HPV- Kanser korkusu - Yalnızlık

Hiç korkmayın keşke öğrenir öğrenmez aşı yaptırsaydınız ben burda bir yazı okudum bir arkadaş cin3 ten negatife kadar sadece vitaminlerle dönmüştü. Bağışıklığınıza dikkat edin c-d-beta glukan vitaminleri kullanın

Merhaba, bende 3 hafta önce makat bölgemde 2-3 sivilce farkettim, yani en azından sivilce olduğunu sandım, 26 haftalık gebeyim, karnım büyüdüğü için temizlenmekte zorlanıyorum ondan oldu sanırım diye düşündüm, 3 hafta kendime çok dikkat ettim ve çoğalmaya başladığını farkettim, bugün dermatologa gittim, hpv den şüphelendi siğil olduğunu söyledi ve kadın doğuma yönlendirdi, kadın doğum da 30 yaş altı olduğum için hpv bakamayacaklarini söyledi, gebe olduğum için ilaç da vermediler, ben napicam şimdi, benim gibi olan var mı, gebelikte böyle bir durumla karşılaşan ? Ya da bana önerileriniz varsa çok mutlu olurum

Hpv bakmamak ne demek ya hamilelikte. Ben hamilelikte kolposkopi bile oldum. Kendi kendinizin avukatı olun, hpv testi smear gibi bir işlem, gelişmiş ülkelerde anne sağlığı bebek sağlığından önde geldiği için rutin yapılır hamileyken zaten. Israrcı olun.

Sizin bağışıklık sistemlerinizde sıkıntı var bence.ben yıllardır çok eşliyim. Hatta günde 3,4 kişiye kadar ilişkiye girdiğim oluyor.öyle ki vajinam tahriş oluyor artık.herşeyim de tertemiz çıkar.siz bu hastalıkları evli barklı halinizle nasıl buluyorsunuz şaşırıp kalıyorum valla.sakınan göze mi çöp batıyor anlamadım ki.benim aklımdan geçmez hastalık kaparmıştım bilmem ne.bence o yüzden.aldatılanlarınız da paralı askerlerle aldatılıyor söyleyeyim.sen ben gibi kadınlardan kime ne hastalık geçsin.

Son düzenleme:
Süpersin meleğim makinasın

Devlet hastaneleri bir kılıf buluyor bakmıyor bende özelde yaptırdım

Doğumdan sonra aşı vurdururlar vajinada siğil varsa sezeryan doğum yaptırırlar sakin ol ve başka doktora daha git lütfen devlet hastaneleri çok önemsemiyor açıkçası özel daha ilgili bu konularda

Ben aşılarımı yaptirdim çin 1 bendeki ama kontrole gidemedim Ağustos ayı başında randevu alicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…