Gebeliğe Hazırlık Hz. İbrahim (a.s) 'in Çocuk Duası 🙏🏻💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mavimsikelebek61 Taze fasulye Jane Jetgil @Btlaydnz23 B Beklenmedikcevap Mylv48 Hali
Arkadaşlarımızın adına okudum böylelikle tüm liste bitmiş oldu
Rabbim niyetlerinizi dualarınızı kabul etsin inşallah en kısa zamanda sağlıkla güzel haberler almayı nasip etsin inşallah

Benden yana hakkım helal olsun hem naptım ki sizler hakkınızı helal edin Rabbim saglıkla kucagınıza aldırsın

Mylv48 (Aysun) Hali arkadaşlarımızada okudum listeyi bitirdim , Rabbim birbirimize ettiğimiz dualarımızı kabul etsin. Kolaylıkla hayırlısıyla evlat nasip etsin bize , isteyen herkese
M Mavi Menekse yeni listede bende varım canım beni de eklermisin

Pazartesi bitmiş olucak canım. 15 Subat salı günü de yeni listeye baslayacagız
Canımm iki gündür çok yoğundum arkdslarım kusura bakmasın lütfen, sabah kaldığım yerden listenin sonuna kadar okuyacağım.
Bu ay aşılama olacak bugün başladık ilaç tedavisine.. Beni de listeye eklersen sevinirim

Eklerim tabi canım benim Rabbim hayırla sonuclandırsın inşallah

M Mavi Menekse canım çok güzel bir şeye vesile oluyorsun gerçekten Rabbim bir müminin diğer din kardeşi hakkında yaptığı duayı kabul edermiş. İnşallah bizim dualarımızı da Yüce Rabbim kabul etsin, hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip edip bu güzel duyguyu bizlere tattırsın
Ayrıca;

(Bir Müslümanın din kardeşinin arkasından ettiği hayır dua kabul olur. O dua edince, bir melek, “Âmin, kardeşin için istediğinin aynısı sana da verilsin” der.) [Müslim, Tirmizi, İbni Mace]

Bir kimse, gıyabında birine dua ederse, melekler, aynı şekilde ona dua ederler.)[Müslim]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…