Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
20220704_131126.jpg

sıcak falan dinlemeden, arada kol çalışarak devam ediyorum 🤣

Günaydın çiçeklerim. Topluca hoş buldum diyorum. Benim için yoğun günler bu ara. İki gün sonra tatile gidiyorum ve ay sonuna kadar kalacağım için çok giremeyeceğim. Bir iki mevzu hakkında bilgilendirme yapmak istiyorum;

1. Bundan sonra listeleri hazırlarken kitap sayfasına göre hazırlayacağım. Çünkü kitap sayfaları ile okunan kitap arasında çok ciddi farklar oluyor. 5 kitap okuyanda 2500 sayfa gibi bir şey varken 10 kitap okuyanda 2000 sayfa gibi bir sayı oluyor. Bu bence liste hazırlarken adaletsizliğe yol açıyor. Yıllık hedeflerinizi tutturmak için istediğiniz kadar ince kalın kitap okuyabilirsiniz bu sizin inisiyatifinizde ancak listelerde bu durum geçerli değil artık

2. Topikte kitap paylaşımı hariç hayata dair paylaşımlar yapıyoruz bu konuda sınırlama getirmiyorum ancak bu durumunda suiistimal edilmesini de hoş karşılamıyorum. Burası bir kitap topiği ve bunun bilincinde davranmanızı rica ediyorum.

3. Dönem dönem hepimizin kitap okuyamadığı zamanlar oluyor ancak okuyamadığınız bir kere dile getirmek yeterli. Sürekli okuyamıyorum diye topiğe yazıldıkça farkında olmadan birbirimizi etkiliyor aşağıya çekiyoruz. O yüzden "okuyamıyorum" kelimesini kullanırken süreklilik arz etmeyecek şekilde kullanmanızı rica ediyorum

4. Kitap topiğinde bildirim yaparken ilgili aynı son gününe kadar bildirimleri yapmalı ve bildirimi aşağıdaki gibi yapmalısınız. Bu şekilde yapmayanların bildirimlerini kabul etmeyeceğim. İlgili ay, kitap adedi, kitap yazarı, kitap sayfası ve aylık toplam sayfa sayısı

Mayıs

1. Oysa Ben Eskiden - Amber Smith 344 Syf.
2. Işığın O kör Edici Yokluğu - Tahar Ben Jelloun 228 Syf.

TOPLAM: 572 Syf.

@Tosun Pasa
@kk birinci noteri
Life light Life light
@Eleadora
Levaiz Levaiz
C Capanin Gururu Teyom
@Ziya
@Bonus
@WOMAN
@Kukrim
@JES
@Ysf42
@Oriana
@Natsume
@Limonsuzzcay
@-nemesis-
@dayler dayler
@Keira-
elektra elektra
@mimesis
@ummhnisa
@sudem34
@Nikinik
@_BuRc_
X xnobodyx
@Arrietty_
@Aspasiaa
@J a n e
Mrsay Mrsay
@LADY VEGA
HAbibte HAbibte
@fesang
@Aylakkadin
@Boncoboorkodos
Disipline Girmis BirKadin Disipline Girmis BirKadin
@M e r i d a
E Emine1990
@Gelincik78
berresuu berresuu
@yet07
@Atalanteda
@mmelisaa
@Tweety Bird
@theblackswan
@Rowlet
@Etkisiz Eleman
@larinnia
Pozitivite Pozitivite
@marmeladova
@waitingirl
bir civciv annesi bir civciv annesi
Tünaydın beybiler ❤️ İyi tatiller kuzum benim💜

Eline sağlık başkan ❤️ katildigimdam beri ilk defa listeye giremedim. Her zaman kıyısından köşesinden de olsa yakalıyordum. Önümüzdeki maçlara bakicaz artık
Dereceye girsin girmesin kitap okuyan herkesi kutluyorum :KK9::KK9:

Eline sağlık başkan ❤️ katildigimdam beri ilk defa listeye giremedim. Her zaman kıyısından köşesinden de olsa yakalıyordum. Önümüzdeki maçlara bakicaz artık
Dereceye girsin girmesin kitap okuyan herkesi kutluyorum :KK9::KK9:
Gözüm seni aramadı değil 😁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X