Gebeliğe Hazırlık Hz. İbrahim (a.s) 'in Çocuk Duası 🙏🏻💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Birşey söylemek istiyorum. Nick yerine isim soyisim olsa daha iyi olmaz mı? Niyet önemli ama kimi dualar da bile annem baba ismi bile söyleniyor daha güçlü tesir etsin diye
Canım isimlerini söyleyenleri ekliyorum tabii ki
Ama söylemeyenlere yapacak birşey yok herkesin kendi kararı

the last chat bender ve MaviSasa234 adına okudum , inşallah Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin en en kısa zamanda M Mavi Menekse

Teach_Mavi Meryem ve poncikbirgelincik adına okudum. Rabbim sağlıkla hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah en kısa zamanda. M Mavi Menekse yarın devam ederiz insallah

Omrumu 7 madamseker M MaviMabellee civciv161616 okudum adınıza.. Rabbim inş kabuk etsin. Tez vakitte güzel müjdeler alırız..

Kuzum benim bat 20-21 mart, şöyle 12-13ü gibi ovülasyonum biter büyük ihtimal yani 15 mart gibi bana sıra gelebilirse çok çok sevinirim elimizden geleni yapıp duamızı edip adeti beklerim diye düşündüm, ama tedavi aşılama falan olan arkadaşlar varsa sorun değil sıramı alabilir

kuzum hergun 2 kişiye okuyacagız 26 kişiyiz su an listenin bitim tarihini 14 Marta ayarlayacagım o gune kadar bu listeyi bitirmiş olacağız
Aa çok iyi olur o zaman benim için kuzum sona alabilirsin beni duayı eklemen de çok iyi olmuş, şu an reglim sorun olmaz dimi okumam?

Kusıra bakmayın ben şimdi gördüm eğer sıralama yapılmadıysa benim bu cumartesi test günüm yumurta takibi yaptırıyorum beni öne alabilirseniz çok memnun olurum

Omrumu 7
madamseker arkadaşlarımın niyetine okudum.Allah kabul etsiin

Aa çok iyi olur o zaman benim için kuzum sona alabilirsin beni duayı eklemen de çok iyi olmuş, şu an reglim sorun olmaz dimi okumam?
Evet kuzum regl iken okunabilir bi sıkıntı yok 20. Sıradasın zaten 10 gün sonraya geliyor
Kusıra bakmayın ben şimdi gördüm eğer sıralama yapılmadıysa benim bu cumartesi test günüm yumurta takibi yaptırıyorum beni öne alabilirseniz çok memnun olurum
10. Sıradasın canım tam cumartesiye geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…