hpv ve ciddi ilişki :(

Yıkama ve kurutma makineleri odalarda durmuyor mu? Siz uyanamadınız galiba.
Yahu kurutma makinelerinden çıktıktan sonra nereden hpv gelecek yapmayın Allah aşkına 😂ben çok rahat kullanıyorum havluları artı hatta değiştirip değiştirip her gün farklı havlu kullanıyorum 😂

Yahu kurutma makinelerinden çıktıktan sonra nereden hpv gelecek yapmayın Allah aşkına 😂ben çok rahat kullanıyorum havluları artı hatta değiştirip değiştirip her gün farklı havlu kullanıyorum 😂
Allahım yüksek devirlerde yeterli miktarda ve kaliteli deterjanla yıkanıp kurutulduklarından nasıl emin olabiliyorsunuz ondan bahsediyorum. Evet her gün değiştiriliyor da temiz olmadıktan sonra değişmiş değişmemiş ne fark eder. Benden bu kadar teşekkürler…

Bazen bu sitede yorumların konulardan nasıl bu kadar sapabildiğine inanamıyorum. Herkes bir tutturmuş aldatılmışsın sen diye. Yani arkadaşlar nasıl bu kadar emin olup,ısrar edebiliyorsunuz şaşıyorum. Ayrıca kız acaba aldatıldım mı diye konu açmamış demek ki şüphe duymuyor,öyle bir durum varsada patlak verir zaten.

Nüfusun %85i hpv ile hayatının bir döneminde karşılaşıyor. Bakir ve sürtünme işe ilişki yaşamamış biri dışında bunun garantisi yok. Öyle birini bulmak zorundasınız çünkü hiç belirti vermeyen bir sürü tipi var ve erkeklerde test sonuç vermiyor.

Herkese selamlar. Uzun zamandır bu siteyi takip eder ve yazılanları okurdum ama son zamanlarda yaşadıklarımdan sonra akıl danışmak ve içimdeki sıkıntıdan kurtulmak için üye olmaya karar verdim; 31 yaşında bir kadınım. 1 senedir ciddi bir ilişkim var. Hayatımdaki insanı gerçekten seviyorum; bana karşı son derece merhametli ve sevgi dolu. Ailelerimiz de birlikteliğimizi biliyor ve onaylıyor. Yani ilişkimizi resmiyete dökme aşamasındayız artık. Erkek arkadaşımın ise benden önce iki farklı birlikteliği olduğunu biliyordum bunu sorun etmemiştim. Fakat yaklaşık 1 ay önce erkek arkadaşım genital bölgesinde iki tane siğil benzeri oluşum fark edince hemen bir uzmana göründü ve sonuç hpv. Tabii hemen bu durumu bana da söyledi son derece üzgün ve mahcup bir şekilde. Dr kendisine siğil yapan türlerin düşük riskli hpv grubunda olduğunu ve endişe etmemesi gerektiğini söyleyerek o gün ufak bir operasyon yapmış. Bu yapılan siğil dondurma işleminden beri herhangi yeni bir siğil çıkmadı. Kendisi bazı takviyeler ve ahcc isimli bir ilaç kullanmaya başladı. Fakat her ikimiz de o günden beri çok tedirgin ve üzgünüz.

Bu yaşıma kadar hpv diye bir şey duymamıştım. Benim araştırdığım kadarıyla erkeklerde net sonuç veren bir hpv testi mevcut değil. Yani kafam allak bullak. Ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum. Kendisinden ayrılmak istemiyorum ama bu sürecin nasıl ilerleyeceği hakkında da hiçbir öngörüde bulunamıyorum.

Siz olsaydınız ne yapardınız yorumlarınızı ve önerilerinizi okumaya çok ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.
Erkeklerde net sonuc veren hpv testleri nar istanbul kadikoyde mavilab var orada yaptirabilir .sigilin turunede orada karar verilecek hangi tur olduguna .erkeklerdeki kanser yapmas diye bisey yok zaten kanser yapanlar erkeklerden gecmese kadinlara kimlerden gececek diye dusun .
Hpv sigiki yakmakla hpv tedavi edilmez veya sonuc negatife donmez .uzin bir tedavi sureci var vuctta negatife donmesi icin .negatife dondugun dede her bagisiklik probleminde tekrar ediyor vucuttan atildi gitti diye bisey yok
.en onemlisi prezervatif korumaz .

Nüfusun %85i hpv ile hayatının bir döneminde karşılaşıyor. Bakir ve sürtünme işe ilişki yaşamamış biri dışında bunun garantisi yok. Öyle birini bulmak zorundasınız çünkü hiç belirti vermeyen bir sürü tipi var ve erkeklerde test sonuç vermiyor.
Surtinmeylede bulasiyor bu nasil yanlis bir bilgi .yuzde 85 i falan diyip normallestirmeyin

Surtinmeylede bulasiyor bu nasil yanlis bir bilgi .yuzde 85 i falan diyip normallestirmeyin
Okuduğunuzu anlayabildiğinize emin misiniz? Sürtünmeyle ilişki yaşamamış birini bulun demek sürtünme ile bulaşıyor demek. %85 diyerek normalleştirmiyorum bilimsel bir bilgiyi sizlerle paylaşıyorum. Cehalet reise bak sen.

