Gebeliğe Hazırlık Hz. İbrahim (a.s) 'in Çocuk Duası 🙏🏻💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Avakodo nasıl hangi aralıklarla tükettin canımm
Her sabah bir tam avokado yedim Artık kusasım geliyordu ama hem sağlıklı, hem de yumurtlamaya iyi gelen en iyi besinlerden biri olduğu için kendimi zorluyordum. En çok yediğim ay benim avokadom geldi Üstelik yumurtama haftasında sadece 2 kez rastgele ilişki olmuştu. Nasip

Ay maşallah yaa artık yok birşey yapmıcam dedikçee yapsam diyorum

Ben okurum kızlar Bu arada ben zorlu süreçlerden sonra, aralıklı oruç yaparak ve avokado yiyerek hamile kaldım. Yani ben bunların vesile olduğunu düşünüyorum. Bol bol da dua Öyle bir aklınızda olsun
Ay canım benim sağlıkla rabbim kucağına almak nasippp etsin inşallah

Beni de ekler misiniz rica etsem

Kızlar listeye sıralamadan önce sorayım one gelmek isteyen var mı yakınlarda tedavisi vs olan önce okunmak isteyen?

Omrumu 7 madamseker Jane Jetgil DantelKiz civciv161616 the last chat bender Teach_Mavi poncikbirgelincik Tiniminimavihanim Hayyal papatyalikizz Hali A R Y A ShiningLife L a v i n Papatyamveben-Mavi M MaviMabellee P pembe_gozluk -Arwen- A Arzumsunn Cookiie Madammor E c e MaviSasa234 geceyagmuru

Şunu da sorayım önceki listede adı olanların adlarını ekleyeceğim yine. İsimlerini ekletmek isteyenler dönüş yapsınlar onları da ekleyelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…