaması beni s4 e ittiriyor gibi yaa :44:

Hiçbiri bence..
yani illa tanınmış bir marka istiyorum derseniz sony xperia derim ama ben de telefon almaya nıyetlı oldugumdan aylardır araştırıyorum ve gonlumu kazanan tek bir telefon var marka olarak türkiyede bilinmese de dünya çapında kendini ispatlamış Huawei Ascend P6
Özellikleri ıpone 5 ile hemen hemen aynı tek bir farkla ascend p6 inceliği 6.2 olması.. eğer inceleme fırsatınız varsa vadofone bayılerınde telefonu incelemenizi tavsiye ediyorum

bluetooth la niye gönderiiyosunuzki ben whatsapp viber tangodan yolluyorum ne yolluycaksam

iphone almanı öneririm.bende samsung note kullanıyorum ama memnun değilim.sürekli donuyor.diyelim ki önemli bir olay başverdi telefondan birini aramam gerek telefon rehberi bölümüne girmem orda kişiyi bulmam aramam ohoooo sürüp gidiyor akşamı buluyor nerdeyse.
ama ablam iphone kullanıcısı.çok memnun.en iyi kamera özelliğide iphonede.hatta bütün çoğu resimlerimi ablamın telefonundan çekerim sonra kendime yollarım.dediğim gibi samsung iyi değil.kamera özelliğide sıfır.

evet resim gibi dosyaları sadece iphone olan arkadaşlarına yollayabilirsin.malesef başka telefonlara yollayamazsın.

karar senin canım.

1 senedir iphone 5 kullanıyorum, önyargılıydım iphone kullanana kadar bir çok marka kullandım. Ama iphone ve diğerleri.. diyor ya bazıları gerçekten öyleymiş. Appledan başka telefon kullanacağımı sanmıyorum artık

yıllarca samsung kullandım gına geldi bana. ama samsung kamera açısından gerçekten iyi
ilk samsung telefonum wifi telefonların ilklerindendi o bile çok iyi çekiyor
tabi bana ıphone bile versen lumiamdan vazgeçmem :))

bluetooth la niye gönderiiyosunuzki ben whatsapp viber tangodan yolluyorum ne yolluycaksam

ya internet paketimiz yoksa ve o anda o resim müzik veya videonun gönderilmesini ya da almayı istiyosak nasıl olucak o bide o anda gönderildi gönderildi daha sonra unutuluyo

ayrıca sestir, resimdir kullanıcıya göre çok değişim gösteriyor. ne alacaksan kendi zevkine göre al sonra pişman olma
casperin akıllı telefonlarıda çok şık ve kaliteli
kendini belli markalarla sınırlandırma

ya internet paketimiz yoksa ve o anda o resim müzik veya videonun gönderilmesini ya da almayı istiyosak nasıl olucak o bide o anda gönderildi gönderildi daha sonra unutuluyo

İnternet olmayacaksa bu özellikte bii telefon almaya hiç gerek yok ki zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…