I phone mi yoksa Samsung s4 mü ? çok kararsız kaldımmm :((

annemin ki s3 mini:26::26:bende seviyorum da iştegm discovery vardı markadan emin olamadım sanırım en iyisi s3 mini

annemin ki s3 mini:26::26:bende seviyorum da iştegm discovery vardı markadan emin olamadım sanırım en iyisi s3 mini

gm discovery şekil olarak s3 aynısı ve kullanan herkes çok memnun çevremde hızla yayılıyor o telefonda, eğer büyük tel seviyorsan düşünebilirsin bence

gm discovery şekil olarak s3 aynısı ve kullanan herkes çok memnun çevremde hızla yayılıyor o telefonda, eğer büyük tel seviyorsan düşünebilirsin bence
bilindik olmadığı için çok çekiniyorum:26:nette baktım şikayet fazla gibi:26:

bilindik olmadığı için çok çekiniyorum:26:nette baktım şikayet fazla gibi:26:

heee o zaman bilemedim bak şimdii :44::44: garanti bişey olsun diosan s3 mini candır ama sakınnn ace almaaa beni satıcı kandırmıştı resmen bunu alaım die övdü falan bi sürü, inandım bende aklımda yoken bunu aldım, şimdi çok pişmanımm

iyiki uyardın yoksa bende kesin ace alıcaktım:26:

s4 ün kamerası gayet iyi çekim yapıyo 13 mp. hız olarakta iyi fakat 32 gb hafızası sadece türkcellde satılıyo piyasada hep 16 gb var. ve onlarda 32 ye yükseltilebiliyo hafızakartıyla.

ama s4 ün en bilinen sorunu batarya şişmesi bu sorun öyle artmışki bazı forumlarda okuduğum kadarıyla yurt dışında yedek batarya ile satılıyomuş.

ama s3 çok güzel bir telefondu tabi kamera mp olarak daha düşük 8mp.

htc one da beni iten bataryasının çıkarılabilir olmaması. yani arkaka kapağı sabit.

ı pone laırnsa şu sadece kendi aralarındaki veri alış verişi yapabilme sorununu sevmiyorum.

bende s4 almak için yola koyulmuşken note 3 e aşık oldum. bütçe olarak not 3 alamıyosanız note 2 de oldukça iyi. galaxy notlar yeni model çıksa dahi eskisi popülerliğini koruyo.

he note benim için büyük diyosanız ben ı pone u sevmeyen ve s4 ün batarya sorununu bildiğimden dolayı size tavsiyem şubat 28 gibi iletişim fuarında galaxy s5 tanıtılacak ve dağıtımı başlatılacak. s4 deki hafıza ve batarya tüketimi vs gibi sorunlardan ders larak yapmışlar s5 i. he s5 ilk çıktığında pahalı olur diyosanız ben yinede çıkmasını bekleyin derim. çünkü s5 in tanıtım süresi yaklaştıkça bile s4 fiyatı düşmeye başladı. birde satışa sunulduğunda nekadar düşer allah bilir.

bende sevgilisiyle buluşma gününü bekleyen liseli aşıklar gibiyim not 3 ümle buluşmama son 14 gün

Son düzenleme:

2 günmü gidiyo çok iyiymiş gerçekten.

inanmıyorum 1064 tl mi?

bende almayı düşünüyorum ve medcezirde nasıl duruyo diye bakıyorum. ama orjinal kapağın açılmadan cevaplama ve konuşma özelliği gerçekten çok iyi.

zaten birçok note kullanıcısı aynı şeyi söylüyo. xx teli alıcaktım arkadaşımın notunu kurcaladım vee note almaya karar verdim :))

güle güle kullanın.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…