Asinin koruyuculugu yuzde yuz degil .
Hiç ilişki yaşamamış birinden çok yüksek. Ayrıca hpv her 4 kadından 3ünde var ama çoğu bilmiyor. Erkeklerin de neredeyse hepsinde var doğal olarak. Sağlıklı yaşam, spor vs bağışıklığı güçlendirerek ortadan kaldırabilinecek bir şey.

Hiç ilişki yaşamamış birinden çok yüksek. Ayrıca hpv her 4 kadından 3ünde var ama çoğu bilmiyor. Erkeklerin de neredeyse hepsinde var doğal olarak. Sağlıklı yaşam, spor vs bağışıklığı güçlendirerek ortadan kaldırabilinecek bir şey.
Yazdiginiz sey tamamen sallamasyon .hpv insan hayatini tehdit eden viddi bir virus ve herkeste yok .Yayilmasida normal bir sey degil .insanlar asilama icin ciddi kampanyalar yapiyorlar neden ? Cunku basit bir sey degil .herkeste oldugu falan da yok kendinizi kandirmayin.bakir veya bakire birinde hpv olabilir cunku hov bir virus ,bir kan hastaligi degil basit bir cinsel temastan dahi bulasabilir .ciddi bir saglik konusunda yaniltici bilgi vermeyin lutfen

Okuduğunuzu anlayabildiğinize emin misiniz? Sürtünmeyle ilişki yaşamamış birini bulun demek sürtünme ile bulaşıyor demek. %85 diyerek normalleştirmiyorum bilimsel bir bilgiyi sizlerle paylaşıyorum. Cehalet reise bak sen.
Turkce kurallarina uygun anlasilir bir sekilde yazin ozaman .sizden cok daha bilgili oldugum kesin.uslup diliyorum size .son olarak surtunmeyle bulasir

Erkeklerde testler sonuc veriyor ,sadece hastamede degil ozel lablarda yapiliyor bu testler .
Bakir ve sürtünme işe ilişki yaşamamış biri dışında bunun garantisi yok.
Bakir birinden de hastalik gecebilir .duzgun yazamamissin bana gelmis laf sayiyorsun .yazdigini bidaha oku hem gramer hem bilgi olarak yanlis 😂

Erkeklerde testler sonuc veriyor ,sadece hastamede degil ozel lablarda yapiliyor bu testler .

Bakir birinden de hastalik gecebilir .duzgun yazamamissin bana gelmis laf sayiyorsun .yazdigini bidaha oku hem gramer hem bilgi olarak yanlis 😂
Her açıdan doğru yazdığım fakat sizin anlamanızda problem var. Erkeklerde testler eksik sonuç veriyor, sizin yazdığınıza güvenip negatif sonuç alan bir erkek ile beraber olan biri hpv virüsü kapabilir. Yeter artık yalan yanlış bilgilerle insanlara akıl vermeye çalışmayın.

Yazdiginiz sey tamamen sallamasyon .hpv insan hayatini tehdit eden viddi bir virus ve herkeste yok .Yayilmasida normal bir sey degil .insanlar asilama icin ciddi kampanyalar yapiyorlar neden ? Cunku basit bir sey degil .herkeste oldugu falan da yok kendinizi kandirmayin.bakir veya bakire birinde hpv olabilir cunku hov bir virus ,bir kan hastaligi degil basit bir cinsel temastan dahi bulasabilir .ciddi bir saglik konusunda yaniltici bilgi vermeyin lutfen
Aynen doktorlar bilmiyor siz biliyorsunuz absshskalasjsbzmLs

İkinize de geçmiş olsun. Sizin yerinizde olsam onun hastalığını değil kendimi düşünürdüm.
Erkekler belirtileri birkaç gün içinde gösterir diye biliyorum. Benim derdim aldatılmak değil diyorsanızda siz bilirsiniz tabii

İkinize de geçmiş olsun. Sizin yerinizde olsam onun hastalığını değil kendimi düşünürdüm.
Erkekler belirtileri birkaç gün içinde gösterir diye biliyorum. Benim derdim aldatılmak değil diyorsanızda siz bilirsiniz tabii
Nedense kadınlar bunu kabul etmek istemiyor, benim arkadaşımda 2 yıllık ilişkisinde hpv kaptı sevgilisinden ama yok aldatmadı dedi durdu çocuk bunu terk etti, şimdi daha yeni kabul ediyor aldattığını
Kadınlar çok duygusal özellikle bazıları deneyimsiz ve saf, kurda kuşa yem etmesin Allah

Her açıdan doğru yazdığım fakat sizin anlamanızda problem var. Erkeklerde testler eksik sonuç veriyor, sizin yazdığınıza güvenip negatif sonuç alan bir erkek ile beraber olan biri hpv virüsü kapabilir. Yeter artık yalan yanlış bilgilerle insanlara akıl vermeye çalışmayın.
Hanimefendi her testin bilimsel bir yanilma payi vardir .hov testi lablarlda 3 yerden alınır cinsel organ , meni ve agizdan. Erkeklerde yanlis c8kiyor diye gene hic bir dayanaginolmayan biseyi kulaktan kulaga yaymayin .halk sagligini tehdit eden ciddi bir konuyu manipüle etmeyin .insanlarin hayatlari soz konusu .

X