Gebeliğe Hazırlık Hz. İbrahim (a.s) 'in Çocuk Duası 🙏🏻💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yeni listeyi belirleyip alıma kapatalım bu sefer 💕 ayın 15 ine kadar yeni listeye katılmak isteyenler bana bildirsin bende listeyi olusturayım 💜 15 Subatta da okumaya baslarız 🤲🏻

Kızlar yeni listeyi belirleyip alıma kapatalım bu sefer 💕 ayın 15 ine kadar yeni listeye katılmak isteyenler bana bildirsin bende listeyi olusturayım 💜 15 Subatta da okumaya baslarız 🤲🏻
Ben varım :) Hatta 15 şubat listesinde beni başa yazabilirsen sevinirim öznurcum.
O gün keseyi görmeye gideceğim hayırlısıyla bana stresli durumdayım.

Ben varım :) Hatta 15 şubat listesinde beni başa yazabilirsen sevinirim öznurcum.
O gün keseyi görmeye gideceğim hayırlısıyla bana stresli durumdayım.
Olur kuzum seni en basa yazarız böyle isteği olanları one cekeriz tabi ki yine 🤩

Bende varım canım. Bildirimleri de eksiksiz yapalım kimsenin kimseye hakkı geçmesin

Ben bugun evde olmadığım için okuyamadım kızlar. Zaten son 7 de kaldım. Yarın listenin sonundaki 7 kişiye okuyup bitireceğim İnşallah bu listeyi 🤲

Jane Jetgil Jane Jetgil @Btlaydnz23 B Beklenmedikcevap Mylv48 Mylv48 Hali Hali Arkadaşlarım niyetine de okudum Rabbim kabul etsin inşallah hayırlısı ile sizleri de sevindirsin 🤲🤲💐💐 listeyi bitirdim benim için okuyan herkesten Allah razı olsun Rabbim hayırlı zamanda sizlere de bu muhteşem duyguyu yaşatsın inşallah 🤲🥰🥰 M Mavi Menekse kuzum hakkını helal et birbirimize dua etmeye vesile oldun 💕💕

X