Gebeliğe Hazırlık Hz. İbrahim (a.s) 'in Çocuk Duası 🙏🏻💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tamam kuzum seni de hemen yarına yazarız Rabbim hayırla götürsün işlerini hem öyle dusunme hep güzel düşün güzel olsun inşaallah
Düşünmek istemiyorum ama hep önüme bişeyler çıkıyo anlamsız sanki bu transfer olmazsın der gibi engel çıkıyor önüme bilmiyorum hayırlı mı hayırsız mı yanlışta düşünmek istemiyorum

Hepimizin karsısına bazen cıkıyor canım güzel söyleyelim güzel düşünelim Rabbimin vardır bir bildiği

Benim için gün farketmez

Ben katilcam günü önemli değil ama öbür ay tup bebek olabilir o zaman öncelik isteyebilir olursa.

Merhaba unutmadığınız için teşekkürler. Ben yeni adet oldum 2.gün yani yarın muayeneye gideceğim yumurta gelişimine göre tedaviye başlanacak. Benide öne alırsanız çok mutlu olurum. Fakat ben okuyamayacağım adetliyken nasıl oluyor daha doğrusu ilk defa katılıyorum.

Canım adetliyken okunabiliyor listeyi paylasıyorum günde 2 arkadasımıza okuyoruz ama önden de gidebilirsin tabi listeyi paylasınca..
Yarın icin iki arkadasımızı yazmıstık seni de carsambaya yazalım olur mu..

Beni 17 Mart'a yazabilir misin canım

Canım adetliyken okunabiliyor listeyi paylasıyorum günde 2 arkadasımıza okuyoruz ama önden de gidebilirsin tabi listeyi paylasınca..
Tamam olur canım Rabbim kabul etsin inşaallah. Şimdi yarın mı başlıyoruz belirtilen kişilere 200 tane kişi başı mı toplamda mı?

Benim için de önemli değil canım gelecek aya doktor kontrolüm var o zaman öncelik isteyebilirim belki Rabbim kabul etsin inşallah tekrar başlayabilirim

oznurcugum benıde eklersın yenı lısteye, orta kısımlarda olursam sevınırım eger cok acıl bırılerının taleplerı olmaz ıse

Bana da gün farketmez canım

Bende katılmak isterim. Çatlatma iğnesi oldum ayın 9unda beklemedeyim. Abdest almak gerekiyor mu bu duayı okurken

Bende katılmak isterim. Çatlatma iğnesi oldum ayın 9unda beklemedeyim. Abdest almak gerekiyor mu bu duayı okurken
Hayır kuzum her an olunabilir bir dua Rabbim hayırla sonuclandırsın inşaAllah
İstediğin bir gun var mı bu arada?

Ben henüz beklemediy
Ben henüz beklemedeyim adet olunca klomene başlıcam beni sonlara yazabilirsiniz

Kızlarcım liste hazır lakin son kez herkesi etiketleyip sunu sorayım devam edemicek olan var mı ona gore yayınlayayım?
listeyi 15 dakika sonra paylasıyor olacagım. Yarın sabaha kadar devam edemicek olanlar bu mesajı gorur dıye dusunuyorum.. Diğer günlerin listesini ona göre paylasırım.. Hakka girmeyelim kuzular kararımızı güzelce verip... Sizleri seviyorum.

Hayyal Iron Butterfly Bademimmmm Omrumu 7 A R Y A MaviSasa234 Teach_Mavi poncikbirgelincik DantelKiz Tiniminimavihanim madamseker papatyalikizz E c e civciv161616 ShiningLife Papatyamveben-Mavi Jane Jetgil the last chat bender P pembe_gozluk -Arwen- Hali Cookiie A Arzumsunn geceyagmuru Roosaa L a v i n Meral01 OraEtLabora @Btlaydnz23 akgnss

15.03.2022 tarihli listemiz

Duamız:

'RABBİ HEBLİ MİNES SALİHİN'
(Saffat suresi 100. ayet)
Anlamı: Rabbim bize katından salih evlatlar ver.

1- Hayyal /Rüya
2- Iron Butterfly
3- Bademimmmm
4- Omrumu 7
5- A R Y A
6- MaviSasa234
7- Teach_Mavi /Meryem
8- poncikbirgelincik
9- DantelKiz /Kübra
10- Tiniminimavihanim /Esra
11- madamseker /Vildan
12- papatyalikizz
13- E c e
14- civciv161616 /Zahide
15- ShiningLife /Gamze
16- Papatyamveben-Mavi /Özge
17- Jane Jetgil /Duygu
18- the last chat bender
19- P pembe_gozluk
20- -Arwen-
21- Hali /Elif
22- Cookiie
23- A Arzumsunn
24- geceyagmuru /Esra Öncel
25- Roosaa
26- L a v i n /Ceren
27- Meral01
28- OraEtLabora
29- @Btlaydnz23
30- akgnss
31- M Mavi Menekse /Öznur

Listemizin tamamlanma tarihi 01.04.2022
LİSTE ŞU AN ALIMLARA KAPALIDIR.

Yukarıdaki ayeti her bir arkadasımızın niyetine 100 defa okuyoruz.

Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşeAllah..

15.03.2022 tarihli listemiz

Duamız:

'RABBİ HEBLİ MİNES SALİHİN'
(Saffat suresi 100. ayet)
Anlamı: Rabbim bize katından salih evlatlar ver.

Bugun ki arkadaslarımız Hayyal /Rüya ve Iron Butterfly

1- Hayyal /Rüya
2- Iron Butterfly
3- Bademimmmm
4- Omrumu 7
5- A R Y A
6- MaviSasa234
7- Teach_Mavi /Meryem
8- poncikbirgelincik
9- DantelKiz /Kübra
10- Tiniminimavihanim /Esra
11- madamseker /Vildan
12- papatyalikizz
13- E c e
14- civciv161616 /Zahide
15- ShiningLife /Gamze
16- Papatyamveben-Mavi /Özge
17- Jane Jetgil /Duygu
18- the last chat bender
19- P pembe_gozluk
20- -Arwen-
21- Hali /Elif
22- Cookiie
23- A Arzumsunn
24- geceyagmuru /Esra Öncel
25- Roosaa
26- L a v i n /Ceren
27- Meral01
28- OraEtLabora
29- @Btlaydnz23
30- M Mavi Menekse /Öznur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…