Gebeliğe Hazırlık Hz. İbrahim (a.s) 'in Çocuk Duası 🙏🏻💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bennn bennm bennn çok istermmm Meryem suresini okuyalım mı uzun mu gelir

Hem zor hem herkes katılamayabilir canım ona

Kızlar Meryem Suresi için bir fikrim var isterseniz. Herkes kendi için okusun zaten 41 gün okunması gerekiyor sanırım, İnşallah bu ay Rabbim hepimize müjdeli haberler nasip eder de hiç birimiz regl olmayız tabi ki ama regl olan arkadaşımız buraya yazsın onun niyetine her gün gönüllü bir kişi okuyup arayı kapatsın. Yani örnek veriyorum x arkadaşımız regl oldu ve reglisi 5 gün sürüyor ve bu arkadaşımız 5 gün ara vermek zorunda kalıyor. Duaya ara vermemek adına 5 gün boyunca her gün farklı bir kişi (toplam 5 kişi ) onun niyetine okuyabilir.

Yavrum o gün 2 tane okumamız gerekir bu durumda sanırım
Haklısınnn neyse ne yapıosak ben uyarımm kuzu bana haber salın yeter
Tamam canım

Zaten bu duanın 70000 defa okunması lazım tek kişiye o yuzden bu duadan devam edelim diyorum

Yavrum o gün 2 tane okumamız gerekir bu durumda sanırım

Tamam canım

Zaten bu duanın 70000 defa okunması lazım tek kişiye o yuzden bu duadan devam edelim diyorum

Evet canım o detayı atladım bir de kendimiz varız dimi regl olana okurken kendimizle beraber 2 kez okumamız gerekiyor haklısın bundan devam edelim o zaman. Meryem suresini söyleyen çok var ben başlayacağım. Bir de ben bazı dualar buldum burdan paylaşacağım birazdan bilgi amaçlı. Eğer kendisi için okuyup faydalanmak isteyen arkadaşlar olursa diye bir de biz bu duayı bir kişiye 70000 defa okuduğumuzu nasıl bileceğiz arkadaşlar herkes kendisinin sayısını not alsın

evet cnm bizde ablamla başladık nasipse doğuma kadar inşallah tamamlarız ❤

Bu arada yeni liste için benim tavsiyem okumaya başladığımız zaman sayımız belli olsun yani listeyi kapatıp oyle devam etmek

Bilmemize gerek yok kuzum okuyup duralım biz Rabbim tamamlar sayısını

Meryem suresıni bende cok duyuyorum ama uzunlugu ve 41 gun olusu gozumu korkutuyor bir türlü baslayamıyorum

Kızlar belki faydalanmak isteyenler olur başlık açtım

Ben de her gün okumaya heves etmiştim 2de kaldı maalesef. Ama bir teşvik eden olsa okurum ben de.

Canim güncel sayımız bu dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…