Huzursuz Ablam

Yok bugünden sonra kesinlikle böyle bir işe kalkışmam ben iyiliğini istemiştim ama o yine anlamadı maalesef

Ablanizin durumunu biliyorsunuz geçimsiz biri neden ona bir eş adayı öneriyorsunuz ki...adamla anlasamasa ona birşeyler ters gelse ki olacak bu sizi devreye sokacak ve siz yaptınız diyecek sizin eşinizle araniz açılacak...bence hiç karismayin elin adaminda başını yakmayın

Ablanizin tedaviye ihtiyaci var. Cok saglikli bir ruh hali değil su bahsettikleriniz.

Yaşlılığını düşünerek ait olacağı hayatı paylaşacağı bir can yoldaşı istedim ama son durum beni kendime getirdi bu saatten sonra böyle bir işe mümkün değil kalkışmam

Ablanizin tedaviye ihtiyaci var. Cok saglikli bir ruh hali değil su bahsettikleriniz.
Ben de öyle diyorum abla bir uzmanla görüş yardım alalım böyle mutlu olamazsın diyorum ama kendisinde hiç kabahat bulmadığı için ihtiyaç hissetmiyor . Bana annenle baban gitsin psikiyatri servisine diyor

Ablanızın tedavi olması lazım ama ikna edemezsiniz belli. Siz bu durumda devam edersiniz stresten ya egzamanız çıkar ya başka bir şey olmadı eşinizle aranız bozulur mesafe koymakta fayda var sizin için.

Ablanızın tedavi olması lazım ama ikna edemezsiniz belli. Siz bu durumda devam edersiniz stresten ya egzamanız çıkar ya başka bir şey olmadı eşinizle aranız bozulur mesafe koymakta fayda var sizin için.
Koyuyorum arayıp sormuyorum bu seferde durup durup mesaj gönderiyor bana "zaten beni kimse sevmiyor, istemiyor, yalnızım ,artık duvarlar ile konuşuyorum " şeklinde böyle yapınca çok üzülüyorum ben yanındayım diyorum elimden geleni yapmaya çalışıyorum ama sonuç hep aynı noktaya geliyor gerçekten yıldım artık

Adama günah değil mi evkenecekti belki de az kalsın böyle biriyle. Ablanızla ömür geçmez adamın verilmiş sadakası varmış. Uzak durun cevap vermeyin mesajlarına bazen. İntihar etmez zannetmiyorum. İlgi çekmeye çalışıyor daha çok

Vallahi daha tanışmadı bile değişik bir düşünce yapısı var anlamak mümkün değil. Zaten bugün bitirdik bu olayı

Vallahi daha tanışmadı bile değişik bir düşünce yapısı var anlamak mümkün değil. Zaten bugün bitirdik bu olayı
Zaten evlenip de anlaşamasaydı vay ki ne vay halineydi durumun. Boşver Biraz kendiyle baş başa kalsın

Yaşlılığını düşünerek ait olacağı hayatı paylaşacağı bir can yoldaşı istedim ama son durum beni kendime getirdi bu saatten sonra böyle bir işe mümkün değil kalkışmam
Bencede iyi düşünmussun hiç bulaşma olan huzurunda kaçacak

İlk eşinden ne sebeple ayrılmıştı

Ve hep böyle miyd yoksa sonradan mı oldu
Ben kendimi bildiğim bileli hep böyleydi maalesef eski eşini de çok yaralayarak terk etti çocuklar ortada kaldı vs . Şimdi büyüdü çocuklar ama araları hiç iyi değil görüşmek istemiyorlar anneleri ile

Ben kendimi bildiğim bileli hep böyleydi maalesef eski eşini de çok yaralayarak terk etti çocuklar ortada kaldı vs . Şimdi büyüdü çocuklar ama araları hiç iyi değil görüşmek istemiyorlar anneleri ile
Allah ıslah etsin ne yapılır bilemiyorum
Çözüm yoluna kapalı birine de benziyor

Benim ablam da malesef böyle, üstelik para konusunda da berbat sizinki yine gidip çalışıyormuş. çalışmayan hep başkalarından yardım bekleyen birisi , ailem sürekli onu destekleyecekmiş, para verecekmiş, boşandığı için mağdurmuş, yalnızmış asla bitmez malesef mümkün olduğunca konuşmuyorum ama o hiç konuşmasam bile mesajlar aramalar rahatsız ediyor. benim eşim onun öyle olduğunu da bilmiyor çünkü dışarı başkalarına karşı çok iyi biri maskesi var, ona karşı ben kötü davranıyormuşum gibi oluyor. Çözülecek bir sorun değil sadece uzak duruyorum ve anlattığı hiç bişeye yorum yapmıyorum bazen dayanamayıp yorum yapacak olsam tartışma çıkıyor bana her türlü lafı söylüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…