hymeneoplasti dusunenler buraya

merhbalar.flep i nasıl olacağım ne yapacağım bunun nasıl altından kalkacağım derken bir umut oldu..yıllardır aklımı kemiren şüpheleere,korkularıma bir son vermek için bütün gücüümü toplayıp bugün doktora gtttim.ÇOKheyecanlıydım KAPIDA BEKLERKEN. bekledim bi süre sonra içeri girdim doktora kızlık zarı tipime ve bozulup bozulmadığına baktıracağımı söylledim.HER ŞEYE hazırdım .muayene koltuğuna geç dedi muayene etti 5 saniye bile sürmedi bakması.ve bakiresin dedi ve tipi de anüler dedi o kadar mutlu oldum ki ..Diyeceğim şu ki gothicc ve sorularsorular nickli arkdşlr,ve durumunu bilmeden korkuyla yaşayan arkdşlar.. bi an önce sizde gidin bi doktora eğer halaa gitmediyseniz.bnde kesin gitti gözüyle bakıyodum bnmki de sizinki gibi zorlama gbi bişeydi hattA 1 damla kan bile gelmişti onun için kesin bozulmuştur diyodum ama insanın düşündüğü gibi olmuyormuş bazı şeyler..

nofair ben artık kafamda planı yaptım gibi...öncelikle kontrole burcu hanıma gidicem konusucam acıkca kanarmı kanamazmı diye suanki durumu ne diye yani gelemzsem napıcam filan diye sorucam hatta belki bozulmustur bile yani bunu duymaya da hazırladım kendimi verdiği yanıtlara göre eger düğünden önce gidebilirsem kendine gidicem sonucta ilk işlemi o yaptı o tamamlasın bide o kadar para verdik yani...eger gidemezsemde özkan beye gidicem bir hafta önce filan yani hiç olmadı son işlemi ona yaptırıcam biraz maddi olarak sıkışıcam ama yapacak bisey yok artık tabi ondan öncede bi kerede kontrole giderim yanii özkan bey bu kadar iyiyse benim ona gitmem daha kolay

cnm nedeen on yargi olsun ki istenmeyerek yasanan bi olay dua edin boll bol
insallah hepiniz bu gunleri atlatirsiniz bebis haberlerinizide aliriz

canım benim çok sevindim senin adına.ben de seninki gibi umutlarla gitmiştim doktora.hiç beklemediğim bir cevap verdi.ben yüzleşmek istemediğim için doktora 7 yıl gitmedim hiç.sonunda cesaretimi toplayıp gittim ve beklediğimden çok daha ağır bi şekilde olduğumu anlattı bana.inşallah gotich de sen gibi bi haberle döner.

canım mantıklı bi plan yapmışsın.yani burcu hanımın yaptığı işi tamamlaması gerektiği çok çok doğru.ama gidememe ihtimaline de hazırlıklı olup paniklemeden o an ne yapacağını da düşünmelisin.özkan bey iyi bir alternatif olur o aşamada.keşke baştan ona gidebilseydin.ben de profesörden randevu aldım.daha usta bi doktor ondan duyacağım iyi bişeyler beni burcu hanımdan duyacaklarımdan daha çok rahatlatacak emin ol.

cnm nedeen on yargi olsun ki istenmeyerek yasanan bi olay dua edin boll bol
insallah hepiniz bu gunleri atlatirsiniz bebis haberlerinizide aliriz

inşallah canım benim.ben de bir gün bütün bu acıları silip mutlu bi yuva kurup burda bebeğimin mutluluğunu paylaşmak istiyorum.inşallah Allahım bize de o mutluluğu nasip eder.Allahım sana sıkıntı dert vermesin inşallah.güzel yüreğine göre olsun inşallah gönlündeki herşey.

nofair adetlisin dimi.. adetinden iplik iplik kanlar gelıyormu pedine.yada tuvalet kağıdıyla silerken..

cnm bence eğer tutmamışsa(inş tutmuştur) geçici yaptırabileceksen burcu hanıma git sonuçta yaptıgını düzeltir paran neden boşuna gitsin ama yok içime sinmiyor kalıcı yaptırıcam diyosan özkan beye git derim geçiciyi hemen hemen bütün jinekologlar yapıyor garantide veriyorlar ama kalıcıyı yapamıyorlar.geçici için o kadar yol gitme...nerede yaşadığını bilmiyorum tabi

nofair adetlisin dimi.. adetinden iplik iplik kanlar gelıyormu pedine.yada tuvalet kağıdıyla silerken..

pede gelmiyor da peçeteyle silerken geliyor canım.hatta emin olmaya çalıştım dokundum ama ne olduğunu anlamadım.benim sanırım 21.gündü peçeteyle silerken çok ufak bi parça ip peçetey geldi.iki parmağımın arasına alıp dokundum yok oldu gitti.o zaman dikişlerin erimeye başladığını anladım.26.gün olacak.artık erimesi çok normal.

aynen aynen ben de böle tuvalet kağıdıyla silince iplik şeklinde kan. alla alla dedım elımle dokundum eridi yok oldu gitti. kan mı ipmi bilemedim ne o.. benım 13.gün bugun ve adetliyim hatta adetimin son gunleri. 7. gunumde adetim geldi benım yaptırdıktan snra.o ipe ben hiç dokunmadım operasyon zamanı. sen dokundun mu. bildiğin ip gibimiydi. ben gördüm ama misina gibi bişeydi ellemedim inceliğinin nasıl olduğunu bilmiyorum. tek inandığım ebru hanım bana dokuların çok güzel yara iyileşmen çok guzel olacak demişti. o aklımda.

