Gebeliğe Hazırlık Hz. İbrahim (a.s) 'in Çocuk Duası 🙏🏻💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
M Mavi Menekse öznurcum ben de yeni listede olmak istiyorum bir de salı günü benim ayın 15inde doktor randevum var o güne gelecek şekilde beni listeye koyabilir misin? kimsenin hakkına da girmek istemiyorum ama

Hepinizden Allah razi olsun Rabbim gönlümüzden gecenleri tez zamanda nasip etsin
M Mavi Menekse yeni listede olamayacağim canim bu aralar cok yogunum birde başka dua gruplarimda var Allah razi olsun vesile olduğu için

Sağlık problemlerinden yazamadım , bugün okumadıklarımla beraber listeyi bitiricem yazarım okudum diye canım M Mavi Menekse
kuzum sen kaldın senden haber bekliyorum
Rabbim cümlemizden razı olsun canım

Omrumu 7 madamseker civciv161616 the last chat bender MaviSasa234 Teach_Mavi poncikbirgelincik DantelKiz Tiniminimavihanim Hayyal papatyalikizz Hali A R Y A ShiningLife Papatyamveben-Mavi L a v i n Jane Jetgil P pembe_gozluk -Arwen- A Arzumsunn Cookiie E c e geceyagmuru Roosaa Bademimmmm Meral01 Iron Butterfly OraEtLabora @Btlaydnz23

Kızlar yarın yeni listeye baslayacagız bu aksam paylasacagım ondan önce Hayyal 15 Mart E c e 21 Mart istedi baska böyle tedavidir ultrasondur önemli bir gun olan arkadasım varsa bildirirse aksam ona gore paylasayım aksama kadar arkadaslarınızdan katılmak isteyen olursa onları da ekleyelim HABERLERİNİZİ BEKLİYORUM

Merhaba canım bende yarın 2.ci trasnferim için rahim kalınlığı kontrolüm var benide öne alabilirmisin işlerim hep test gidiyor ve kendimi çok darlıyorım çok duaya ihtiyacım var

Merhaba canım bende yarın 2.ci trasnferim için rahim kalınlığı kontrolüm var benide öne alabilirmisin işlerim hep test gidiyor ve kendimi çok darlıyorım çok duaya ihtiyacım var
Tamam kuzum seni de hemen yarına yazarız Rabbim hayırla götürsün işlerini hem öyle dusunme hep güzel düşün güzel olsun inşaallah

Benim için farketmez kuzum.. Tedavi sürecim durdu zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…