HPV sonucum ve süreç içerisinde yaşadıklarım

Gerek görürse yapıyor. Gerçekten çok tecrübeli bir doktor zaten.
Kesinlikle öyle, çok da tatlı
Biyopsi almadan ama değil mi?

Sadece incelemek adına sormak istedim canım, Nisan ayında kolposkopi+biyopsi yapmıştı, 6 ay sonra tekrar kontrolüm var da kendisi ile.

En kısa zamanda kolposkopi+biyopsi yaptırmalısınız
Buradan sanırım şunu mu anlamalıyız yani canım?
Sen ilk HPV testini verdin ve hemen sonrasında smear veya kolposkopi sonucun cın2/cın3 olarak mı geldi?

En kısa zamanda kolposkopi+biyopsi yaptırmalısınız

Gerek görürse yapıyor. Gerçekten çok tecrübeli bir doktor zaten.

Bende bugun anestezi icin gittim pazartesi kolposkopi yapilcak tip18 ins iyi sonuclar aliriz bu korku mahfetti.bide raporda neoplazma rastlanmamistir yaziyor ne demek bilen var mı acaba sevgiler....

Bende bugun anestezi icin gittim pazartesi kolposkopi yapilcak tip18 ins iyi sonuclar aliriz bu korku mahfetti.bide raporda neoplazma rastlanmamistir yaziyor ne demek bilen var mı acaba sevgiler....
Korkmayın inşallah hayırlı sonuçlarla karşılaşırsınız. Gerekli önleyici tedaviler yapılır ve kansere gitmeden bu iş biter. Smearle devam etmek yerine kolposkopi yaptırmak en doğru karardı.

Kesinlikle öyle, çok da tatlı
Biyopsi almadan ama değil mi?

Sadece incelemek adına sormak istedim canım, Nisan ayında kolposkopi+biyopsi yapmıştı, 6 ay sonra tekrar kontrolüm var da kendisi ile.
Bir sonrakinde yapmaz muhtemelen normal jinekolojik muayene yapar belki hpv alır. Geçenlerde gittim bende sarıldık ettik

Korkmayın inşallah hayırlı sonuçlarla karşılaşırsınız. Gerekli önleyici tedaviler yapılır ve kansere gitmeden bu iş biter. Smearle devam etmek yerine kolposkopi yaptırmak en doğru karardı.
Insallah tsk ederim destek icin bu surec cok sıkıcı goggle okudukça butun gücüm gidiyor resmen

Çok geçmiş olsun
Korkmayın geçecek inşallah

Rapor derken smear raporu mu?
Kolposkopiyi nerede olacaksınız devlette mi?

Ben arkadaşımı götürdüm. Benim muayene temmuzda ama artık ben mr çekileceğim o şekilde bakılcak nüks var mı diye
Anladım canım.
Rahim, yumurtalık, lenfler hepsi alındı ve temizkendi ya hani, nüks riski başka hangi organda gelişebilirmiş peki?

Süleyman Hoca rahim ağzı kanserlerinde akciğerde de metastaz durumunun olabildiğini söylemişti ama.

Onu hiç bilmiyorum sormadım da açıkçası düşünmek istemiyorum hiç güzel olur her şey

Kızlar iyi geceler bu saatte burada olma nedenim ben 25 yaşındayım 2 yıl önce hamileliğimde genital siğillerle karşılaştım onları aldırdım doktorum doğumdan sonra hpv taraması yaptırmamı istemişti ama çok ciddiye almadım sonra çocuk oldu falan bu zamana geldik cinsel birliktelikten sonra kanama yaşama şikayetim üzerine bugün iyi bir doktora göründüm rahim ağzında yara sağ yumurtalıkta 3 cm lik kist gördü ayrıca şikayetim ve siğil geçmişim olduğu için hpv tarama önerdi bu arada birkaç ay önce smear testi vermiştim negatif çıkmıştı ama hpv den çok korkuyorum daha küçücük bebeğim var kimsem yok eşim destekçim olsada çocuğumu düşünüp bütün gün kendimi kahrettim bu arada sigara kullanıyordum bugün itibariyle bırakma kararı aldım umarım bende sizin gibi güzel haberler alırım bazı yazdıklarınız bu saate çok iyi geldi teşekkür ederim

Cinsel aktifliğiniz ne zamandan beri var

Bende ilk önce siğil sayesinde fark ettim ve aldırmak için hastaneye gitmiştim. Hpv tarama testi olmadan siğillerimi yakma taraftarı olmadılar,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…