hymeneoplasti dusunenler buraya

bence yaptırıp kurtulmakla iyi ettin.ben şimdiye kadar cesaretimi toplayabilseydim çoktan yaptırırdım.bugün 6.günüm aşırı bi gerginlik hissi yanma kaşıntı var.benim kanama hiç olmadı.kan zannetiğim şey batticonmuş.rahatladım farkedince.çok dikkat ediyorum.henüz banyo yapmadım.saçımı yıkayıp idare ediyorum ama yarın yapıcam banyomu.hareketlerimde çok ufak ufak hareket ediyorum.doktorun tavsiyesini bire bir uyguluyorum.

canım zaten yapman gereken seyleri yapıosun cok dıkkat et bende kanama oldu acıkcası yani azda diildi ama bilmiyorum işte en son kontrolde bi sorun yok dedi olsa söylerdi heralde yada acaba düğünden önceki kontroldemi halledecek bi sorun varsa bilmiyorum yaa kafam cok karısıyo yani simdi olsa bişeyler kanarmı acaba...buarada ben farklı bi doktora daha kontrole gittim muayeneden önce sölemiştim operasyon oldugumu baktı sonra anuler tipi hymen dedi yalnız centikler var dedi bunuda dogustanmı yoksa sonradan mı oldugunu ben anlayamam sadece adli tıp anlar dedi...eger dikişlerle ilgili bi tutmama filan olsaydı o doktorda söylerdi heralde ama ben suan kanar yada kanamaz diyemem dedi onun icin son kontolune mutlaka git dedi....işte bütün olay düğünden 3 gün önceye baglı ve ben cok korkuyorum ya gidemezsem ne olacak istanbulda olsam sorun yok ama işte cok riskli bi durum bu yuzden dedim düğünden 2 ay önce yaptırsaydım belki son kontrole gerek kalmazdı diye....

cnm ben de şehir dışından gittim.son kontrolümde ben de sorucam yani durumun şuan iyi dediğinde yarın ilişkim olsa kanarmı diye.ama kanayacağını sanıyorum.ben çünkü tecavüz sonrası ilişki yaşamadım.7 yıl geçti hatta bazen bu işlemi yaptırmasaydım da kanarmıydı diye düşünüyorum.inşallah sorunsuzca atlatırız.şimdi burcu hanım kendi tekniğini ve muyaneye gittiğin andaki halini daha iyi bildiğinden diğer doktor yorum yapamamıştır.ben başka doktora gitmicem çünkü forumda biri yazmış doktor kanar diyo başka doktor kesinlikle kanamaz diyo falan.morali bozuluyor insanın.

neden bu kadar uğraşılara giriyorsunuz arkadaşlar? diktirme kanar mı kanamaz mı vs .. bu stresle yaşayana kadar evleneceğiniz adama dürüstce anlatın. kabul etmiyorsa da zaten yolu açık olsun. o adamla evlenilmezmiş deyip önünüze bakın.. kendileri ne kadar bakir de sizden bakirelik bekliyorlar? artı namusun iki bacak arasıdna olmadıgını bilen milyarlarca insan var bunlardan biride eminim size denk gelecektir.. kolay gelsin.. umarım haaddimi aşacak şeyler söylememişimdir.

Son düzenleme:
içimde garip bi huzur var.sebebini bilmiyorum ama inşallah gaflete düşmüyorumdur.beni rahatlatan diğer şey de doktor zarın çok kalın olduğunu söyledi.bu tip zarlarda kanama çok olur dedi.beni o rahatlattı.ama benim istediğim çok değil.şöyle 3-5 damla. (

ins canım senın adına sevindim bana öyle bişey demedi cünnkü ama sen yinede son kontrolune git tabi gelmen kolay olacaksa sanırım ist dısındasın bide o dönemde nasıl bi bahane bulup gitmeyi dusunuyosun banada bi fikir olur belki:)

evet cnm istanbul dışındayım.benim ufukta evlilik yok henüz.hayırlısıyla o gün gelirse bi çaresini bulucaz artık.az önce hymenoplasti ile ilgili başka yerlerde yazılar okudum.acayip moralim bozuldu.ağlamamak için kendimi zor tutuyorum.kanamıyor demişler (

keşke söylediğin kadar kolay olsa.önce sevdiğin insanı kaybetmeyi göze alıcaksın.sonra durumunu anlatıcaksın.nerden bilirsinki o bunu öğrendikten sonra içinden seni silip atacak.yada kabulleniyor görünüp belki de birlikte olmak isteyecek.sonra çekip gidecek.benimki zaten travmaydı,tecavüzdü.ben neredeyse eşimle birlikte olabilmeyi bile göze alamayacak kadar korkuyorum.beynime işledi o korku.

