Huzursuz Ablam

İyi olur Allahtan kötü olur kuldan demişler bu evliliğin ihalesi size kalır işlemediğiniz bir suçun vicdanını çekersiniz kaldı ki ablanız şuan evlenip huzur verecek bir kadın mı o yaştaki erkek seks bile değil huzur arar. Adamcağızın günahına girmeyin. Ayrıca evlatlarının dahi görüşmediği birinin varlığını siz niye üstleniyorsunuz. Mutlu olmak isteyen önce adam olacak. Bu huysuzlukla anca kendi b*kuyla oynar kusura bakmayın.

Evlendirme olayı riskli adamla da böyle olup bosanir vs siz üzülürsunüz çok kefil olunacak modu yok ablanizin..tavsiyem uzak durmaniz. Onun da bir terapi alması. Uzakndurun yani bisry diyin de küssün yapacak bisey yok

benim kız kardeşim de aynı böyle. Yıllarımı ziyan etti. Ona terapi önersem de kabul etmedi en sonunda ben kendimi terapiste götürdüm. İnsan merhamet ediyor kıyamıyor ama yapıcak bişiy yok ona hayatınızda artık bi yabancı gibi davranmalısınız. Yalnızca yardım isterse yardım etmelisiniz yalnızca yorumunuzu sorarsa fikrinizi söylersiniz. Ergenler gibi tribe girmiş siz de randevuda olucaksınız diye reddediyosa bırakın evlenmesin. Deliyle kimse uğraşmak istemediğinden her dediğini yaptırabiliyo böyle tipler

evliliğiniz yuvanız da etkilenir böylelikle
biliyorum çok zor ama mesafe koyun gerekirse engelleyin
düşünün annesi babası bile görüşmüyor
ki anne baba

Ablanı neden evlendirmeye calışıylrsun. Zaten calışıyormuş bu böyle devam etsin. Etrafındaki herkese huzursuzluk yayıyorsa karsıdaki adamın sucu ne?

Karsı taragın haberi olmadığı iyi olmuş. Bu konuyu kapat. Ablanla da az görüş

Etrafındaki herkesi bezdirmiş sen niye katlanıyorsun. Sen aile huzurunuda etkilemiş. Elin adamınında başını yakma. Mesafeyi köy bırak ne hali varsa görsün

Çok iyi anlıyorum sizi benim ki de sürekli başkalarından yardım beklerdi taa ki annem babam bu durumu yapmayana kadar o zaman da kötü oldular

Yok evlenme konusunu kapattım söyledim karşı tarafa da

Etrafındaki herkesi bezdirmiş sen niye katlanıyorsun. Sen aile huzurunuda etkilemiş. Elin adamınında başını yakma. Mesafeyi köy bırak ne hali varsa görsün
Evet annem bile ben uğraşamam ne yapıyorsan yap diyor bana. Hep vicdan yaptım bugüne kadar kendini kötü hissetmesin diye ama iyilikten anlamıyor ne yazık ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…