hymeneoplasti dusunenler buraya

canım özelden yazamıyorum malesef mesajını okudum ama bence rahat ol inan bana bi sorun cıkmıcak cünkü kendine iyi bakıyosun ve bilinclisin ayrıcaa ben yaptırdıktan bi hafta sonra yaptırdıgımı bile unuttum yani öyle gerginlik filan olmaması dogal bi sikinti olsa zaten heralde kanama olurdu durduk yere...bende artık kafayaa takmamaya calısıyorum canım 2 ay sonra kendi doktoruma kontrole gidicem işte eger bi sorun yok derse beklicem yapacak bisey yok ama bu sefer detaylı sorucam simdi ilişkiye girsem kanama olurmu yada düğünden önce gelemezsem ne yapabilirim diye...valaa canım ben forumdaki yazıları takip ediyorumda diğer doktorlar %100 garanti veriyo filan valla benim moralim bozuluyo bana öyle bişey demedi diyee keske ankarada yaptırma ihtimalim olsaydı diyorum ordaki doktorlar daha kesin konusuyo gibi geldi bana...buarada ben sisli medlede görüstüm eger bende bi sorun cıkarsa kontrolde ben tekrar orada yaptırıcam canım maddi olarak zorlanıcam ama doktor bi yöntemden bahsetti genel anasteziyle filan yapılıyomus yani en son noktada son care onu düşünüyorum

canım doktor bana da %100 demedi.kendine dikkat eder ilaçlarını düzenli alırsan sorun yaşamazsın dedi.ama bazen kendilerine dikkat etmiyor hastalar.o durumlarda sorun oluşabiliyor.şimdiye kadar kanaması olmayan hastam olmadı ama iyileşme süreci çok önemli dedi.ne dediyse de harfiyen uyguladım artık bundan ötesi yok.yani tutmamış derse şayet daha fazla şansımı zorlamam çünkü bundan daha çok dikkat etme şansım malesefki yok.çünkü en hassas şekilde dikkat ettim kendime.ben de regli oldum bugün.reglim bitsin kontrole gidicem.bakalım ne dicek.gitmişken ordan da profesöre gidicem bi de ona muayene olayım.bi de o gün burcu hanım 1 yada 2 kez kontrole çağırıyorum dedi.belki de gerek duymayacak çağırmayacak sanmıyorum gerçi ama ne biliyim umut fakirin ekmeği işte.sen o genel anesteziyi unut.yanında kimse yokken başına bi iş gelir sakın ha öyle bişey yapma.şişli mede gidip öyle genel anestezi yaptırana kadar çık git ankaraya yada söylediğim profesöre git.o riski ben alamam.hatta düğün üstü 3-4 gün önce burcu hanıma gidip geçici yaptır gerekirse ama genel anesteziye girme.benim önerim bu.

canım sen bilirsin de ben genel anesteziden yana değilim.yalnızken gidilmez genel anesteziye.ya dünyanın bin türlü hali var.bikaç sitede okudum.kadınlar vajina daraltma ameliyatına giriyor.doktor daraltmadan önce biraz da biz genişletelim diyormuş.ne kadar doğru bilemiyorum tabi de sen yine de o riski alma.bakarsın esneme falan yoktur bi sorun yoktur.sen bi burcu hanıma git.olmadı düğünden 4-5 gün önce de geçici yapılıyormuş.bir de belli olmuyormuş.twochee de yazmıştı.ona da doktor bi dikiş atmış ama belli olmuyor diyor.zaten ip ete tutunmuş halde.öyle hemen düşmez.bak ben dikişimi peçetede 21.günde gördüm çok ufak bi parça.ondan önce de çamaşırıma toz dökülmüş gibi ufak ufak bişiler dökülmüştü.yani anlaşılmaz sanırım.ama anlaşılmasından ben de çok korkuyorum (

korkma canım yaa napalım artık kaderide zorlamamak lazım sonunda ölüm yok sonucta biz elimizden geleni yapıyoruz en son bi hafta önce gitmenin caresini bulmak lazım en kötü gecici yapar iştee belli olsa yapmazdı sonucta dimi?tabii bazı efsanelerde duydum yok afedersiniz ip yataga düşmüşte hersey anlasılmıs falan filan diye ama tıp ilerledi doktorda ona göre yapıyodur tabii...benim canımı sıkan sadece bu işlemi yaptırıp kurtulmak istiyodum bidaha düşünmemek aklıma getirmemek ama simdi daha cok takıyorum işte yok bişey oldumu bi hafta önce gidebilecemmi falan filan keske daha iyi arastırsaydım ama yapacak bişey yok işte hepimiz için en iyisi olur inşallah...