nerde okudun canım hangi durum için öyle demişler?benim ufukta evlilik görünüyo maksımum 2 sene sonra ama tüm derdim doktora gidememek yani bi ay önce olsa yine giderim ama 3 gün öncesi düğün hazırlığı filan hangi arada fırsat bulucam gidicem ne bahanem olacak...inan suan için tüm bu operasyonu olanlar içinde tek sorun düğün öncesi kontrol bence cunku bende bütün yazıları okudum bu konuyla ilgili tüm doktorlar aynı seyi söylüyor benim 2 doktorumda söledi düğün öncesi en son kontrol cok önemli o zamana kadaar nası sabrederim bilmiyorum hergün ölüp ölüp diriliyorum resmen

söylediğimden daha kolay aslında.. suan için size zor uzak gelebilir anlarım ama emin olun ne zor ne de uzak.. sevdiğini kaybetmezsin emrak etme.. yada senii kullanmak istemez istese bile ne oldugunu anlar yol verirsin. neyse siz bilirsiniz.. ama bunun vicdan azabıyla bir ömür yasamaktansa dürüstce söylemek daha iyidir..
en kötü doğru bile yalandan daha iyidir..

kanmasın yaa cok mu önemli? bukadar kendini üzmene yıpratmana ne gerek var ya.. okudum su yazdıgını ciidden cok üzüldüm.. saçmalamayın arkadaşlar bir kaç damla kan değil yaa... sevdiğin adam bir kaç damla kan için mi seviyor seni? heme tecavüz diyorsun ne var budna herkesin basıan gelebilir.. sevipte yapabilirsin..bunları size yasatanalrda erkekler. kabul edecek erkekler cokk.. yeterkii sizz acık olun.. ya bizim gelinimiz kız değildi. kuzenim bi kızı sevdi oda değilmiş tüm sülalemiz biliyor ama kimsede basıan kakmıyor neden herkesin basına gelebilir .allah göstermesin.. bence siz kendinizi bu kadar bosuna üzüyorsunuz.. hiç de önemli değil..

eğer erkek olsaydım bunu ben de önemsemezdim.olabilir derdim hata etmiş olabilir, kandırıldı belki, belki içkiliydi yada çok sevip güvendi böyle ortada kaldı.ben buna cesaret edemem arkadaşım.çıkar da karşıma geçip kim bilir kimle ne yaptın derse ben onun altından kalkamam... başkasının günahını ben neden temizleyeyim de diyebilir.ben cesaret edemem.inan çok korkuyorum.yıllardır karşıma çıkan dört dörtlük insanları reddettim sırf bu yüzden.cesaretim hiç yok.

canım nette karıştırdım biraz da hymenoplasti sonuçlarını.hani kanamadı diyen yok ama kanamıyormuş demişler. (

canım nette karıştırdım biraz da hymenoplasti sonuçlarını.hani kanamadı diyen yok ama kanamıyormuş demişler. (

yasamadan anlayamıcaz demekki yada doktorumuzla daha acık konusucaz her türlü ihtimali sorucaz baska yolu yok...Allah bu durumda olan herkese yardım etsin yasanmadan anlasılmıyor büyük konusmamak gerekmiş...

neyse be fikrimi söyledim.. sizde bu zihniyet olduktan sonra erkeklerde olması normal diyeceğim kusurabakma! kendinize eziyetten başka hiçbirşey değilll

yasamadan anlayamıcaz demekki yada doktorumuzla daha acık konusucaz her türlü ihtimali sorucaz baska yolu yok...Allah bu durumda olan herkese yardım etsin yasanmadan anlasılmıyor büyük konusmamak gerekmiş...

amin.Allah bu durumda olan herkese yardım etsin.

Arkadaşlar bende kızlık zarımı izmir'de diktirdim kafama takılan hep şu oldu:diktirmiş olmama rağmen olduda diyelim kan gelmedi eşim beni doktora götürse anlaşılır mı bu die sordum dokturuma oda şu cevabı verdi .....('iliskiden hemen sonra gelindiğinde yırtıgin yeni olup olmadıgı söylenebilir ancak yapılan müdahale tekniğine göre eğer kizlik zarında fleb uygulandıysa hiçbir sekilde müdahale yapıldığı anlasilamaz)'yani fleb yaptıranlar kan gelmese bile şanslılar...

kızlar ben bu dikim olayını bilmiyorum ama hiç ilişkiye girmemiş herkesten kan gelecek diye bir şey yok, ilk birleşmemde benden kan gelmedi , eşimde beni doktora götürmedi.niye kan gelmedi diye düşünmedik bile...aslında araştıran erkek bunu bilmeli

Son düzenleme:

tabiki haklısın.illaki kan gelicek diye bir kural yok ama bazı erkekler kan olayına gerçekten takık.bildiğim kadarıyla da kanayan da oluk oluk kanamıyor bikaç damladan ibaret.ama işte o bikaç damlayı deli gibi bekleyen erkekler var.

kızlar bende genitalde bi kaşıntı hissettim kaşırken içine parmağım girdi acayip bi kanama oldu erkek arkadaşıma bundan bahsettim kendiside doktor .
"doktora gideyimmi"dedim "gitmene gerek yok ben sana güveniyorum" dedi.allah razı olsun çok anlayışla karşıladı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…