hymeneoplasti dusunenler buraya

canım ben işlemi yaptırmadım tabi ama 1 senedir burayı takip ediyorum nerdeyse dediğim gibi benim aklıma yatan doktor bu..ama tabi yüzyüze görüşmek lazım..eger yaşadıgın yere yakınsa git bir muayene ol derim en azından fikir edinirsin..ben çok uzaklardan gelmeyi düşünüyorum nasıl olcak hiç bilmiyorum..

canım doktor antepte sanırım ve eger ucakla gelirsen rahat edersin cünkü birden fazla sefer var gün içinde yani sabah gelip aksam dönebilirsin bende acıkcası gitmeyi düsünüyorum kontrol amaclı bakalım ne dicek sonucta baska doktorlarında fikrini almakta yarar var

canım doktor antepte sanırım ve eger ucakla gelirsen rahat edersin cünkü birden fazla sefer var gün içinde yani sabah gelip aksam dönebilirsin bende acıkcası gitmeyi düsünüyorum kontrol amaclı bakalım ne dicek sonucta baska doktorlarında fikrini almakta yarar var

evet uçakla gelicem zaten ama bu bana 2 kat daha fazla masraf olucak..masrafı geçtim güvenilir olsun yeterki içime sinsin..sen orda yaşıyorsun sanırım..doktorla konuşup bi kerede gitmek en mantıklısı hem muayene hem ameliyatı aynı gün yaptırmak..yoksa 2 kere gidip gelemem..tabi doktorla konuşabilirsem telefonda

arkadaşlar ya bu yöntem cok pahalı ve teferruatlı değilmi başka bi yolu yokmu bunun...mesela yapay kızlık zarı duymuştum %100 kanama garantisi veriyorlar.

aynen canım pek fazla secenegimiz yoktu zaten hem doktor olarak cok iyi ama benim beklentim farklıydı demekki yani ben tamam bi sorunun yok bidaha gelmene gerek yok kanaman olacak demesini bekliyodum ama simdi esneme olabilir kanama olmayabilir filan diyince moralim bozuldu ister istemez ddüğünden 3-4 gün önce gitmem lazım ama nasıl olacak bilmiyorum:KK43:

düğünden önce gidenlere de dikiş atmamış ne biliyim canım ya kafam allak bullak.sen madem özkan beye yakınsan hiç düşünme git bence.benim öyle bir şansım malesef yok.yani olsa gideceğim kişi o olurdu.yani kızlık zarı parçalarını birleştiriyorsalar eğer benim bildiğim kadarıyla esnek olan zarlar dışında kızlık zarının esneme özelliği yok.ama normal dokulardansa dokular esneyebilir.çok kafam karışıyor.

aynen canım pek fazla secenegimiz yoktu zaten hem doktor olarak cok iyi ama benim beklentim farklıydı demekki yani ben tamam bi sorunun yok bidaha gelmene gerek yok kanaman olacak demesini bekliyodum ama simdi esneme olabilir kanama olmayabilir filan diyince moralim bozuldu ister istemez ddüğünden 3-4 gün önce gitmem lazım ama nasıl olacak bilmiyorum:KK43:

düğünden önce gidenlere de dikiş atmamış ne biliyim canım ya kafam allak bullak.sen madem özkan beye yakınsan hiç düşünme git bence.benim öyle bir şansım malesef yok.yani olsa gideceğim kişi o olurdu.yani kızlık zarı parçalarını birleştiriyorsalar eğer benim bildiğim kadarıyla esnek olan zarlar dışında kızlık zarının esneme özelliği yok.ama normal dokulardansa dokular esneyebilir.çok kafam karışıyor.

arkadaşalr himenoplasti bende düşünüyorum ama kalıcı mı daha iyi geçici mi bilmiyorum. yaşadığım yerde himenoplasti yapan dr var. düğünden önce gdebilirim diye düşünüyorum ama eminde olamıyorum. bide ip felan görünr mü sizce? yazılanları okudum görünmediği yazılmış ama acaba yaptırıp olumlu sonuç alan varmı? bi fikir verin lütfen.