aminn canim yaradana sigin icini ferah tut guzel dualarin icinde allah razi olsun opuyorummm

ben hiç dokunmadım sadece poşette görmüştüm misina gibiydi.bi de ucundaki iğne garipti.ucu ince sonra bıçak gibi genişliyordu.ben adet olana kadar oraya hiç dokunmadım ve su sürmedim.23.günde adet oldum yaptırdıktan sonra.

aminn canim yaradana sigin icini ferah tut guzel dualarin icinde allah razi olsun opuyorummm

senin yazdıklarını okuyunca elimde değil yazdıklarım tam kalbimin içine işliyor.ne zaman okusam gözlerim doluyor.belki yüreğinden gelerek söylediğin için bilmiyorum.ama çok duygulanıyorum.

canım benm sağolasın üzüldüm senin adına keşke sende iyi haber duysaydn..okuduğum kadaryla bir karar verip hayatına yön vermişssin cesaretini ve güçünü toplamışssın bu çok güzel. .hiç bişey senden ve canından önmli dğil hayatta her şeyin bi çaresi var artıkk önemli olan çaresine bakmak.sen kalbinini hep iyi tut ve bol bol dua et ALLAh'a. ALLh yanında olacaktır eminim... bundan sonra her şey dilediğin istedğn gbi olur inşlah.

amin canım çok sağol.dualarınızda beni de unutmayın.inşallah bigün bu acılarımın hepsi bitecek...

canım ben dönemlerde ist yasıyodum o yüzden bi tek burcu hanımı gördüm internette ama simdi özkan beye gitme sansım var fakat bi türlü ulasamıyorum telefonla filan sürekli suan mesgul diyo sekreterleri bide acaba isim kaydı filan tutuluyomu orda merak ediyorum..yaa tatlım aslında benim aklıma takılan bişey var simdi burcu hanım bana en son dikişlerin tuttu demişti eger ondan sonra bi sorun olmadıysa hala dokular iyileşmiş vaziyette peki dokular iyileşti ve dikilecek baska yer kalmadıysa son kontrolde ne yapacak yanii gecici yöntem kızlık zarı bozulduysa yapılır peki son kontrolde bize ne yapacak yani garanti olsun diye kafam cok karıstı yaaa

amin canım çok sağol.dualarınızda beni de unutmayın.inşallah bigün bu acılarımın hepsi bitecek...

.nofairciğim sende sağol dualarım sizinle.zaman her şeyin ilacı her şey çok güzel olacak inşallaah

canım özkan bey özel hastanede çalışıyor o yüzden normal hasta kaydı tutuluyormuş.elanur öyle demişti.ama eğer operasyon olursan kayıt olmuyormuş ne ameliyatı geçirdiğin.sanırım twoche doktor bi dikiş daha atmıştı artık nerden ek bi dikiş daha yapıyorsa garanti olsun diye dikiş atıcam demiş.bu arada adetim bitmek üzere.çok kısa sürdü.aynadan bi baktım da benimki hala daha kapalı.inşallah tutmuştur.benim kontrole gideceğim profesör de hastanede çalışıyor.orda da muayene diye kayıt altına alınacak ama yapacak bişey yok.biri öğrenir de sorun olursa adet düzensizliği veya sancılı adet şikayetim var diyip geçiştirirsin kim nerden bilecek.bekar jinekoloğa gidemez diye kaide yok ya.

tatlım benimkine bile tuttu dediyse yani bence seninki kesin tutmustur kendine iyi baktin sonucta ben hiç iyi bakamamıstım hatta ilk kontrolde bir kısmı iyileşmemiş bile dedişti ama işte son kontrolde bi sorun yok dedi ama yinede benim içim husursuz yani baska doktorada gittim biliyosun anlatmıstım ama o da beni tatmın etmedi üstüne daha da cok kafamı karıstırdı centikler var filan diyerek ama sana sunu söyliyim iyileşmen cok iyi olsa bile bence burcu hanım yinede düğünden önce cagiracak yanı cünkü bütün hastalarını cagırıyo benım kafama yatmayan biseyde kanama olurmu olmazmı net cevabını verememiş olmasıydı halbuki eger sende sitesindeki yorumları okuduysan hep sorulara cevap olarak ne zaman ilişkiye girerseniz kanamanız olacaktır yazmıs ama bilmiyorum iştee ben hiçbişey anlamadım valla

canım sen 2. kontrole yaptırdıktan ne kadar süre sonra gittin.doktor bana 20 günle 6 hafta arasında iyileşme süreci olur demişti.kontrole çağırmasında gerekçe olarak dokularda esneme olabilmesi ihtimalini gösteriyor ama ne biliyim eğerki zar parçalarını birleştiriyorsa benim bildiğim kadarıyla dokuların esneme özelliği var ama zarın esneme özelliği yok.işte bana da net konuşmayışı kafamı karıştırıyor.gerçi bi kontrole gitsem netleştiricem ama bakalım.canım bak sende en azından şöyle iyi bir durum var.diğer bi kıza senin gittiğin doktor bu olmamış kanamaz demiş kesin olarak.ama sana en azından kanayıp kanamayacağını bilemem demiş.kanamaz diyip kesip atmamış.o da güzel bişey sonuçta.canım zaten özel bi dikkatte bulunmasan bile öyle hemen yırtılacak bişey olduğunu sanmıyorum ya.insanlar doğum yapıyor ne biliyim onlara da dikiş atıyorlar.hemenden yırtılacak olsa dikişler herhalde onlarında yırtılır.benim çok belirin sıkıntım bu iyileşme sürecinde hala daha oturmakta güçlük çekiyorum canım çok acıyor.sürekli yan oturuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…