hpv ve ciddi ilişki :(

Evet güncelleme yapayım, malum kişiyle olan ilişkimi bitirdim. Bu kadar yükü bunun manevi boyutunu şimdiden kaldıramadığıma karar verdim
yazık olmuş ilişkinize. ilerdeki eşinde de hpv var mı yok mu bilmeyeceksin. siğil olmaması hpv yok demek değil. Bunu yaşamayı kendine bi işaret olarak gör ve hpv aşılarını ol🙏 hayırlısı olsun hakkınızda.

Evet güncelleme yapayım, malum kişiyle olan ilişkimi bitirdim. Bu kadar yükü bunun manevi boyutunu şimdiden kaldıramadığıma karar verdim
En dogrusuni yapmissin aklinda şüphe kalmasin bu kadar gerilim iyi bir baslangic yapmak icin çok fazla ustelik senin sagligini tehdit edecek bir durumu var .

Burada yanlış bilgi yayan hesaptan dolayı banlandım, ancak geri gelebildim. Bilimsel bilgiye ulaşabileceğiniz bir adresi buraya bırakıyorum. Erkek arkadaşınız test yaptırıp negatif çıkarsa kendinizi güvende zannetmeyin, burada baya bir bilim düşmanı arkadaş var. Aman diyorum.

How are men tested for HPV?​

Men are typically screened clinically with a visual inspection to check for lesions (such as warts) – there is no specific way to test directly for HPV in men that is approved for clinical use. Researchers are looking at ways to better screen men, but the current lack of testing options for males can be very frustrating.

Bu link dışında da istediğiniz kadar bilimsel makale yığarım önünüze konu ile ilgili, kulaktan duyma şeylere prim vermeyin.

En dogrusuni yapmissin aklinda şüphe kalmasin bu kadar gerilim iyi bir baslangic yapmak icin çok fazla ustelik senin sagligini tehdit edecek bir durumu var .
Evet doğru diyorsunuz çok uzun seneler vücudundan atamayan da varmış. Allah herkese şifa versin ama ben de canımı sokakta bulmadım

belki size ağır geldi ama kendiniz için en doğru olanı yaptınız diye düşünüyorum. karşınıza çok daha iyi insanların çıkması dileğiyle. hakkınızda hayırlısı olsun

Kaç tabi hayatboyu siğil yaktırmayla ilaçla milaçla mı uğraşacaksın .. kim bilir ne şekilde kapmış kimden kaptıysa ona gitsin.

X