Gebeliğe Hazırlık Hz. İbrahim (a.s) 'in Çocuk Duası 🙏🏻💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
M Mavi Menekse Canim bişey soracağim niyet olarak herkesin niyetini belli ya hani o niyet üzere okunuyor bu dua. Ben simdi günde 2kişi yerine okuyabildigim kisilerin niyetine okusam ve etiket yapsam sıkıntı olur mu ? Listenin ekran görüntüsünü aldim ve her bir arkadaşın ismini/nickini okuyup niyetleniyorum duaya

Hayır kuzum hic bi sıkıntı yok okudugun kişileri etiket etmen yeterli

Allah razi olsun canim Önumüzdeki 2hafta mesgul olacagim tasinma isimiz varda önumüzde o yüzden geri kalmamak ve yetiştirebilmek için müsait iken herkes icin okuyayim dedim
Kolay gelsin canım sorun yok listeyi tek gunde bitiren arkadaslarımız bile oluyor

DantelKiz Kübra ve Tiniminimavihanim /Esra adına okudum, Rabbım hayırlı saglıklı evlatlar versın ınsallahh. @oznurvarol

Omrumu 7 ve madamseker arkadaşlarım adına duamı ettim Allah kabul etsin.

Aslında listeyi ben geç vakitte gördüm, perşembe günü doktor kontrolüm var. Artık kim o gün bana okuyabilirse rica etsem o güne bana okuyabilir misiniz?

Aslında listeyi ben geç vakitte gördüm, perşembe günü doktor kontrolüm var. Artık kim o gün bana okuyabilirse rica etsem o güne bana okuyabilir misiniz?
Kuzum korkma hic okuyabilenler okusun listede işaretlerim ben senin gününde
Rabbim hayırla saglıklı kucagınıza aldırsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…