HPV sonucum ve süreç içerisinde yaşadıklarım

Şüpheli ilişkinizden kaç gün sonra hpv testiniz pozitif geldi acaba

Yaşıtız...Bu kaygıları yaşamayı hak etmiyoruz ..Ben şüpheli ilişkiden 3 ay sonra test yaptırdım negatif ama hala korkum var napıcam bilmiyorum
bu yaşta bu durumları yaşamak cidden çok üzücü kolposkopi işlemi o kadar çok ağrılı geçmişti ki benim için anlatamam size lokal anestezi yapılmıştı fakat uyuşmasını beklemeden direkt parça almışlardı ve her şeyi hissettim lokal anestezide vajina içine iğnenin hissini bile. tekrardan kolposkopi olmaya korkuyorum gönül isterdi özele gitmek ve bayıltırak olmak ama çok masraf

Offf of gerçekten bilmiyorum napılır ne olur bilmiyorum çok korkuyorum birkaç ay sonra test yaptırdığımda ya pozitif gelirse diye..

Offf of gerçekten bilmiyorum napılır ne olur bilmiyorum çok korkuyorum birkaç ay sonra test yaptırdığımda ya pozitif gelirse diye..
devlet hastanesine mi gidiyorsunuz? hpv tarama testini 30 yaş altındakilere sanırım devlet hastanesi bakmıyor

kolposkopi için benden 15k istediler sadece hpv tarama ve smear özelde yaptırdım toplam 4700 k mâl oldu
kolposkopi için eğitim araştırma hastanesine gittim şimdi sonuçlarımı bekliyorum mart ayının 30 unda çıkması gerekiyordu ama halen daha bilgisi yapılmadı e nabıza bakıyorum yok. aradım açan yok şimdi bayram tatili diye bu hafta komple yoklar uzadı iyice işim.

kaptığınızdan emin misiniz acaba? partnerinizde belirti filan var mıı
Sivilce gibi şeyler var vs demişti ve benden öncesinde çok eşli olan biri olduğunu düşünüyorum doktora gitmiş geçen haftalarda ancak doktor bunlar başka bir durum diyip cildiyeye yönlendirmiş ben de bilmiyorum ne olduğunu öyle bilinçsiz insanlar var ki ..kendime bu haksızlığı yaptığıma inanamıyorum..normalde çok titiz bir insanımdır..

hastanenin sitesine bakıyorum lab sonuçları için, sitoloji numarası istiyor ama bilmediğim için bakamıyorum.

hastanenin sitesine bakıyorum lab sonuçları için, sitoloji numarası istiyor ama bilmediğim için bakamıyorum.
Bence direkt yarın doktordan sonuç bilgisi için randevu arasına seni sıkıştırmalarını söyle yarın açıktır hastaneler ben de hpv taraması için birkaç şey sormaya gideceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…