HPV- Kanser korkusu - Yalnızlık

Hpv pozitif miydi canım sizin gibi bu süreci eskiden yaşayarak üstünden yıllar geçen kişileri duymak çok güzel hepimizin Allah şifasını versin ben de salı günü gideceğim bakalım neler olacak ne diyecek doktor çok tedirginim konu sahibi arkadaşın yazısını okuyunca daha da gerildim ben de cin 1dim çünkü

Malesef sigarayı bırakamadım, cinsel işikiyi bırakın denmedi bana, seyrekte olsa oldu. Şuan sonucum cin 3 geldi, pazartesi leep olacağım, bence 6 ay öncede cin1 değildi zaten, doktor hatası bence göremedi ((
Kolposkopi yapılmamış mıydı biyopsiyle çıkıyor sonuç aslında

Neden yalnız yaşıyorsunuz bu üzüntüyü,yalnız sabahliyorsunuz ? Eşiniz hiçbir şekilde destek olmuyor mu ?

Bir de hangi şikayetle gidip hpv yi öğrendiniz ilk ?

Abla sen ahcc de kullanmadın sanırım aşı da olmadın yani ama birden cin1den cin3e geçmesi de o kadar tuhaf olmuş ki sonuçta kolposkopi nası yanlış teşhis koyabilir onu anlamadım

Bence biyopsi eksik alındı
Abla sen ahcc de kullanmadın sanırım aşı da olmadın yani ama birden cin1den cin3e geçmesi de o kadar tuhaf olmuş ki sonuçta kolposkopi nası yanlış teşhis koyabilir onu anlamadım
Şöyle bir tablo var (eklere koydum) çok düşük bir ihtimal olsa da böyle ilerleme durumu olabiliyor ama ilk kolposkopide biyopsi eksik alınmış ya da patolog yanlış yorumlamış da olabilir tabii…

Eklentiler

• C658C3F7-0B70-4027-BBFC-D34C02A4F192.jpeg
    65 KB · Görüntüleme: 64
Şöyle bir tablo var (eklere koydum) çok düşük bir ihtimal olsa da böyle ilerleme durumu olabiliyor ama ilk kolposkopide biyopsi eksik alınmış ya da patolog yanlış yorumlamış da olabilir tabii…
Ben de aynı yorumu yaptım canım eksik alınmış olabilir

6 ay önceki kolposkopi+biyopsi sonucum cin1. 6 ay sonraki biyopsi sonucum cin 3.
6 ayda bukadar nasıl ilerler, demekki cin1 teşhisi yanlıştı diye düşünüyoruz.
Evet gerçekten altı ayda bu kadar ilerlemesi çok şaşırtıcı. Yukarıda bir resim paylaştım %7 ihtimal diyor cin 1’in hsil’e ilerlemesine.
Neyse ki tedavi olmuşsunuz artık

Neden yalnız yaşıyorsunuz bu üzüntüyü,yalnız sabahliyorsunuz ? Eşiniz hiçbir şekilde destek olmuyor mu ?

Bir de hangi şikayetle gidip hpv yi öğrendiniz ilk ?
Eşim destek oluyor elbette ama biyere kadar, aabahlara kadar benle oturmasını beklemiyorum her gece.
Vajina ağzında siğil geldi elime, o şekilde başladı tüm süreç.

Evet gerçekten altı ayda bu kadar ilerlemesi çok şaşırtıcı. Yukarıda bir resim paylaştım %7 ihtimal diyor cin 1’in hsil’e ilerlemesine.
Neyse ki tedavi olmuşsunuz artık
Henüz tedavi olmadım, cin3 teşhisimi bugün öğrendim, pazartesi leep olacağım ve kanser ihtimali elenmiş değil, leep sonrasındaki yayılım ve patoloji sonucuna göre net konuşabiliriz dedi doktor (

Veya devlet hastanesinde aldırdıysa bi tık göz ardı edilmiş olabilir diye düşünüyorum
Hep özelde, güya en iyi hocalra gittim.
Aslında istanbulda jinekolog onkolog varsa tavsiye edeceğiniz çok sevinirim.
Bana 6 ay önce “cin1 rahat ol hayatına bak geçer kendi kendine” diyen hoca en sevilen, bu alanda en popüler hocalardan mesela. Şuan onun yüzünden geç kalmış durumdayım ve kanserle karşı karşıyayım.

Cin 3 tüm rahim ağzının anormal dokuda olduğu formuymuş. Eşinizden uzak durun, aynı evde bile kalmayın. Belli ki ondan bulaşıyor ve ilerliyor. Biyolojik silah gibi temas ettiğini hasta ediyor.

Cin 1 çıktığı zaman biyopsi yapılmış mıydı diye merak ettik aslında
cocugunuz da varmis, gebelik kontrollerinde cikmadi mi hpv daha önce? Bilmedigim icin soruyorum
Çocuğum 15 yaşında, hayır ozamanlar hiç böyle bişey yoktu, yani hiç gündemde bile yoktu. Benim öğrenmem geçtiğimiz aralık ayı itibari ile
cocugunuz da varmis, gebelik kontrollerinde cikmadi mi hpv daha önce? Bilmedigim icin soruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…