Canlar buna 2,500 tl vermeyin derim Japonlar harika denecek bir buluş yapmışlar yapay kızlık zarı arkadaşım getirtti Çokda memnunkaldı
80tlye maloldu galiba türkiyedede satılıyormuş Güzel bir ambalajın içerisinde geldi pakette 2 adet çıkıyor biri dememek için koyuyorlar
ilişkiden 45 dakika falan önce vaginaya güzelce yerleştiriliyormuş 15 ile 20 dakikada vucuda adapte oluyor çok harika bir jelğibi birşey
içerisinde aynı insan kanı kıvamında boya var ilişkide hemen yırtılıp boya kan kıvamında akmış.Arkadaşım hiç zorlanmadım yanlızca rol yapmakta biraz abarttım dide
Bence en iyisi hayat kuracağı insanla oturup meseleyi konuşmak tarafıyım tabi nişandan önce bu benim düşüncem tabi sana sayğı duyuyorum kardeşim
başından bu olay geçtiği için üzülüyorum çünkü arkadaşım çok zor günler geçirmişti seni anlıyorum.Allah mesut ve bahtiyar etsin bir yastıkta kocayın canım.
Not:nette yapay kızlık zarı diye ararsan türkiyedede bulabilirsin.

nette okumuştum bunu.suriyede yatağa düşmüş.öldürmüşmü kocası öyle bişey.net hatırlamıyorum.

kurtulucaz bu illetten.sen de sadece bunu düşün.iyi düşünelim iyi olsun. (

bız bunu karşımızdakı ınsanı kandırmak için değil öncelıkle kendi psikolojımızı bırazcık olsun duzeltmek,kendımıze olan özgüveni bırazcık olsun geri kazanmak için yani kendimiz için yaptırıyoruz.. yok yapay kızlık zarıymış .. saçma sapan şeyler.. arkadaşın iyi cesaret etmiş... bizimkisi resmen cerrahi bir işlem... ve güvenilir. ayrıyeten dar olmayan bir vajına ıçın ne bi uygunluğu olacak o yapay kızlık zarının... benım derdim kendi adıma söylüyorum kan değil.. karşımda benden kan bekleyen bırı de yok... sadece cahillikle yapılmış bir takım bozuk düzeni hayatımdan silmek.yok saymak... çünkü buradaki çoğu arkadaşımda inanıyorum , dışarıda bızı görseler evolet mi nofair mi twistmi fatmasonmez mi vb..(ismini sayamadığım daha nice arkadaşlarım) bunları sizmi yaşadnız sizmi yaptınız diye ınanmazlar. bızım için de namus iki bacak arasında değil, bi yapay kızlık zarı koyup olayı kurtarmakta değil...bizim için de namus beyınde... kader oyunu diyelim... Allah hepımızın gönlüne göre versin...

hakıkaten iyi dşünelim ve iyi olsun... aklımahiçbir olumsuzluk getirmiyorum.. ne mesaj verirsenız evrene, meyva olarak onu geri toplarsınız.. tutmuş gibi herşey yolundaymış gibi hareket edelim... bakıcaz ki herşey gerçekten öyle olmuş!!

bir de gerçekten tıp ilerledi. doktorlar böylesi bir cerrahi işlem için bızı rıske atmazz... kendi adıma söylüyorum doktorum bana; sen benim için ta oralardan yanıma geldin. ben senin yuzunu kara çıkartırmıyım hiç... kendine güvenin gelsin, herşeyçok güzel olacak dedi.... benım için dünyalara değerdi bu sözü duymak.....

bana da moral verin ne olursunuz.yaptırdıktan sonra hiç kanamam olmadı kendimi hiç zorlamadım.neredeyse 20 gün hiç bi işe elimi sürmedim 10 günden sonra patlayacakmışım gibi hissettim kendimi.bütün süreç hiç bi olumsuzluk yokmuş gibi görünüyor ama yine de tedirginim.. bugün 25 gün oldu.adet sonrası kontrole gideceğim.forumda okuyorum burcu hanım bu işlemde başarısız yazanlar olmuş.ama kanaması olanlar da olmuş.ne olur bana da iyi bişeyler söyleyin.