kızlar bende uzun zamandır okuyorum bununla ilgili araştırma yapıyorum hiçbir doktora birşey söyleyemem ancak benim okuduklarımdan anladığım şu ki hepsi kalıcı görünümünde geçici yapıyor son bir kontrole çağırıyorlar aslında kendileride geçici yaptıklarını biliyorlar..yalnız aklıma yatan bir doktor var o gerçekten kalıcı yapıyor ama oda maalesef benim yaşadıgım yere çok uzak ama şartları zorlayıp ona gitmeyi düşünüyorum dr özkan leylek..forumda kaç kişi ona yaptırdı kesinlikle gelmenize gerek yok dedi son kontrolü filan istemedi..gerçekten kalıcı yapıyor öyle olsa arkadaşların yazdığı gibi kendinden o kadar emin konuşmazdıki yazdıklarınızı okuyorum hiçbir doktor bu kadar emin konuşmuyor

benim gitme şansım olsaydı ben de özkan beyi tercih ederdim.birden nasıl olduysa ayaklarım beni burcu hanıma götürdü.tamamen kendiliğinden planımda hiç yokken bi sebep çıktı istanbula gitmek zorunda kaldım ardından randevu aldım bilmediğim bi yer resmen ayaklarım beni ona götürdü.onca yol gittim ve sadece yolu 1 kişiye sordum hiç bilmediğim bir yer.bunda hayır aramak istiyorum ayaklarımın beni oraya götürmesinde.çok moralim bozuluyor.çağırdıklarında dikiş atmadıkları da oluyor.yada çağırmadıkları kişiler de.ya bilmiyorum allak bullak oldum.bi profesör var kendi doktoruma kontrole gittiğimde ona da gidicem.keşke daha çok alternatifim olsaydı.bu kadar doktor içinde aklıma yatan iki doktor oldu biri özkan aydın leylek diğeri gökçen erdoğan.gökçen erdoğandan bahseden hiç yok ama araştırdığım kadarıyla güvenilir bir doktor ve o da eğer dikişler tuttuysa neden kontrole çağırayım tuttuysa zaten tutmuştur demişti.

arkadaşalr himenoplasti bende düşünüyorum ama kalıcı mı daha iyi geçici mi bilmiyorum. yaşadığım yerde himenoplasti yapan dr var. düğünden önce gdebilirim diye düşünüyorum ama eminde olamıyorum. bide ip felan görünr mü sizce? yazılanları okudum görünmediği yazılmış ama acaba yaptırıp olumlu sonuç alan varmı? bi fikir verin lütfen.

geçmiş sayfalarda geçici yaptırıp da olumlu sonuç alanlar var.geçici de bikaç gün kanama sürüyormuş.ara ara azar azar geliyormuş kan.ama ben geçici den çok korkarım.ne olur ne olmaz ip düşer v.s diye.düşmeyeceğini düşünüyorum.çünkü ete yapışık şekilde duruyor ama ne biliyim cesaret edemem yine de.doktor varsa iyi ama benim hiç şansım yok.evlenmeden önce kontrole illa gelicen derse doktor belki 1 hafta öncesinden gidebilirim.onun ötesi olmaz malesef.

geçmiş sayfalarda geçici yaptırıp da olumlu sonuç alanlar var.geçici de bikaç gün kanama sürüyormuş.ara ara azar azar geliyormuş kan.ama ben geçici den çok korkarım.ne olur ne olmaz ip düşer v.s diye.düşmeyeceğini düşünüyorum.çünkü ete yapışık şekilde duruyor ama ne biliyim cesaret edemem yine de.doktor varsa iyi ama benim hiç şansım yok.evlenmeden önce kontrole illa gelicen derse doktor belki 1 hafta öncesinden gidebilirim.onun ötesi olmaz malesef.

çok çok teşekkür ederim. kalıcı daha iyi tabi düşününce. özkan bey iyiyse eğer ben ona da gidebilirim. ne kadara yapıyo acaba bilen var mı?

canlarım ama şunu söyleyeyim özkan beyden randevu alsanız bile çok bekliyorsunuz ona göre kendinizi ayarlayıp gelin mesela ben 12 de ordaydım 5 bucukta çıktım sadece konuşmak için bu kadar bekledim sonra tahlil istiyo 1 günde ona gidiyor tahlili yaptır gel sana gün verelim dedi ama ameliyat günü çok beklemiyormuşsun çok yoğun çalışıyor şehir dışından hasta çok oluyor o yüzden bu kadar yoğun:KK31:

