Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
HAZİRAN AYI;
1.
Göz Beni - Azra Kohen (593)
2. Siddhartha - Hermann Hesse (148)
3. İstanbul İstanbul - Burhan Sönmez (229)
4. Napoli Serisi 3 Terk Edenler ve Kalanlar (456)
5. Kadınlar Ülkesi - Charlotte Perkins Gilman (209)
6. Hakkari’de Bir Mevsim - Ferit Edgü (252)
7. Karanlığın Yüreği - Joseph Condrad (177)

Toplam : 2064 sayfa

HAZİRAN
1-Başkalarının Tanrısı -Mine Söğüt (157)
2-Oğullar ve Rencide Ruhlar - Alper Canıgüz (227)
3-Germinal - Emile Zola (550)
4-İstanbul İstanbul -Burhan Sönmez (227)
5-Tiamat - İhsan Oktay Anar (156)
6-Kayıp Kızın Hikayesi- Elena Ferrrante (512)
7-Talabe - Tara Westover (363)
8-Dr. Jekyll ile Bay Hyde- R.L Stevenson (86)
9-Kadın - Henry Rider Haggard (334)

Toplam 🟰 2612 Sayfa
Süpersiniz ❤️ etkinliğin tam hakkını verdiniz. Güzel bir eşleşme olmuş 👍

Günaydın ❤

5d401a6db7ef2552c18d12737151f50f.jpg

Normalde öyle yapıyorum ama bu ay düello ayı olduğu için acaba okunan sayfaları da yazılır mı diye düşündüm.

Tebrik ederim canım👏🏻👏🏻 Gözünün hakkı ile kazandın🥰🥰
Kitap göndermeye hazırım☺️
Canım daha A Atalanteda var belki okumustur. Ayrıca kitapmi gondercektik hiç bilmiyordum onuda

Canım daha A Atalanteda var belki okumustur. Ayrıca kitapmi gondercektik hiç bilmiyordum onuda
Canlar ben sadece 1 kitap okudum bildirimlerimde var zaten 😅 tebrik ediyorum sizleri yet07 yet07 ve E Emine1990

Asla uyumayan butun gun kucakta gezmek isteyen bir bebek ve 3 bucuk yasinda surekli oyun oynamak isteyen bi kizim var. Bazen wcye bile gidemiyorum birakin kitap okumayi 😅 insallah bu gunlerde gececek bende katilacagim araniza 😄

Canlar ben sadece 1 kitap okudum bildirimlerimde var zaten 😅 tebrik ediyorum sizleri yet07 yet07 ve E Emine1990

Asla uyumayan butun gun kucakta gezmek isteyen bir bebek ve 3 bucuk yasinda surekli oyun oynamak isteyen bi kizim var. Bazen wcye bile gidemiyorum birakin kitap okumayi 😅 insallah bu gunlerde gececek bende katilacagim araniza 😄
Teşekürler canimm. Çocuklarla çok zor zatennn.benimde dort ay sonra olacağım bu. Beş yaşında bı oğlum var bide bebek gelecek bende uzun bı süre okuyamam heralde. Bende sizleri tebrik ediyorummm yet07 yet07 😍👏👏

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X