Allah yardımcın olsun canım.ben yaptırmadım böyle birşey ama sürekli kontrole git doktorundan bilgi al sadece!!!

evolet cok doğru seyler soylemişin inan dediğin gibi dısardan baksa biri hepimize belkide sizmi yaptınız dicek zaten bu yüzden bu kadar çile cekiyoruz bu kadar derdini cekiyoruz üstelik pişman olmusuzki bidaha yapmıcamız için diktiriyoruz yoksa afedersiniz herseyi yapar son güne kadar son günde gider diktirirdik dimi?bu tamamen vicdan meselesi kendini iyi hissetmek için hersey bidaha bu hatayı yapmamak için...üstelik hayatta asla büyük konuşmamak lazımmış ben bunu cok iyi biliyorum o yüzden kızlar canınızı sıkmayın moralinizi bozmayın Allah caresiz dert vermesin...nofair canım sen hiç moralini bozma bak en kötü tutmasa bile onun bile caresi var yanii hiç olmadığını düşün tek bi sansın oldugunu düşün bu daha kötü hem burcu hanım hakkında ne iyi nede kötü bişey söylemek istemiyorum ama istanbulda olduğumuz için tek mantıklı isim burcu hanımdı ama simdiki aklım olsa cok daha iyi arastırırdım belkide hersey daha farklı olurdu sende kontrolune git bakalım iyi şeyler söyler insallah cünkü bende kontrole gitmeyi sabırsızlıkla bekliyorum....

evolet aynen dediklerine katılıorum cok guzel ifade etmişsin tşk ederim.ebru hanmda bu konuda cok tecrubeli gıbı gelior bana ben ona guveniıorum . en yakn zamandada yaptırıcam zzaten kendmi rahtlatmak adına.

nofoır ve twst sızlerde moralnızı duzgun tutun burcu hanmda cok ıyı br doktor ona gtmeseydnz kme gidecektnz bende ist da olsam ona giderdim ama ankaraya daha yakınım

aynen canım pek fazla secenegimiz yoktu zaten hem doktor olarak cok iyi ama benim beklentim farklıydı demekki yani ben tamam bi sorunun yok bidaha gelmene gerek yok kanaman olacak demesini bekliyodum ama simdi esneme olabilir kanama olmayabilir filan diyince moralim bozuldu ister istemez ddüğünden 3-4 gün önce gitmem lazım ama nasıl olacak bilmiyorum

kızlar bende uzun zamandır okuyorum bununla ilgili araştırma yapıyorum hiçbir doktora birşey söyleyemem ancak benim okuduklarımdan anladığım şu ki hepsi kalıcı görünümünde geçici yapıyor son bir kontrole çağırıyorlar aslında kendileride geçici yaptıklarını biliyorlar..yalnız aklıma yatan bir doktor var o gerçekten kalıcı yapıyor ama oda maalesef benim yaşadıgım yere çok uzak ama şartları zorlayıp ona gitmeyi düşünüyorum dr özkan leylek..forumda kaç kişi ona yaptırdı kesinlikle gelmenize gerek yok dedi son kontrolü filan istemedi..gerçekten kalıcı yapıyor öyle olsa arkadaşların yazdığı gibi kendinden o kadar emin konuşmazdıki yazdıklarınızı okuyorum hiçbir doktor bu kadar emin konuşmuyor

canım gercekten iyi bir doktormu bu özkan bey ben pek bişey bilmiyorum hakkında ama benim yasadığım yere yakın eger bu kadar iyiyse ona gidebilirim ama ben bu işlemi yaptırdım bi kere acaba ona kontrole gitsem tekrar biseyler yaparmı eger bu kadar kesin konusuyosa?

kızlar ya bende mecbur kalırsam yapay kızlık zarı varmış onu denemeyi düşünüyorum. bi fikri olan varmı yardımcı olun...

canım ben işlemi yaptırmadım tabi ama 1 senedir burayı takip ediyorum nerdeyse dediğim gibi benim aklıma yatan doktor bu..ama tabi yüzyüze görüşmek lazım..eger yaşadıgın yere yakınsa git bir muayene ol derim en azından fikir edinirsin..ben çok uzaklardan gelmeyi düşünüyorum nasıl olcak hiç bilmiyorum..

ceshme sen güvenli bulurmusun yapay kızlık zarını sence nasıl bişeydir bi fikrin varmı??? diktirmek cok pahalı ve zahmetli bişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…