Son düzenleme:
canlarım ama şunu söyleyeyim özkan beyden randevu alsanız bile çok bekliyorsunuz ona göre kendinizi ayarlayıp gelin mesela ben 12 de ordaydım 5 bucukta çıktım sadece konuşmak için bu kadar bekledim sonra tahlil istiyo 1 günde ona gidiyor tahlili yaptır gel sana gün verelim dedi ama ameliyat günü çok beklemiyormuşsun çok yoğun çalışıyor şehir dışından hasta çok oluyor o yüzden bu kadar yoğun:KK31:

o kadar bekledinmi çok fazla beklemişsin..şehir dışından gelsek çok uzun olacak desene..sen doktorla neler konuştun cnm garanti verdimi?son kontrol için ne söyledi mesela?gün aldın sanırım

teşekkür ederim canım... o kadar çok bekledin mi tekrar gitmekte gerekiyor tabi ben git gel yapamam acaba gider gitmez yapamaz mı? bi kurtulsaydım şu işten.

rica ederim:KK34: sende bigün o zaman hem muayene olur hem ameliyat için gün alırsın çünkü görmem gerek diyor bigünde ameliyat için gelirsin bence özkan beye güven ve şartlarını zorla gel derim zaten bi kere kontrol eder gönderirim diyo en azından düğünden önceki stresin olmaz:21:

bence gitme şansınız varsa özkan beyi tercih edin.hatta şöyle diyim şartlarınızı zorlayın ve ona gidin.benim de keşke imkanım olsaydı.kesinlikle özkan beye giderdim.şimdiye kadar yaptığı işlemde sanırım en işin ehli kişi kendisi.doçent olmasının da etkisi olabilir.bir de doktor tercih ederken doktorun öz geçmişine de bakın.orada hani okuldan mezun olduğu ihtisasını uzmanlığını nerelerde aldığı yazılı.çapa gibi cerrahpaşa gibi yada amerikadaki üniversitelerde uzmanlığını alan doktorlar var.bence bunlar tercih edilmeli.benim doktorum da uzmanlığını çapadan almış bir doktor ama belki de elinin hüneri yerinde değildir veya ben boşuna evham yapıyorumdur.bilmiyorum.herşey profesörün yapacağı kontrolde bana söyleyeceklerine bağlı.

eğer erkek olsaydım bunu ben de önemsemezdim.olabilir derdim hata etmiş olabilir, kandırıldı belki, belki içkiliydi yada çok sevip güvendi böyle ortada kaldı.ben buna cesaret edemem arkadaşım.çıkar da karşıma geçip kim bilir kimle ne yaptın derse ben onun altından kalkamam... başkasının günahını ben neden temizleyeyim de diyebilir.ben cesaret edemem.inan çok korkuyorum.yıllardır karşıma çıkan dört dörtlük insanları reddettim sırf bu yüzden.cesaretim hiç yok.

canim cok uzucu tecavuzle olmus sanirim seninki

yukardaki yazindanda belli zaten hislerin temiz

oyle sevgilimdi arkadasimdi diye yatipta kocasinin gozunu boyayanlardan degilsin ne mutlu
allah yardimcin olsun
bence sen vicdan azabi cekmezssin sonucta kazaymis istenmeyen bi durummus insallahh hersey yoluna girerr cocuk coluga karisirsin

oyle sevgilimdi arkadasimdi diye yatipta kocasinin gozunu boyayanlardan degilsin ne mutlu
allah yardimcin olsun
bence sen vicdan azabi cekmezssin sonucta kazaymis istenmeyen bi durummus insallahh hersey yoluna girerr cocuk coluga karisirsin

amin inşallah Allah senden razı olsun güzel dileklerin duaların için.

allah yardimcin olsun

orkdm ne güzel destek olmuşsun arkadaşımıza böyle olmalı zaten kimseye bunu yaptırıyor diye ön yargılı davranamayız...benimkide kazayla olmuştu sevgilime söledim anlayışla karşıladı.şimdi evlenmeyi düşünüyoruz. ama ben bile şöle düşünüyorum herkes anlayışlı olmaz...

rica ederim:KK34: sende bigün o zaman hem muayene olur hem ameliyat için gün alırsın çünkü görmem gerek diyor bigünde ameliyat için gelirsin bence özkan beye güven ve şartlarını zorla gel derim zaten bi kere kontrol eder gönderirim diyo en azından düğünden önceki stresin olmaz:21:

sağol canım çok teşekkür ederim. evet şartları zorlayıp gitmek gerek. yazın inşallah yaptırıcam temmuz gibi. çok sağol cevapların için.

X