Jinekoloji Hpv genital siğil

user1234567

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2022
8
0
23
Merhaba. İlk başta sivilce sandım sonra araştırdım ki kondilom adında bir virüsmüş. Şimdi randevu falan alıp hastaneye gidicem mecbur ama annemle gidiceğim için tırsıyorum çünkü doktor muayeneden sonra cinsel yolla bulaştığını söylerse ben biterim kesin öyle der mi yani yaşım da küçük çünkü muayeneye onlarla gitmek istemiyorum bu yüzden bilen varsa yazsın bu sebepten gidenler sonuç olarak nasıl yanıt aldı doktordan yazsınlar

Merhaba. İlk başta sivilce sandım sonra araştırdım ki kondilom adında bir virüsmüş. Şimdi randevu falan alıp hastaneye gidicem mecbur ama annemle gidiceğim için tırsıyorum çünkü doktor muayeneden sonra cinsel yolla bulaştığını söylerse ben biterim kesin öyle der mi yani yaşım da küçük çünkü muayeneye onlarla gitmek istemiyorum bu yüzden bilen varsa yazsın bu sebepten gidenler sonuç olarak nasıl yanıt aldı doktordan yazsınlar
Teşhisi kim koydu? Eğer hpv ise cinsellikle bulaşanları var bir de ortak kullanım alanlarından bulaşanı var.

Teşhisi kim koydu? Eğer hpv ise cinsellikle bulaşanları var bir de ortak kullanım alanlarından bulaşanı var.
Ben cinsel yolla bulaşan hastalıklar olarak araştırma yaptım ve bende olan şeyi orda buldum evet sadece cinsel birliktelikle olmuyomuş ama bende erkek arkadaşımla beraber olduktan sonra çıktı ve eminim ki o yüzden oldu zaten korkuyorum kesin cevap olarak cinsel yolla bulasmis demelerinden

Ben cinsel yolla bulaşan hastalıklar olarak araştırma yaptım ve bende olan şeyi orda buldum evet sadece cinsel birliktelikle olmuyomuş ama bende erkek arkadaşımla beraber olduktan sonra çıktı ve eminim ki o yüzden oldu zaten korkuyorum kesin cevap olarak cinsel yolla bulasmis demelerinden
Evet bunu derler. Korkun bunu söylemeleri değil de hastalığın boyutu olmalı.

Zaten genelde cinsel yolla bulaşır. Ortak kullanılan yerlerden bulaşması çok zor bilinenin aksine. Tehlikeli suşlardan bahsediyorum. Yaşınız kaç?

Yani partnerinizden bulaştı büyük ihtimalle.

Hastalığın boyutundan daha korkutucu işte vericekleri cevap ve ailemin bunu öğrenmesi doktora gitmeden de halledilmiyor mu bu şey bilgim de yok
Halledemezsin bir an önce doktora gitmelisin. Cinsellik yaşayacaksan da mutlaka prezervatif kullansın partnerin. Belli ki çok eşli biriyle berabersin

Virusun cesidini bilmiyorum ama kiz arkadasimda da cikmisti. Genital bolge ve dilinde. Yakmislar miydi, dondurmuslar miydi oyle bir islem yaptilar. Doktora neden annenizle gidiyorsunuz? 17 yasinda doktora kendinizde gidebilirsiniz

Evet cinsel ilişkiye girdiysen ondan bulaşmış olabilir. Vakit kaybetmeden doktora git. Bende hpv rahim agzi kanseri yaptı. Rahim ağzımı aldılar. Gardasil diye aşı var 3 doz ol. 30 yaşından kücuksun sanırım hpv dna genotipleme testi yaptır biraz pahalı. 30 yaşından büyüklere ketem ücretsiz yapıyor..

Virusun cesidini bilmiyorum ama kiz arkadasimda da cikmisti. Genital bolge ve dilinde. Yakmislar miydi, dondurmuslar miydi oyle bir islem yaptilar. Doktora neden annenizle gidiyorsunuz? 17 yasinda doktora kendinizde gidebilirsiniz
Randevu alip benimle gelicekti işte ama onunla gitmemeye çalışıcam gitmemem lazım zaten

Kızlar merhaba. Yaklaşık iki gün önce bir birlikteliğim oldu. Karşı taraf hpv taşıyıcısıymış. Oral yolla da ne yazık ki birliktelik yaşadım. Bu siğil ne zaman çıkar tedavisi nasıldır kesin bulaşmış mıdır bana ağzımda da çıkacak mı yani? Bilgi sahibi olan yazabilirse çok sevinirim

X