Gebeliğe Hazırlık Hz. İbrahim (a.s) 'in Çocuk Duası 🙏🏻💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlarım Hayyal Iron Butterfly Bademimmmm Omrumu 7 niyetine okudum allah kabul etsin inşallah en kısa zamanda müjdelerinizi almanız dileğimle..

Hayyal ve Iron Butterfly kızçelerimin niyetine okudum. Hayırlı güzel haberlerinizi alalım inşAllah.Allah kabul etsiin

Hayyal 100 Iron Butterfly 100 M Mavi Menekse okudum canım iki arkadaşımın niyetine

Hayyal ve Iron Butterfly arkadaşlarıma okudum Rabbim saglıklı sıhhatli yavrular nasip etsin M Mavi Menekse
Rabbim szilerden razı olsun Allah razı olsun dua kardeşlerim iyi haberlerle geldim inşallah rahim 11 mm olmuş ve perşembe saat 1 de transferim olacak nasipse sizi Allah için çok seviyorum

Rabbim szilerden razı olsun Allah razı olsun dua kardeşlerim iyi haberlerle geldim inşallah rahim 11 mm olmuş ve perşembe saat 1 de transferim olacak nasipse sizi Allah için çok seviyorum
Aaa çok sevindimmmmmm hadi saglıkla hayırla al gel bebişiniiiii sıkı sıkı tutunsunnn çok aminnnn

Allah razı olsun beni o kadar çok mutlu ettiniz ki okunan dualarla ne desem kelimelere sığmaz çok çok teşekkür ederim

Perşembe saat 1de tekrar dua edeceğim sana inşallah canım benim, her şey gönlünce olsun

seyaco kuzum sen bana özel mesaj gondermişsin katılcak mısın okuyabilcek misin sende arkadaslara karsılıklı okuma yapıyoruz cunku

15.03.2022 tarihli listemizin eenn güncel halidir kontrol ediniz..

Duamız:

'RABBİ HEBLİ MİNES SALİHİN'
(Saffat suresi 100. ayet)
Anlamı: Rabbim bize katından salih evlatlar ver.

1- Hayyal /Rüya
2- Iron Butterfly
3- Bademimmmm /Nesibe
4- Omrumu 7
5- A R Y A
6- MaviSasa234
7- Teach_Mavi /Meryem
8- -Arwen-
9- DantelKiz /Kübra
10- seyaco /Servinur
11- Tiniminimavihanim /Esra
12- madamseker /Vildan
13- papatyalikizz
14- E c e
15- civciv161616 /Zahide
16- ShiningLife /Gamze
17- akgnss
18- Jane Jetgil /Duygu
19- the last chat bender
20- Papatyamveben-Mavi /Özge
21- P pembe_gozluk
22- Hali /Elif
23- Cookiie
24- A Arzumsunn
25- Roosaa
26- Meral01
27- OraEtLabora
28- @Btlaydnz23
29- M Mavi Menekse /Öznur

Gözün aydın çiçeğimm herşey çok güzel olacak inşAllah pozitif haberini almak nasip olsun inşAllah

Adımın yanına ismimi de Demet olarak ekler misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…