Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tünaydınnn:) 💜

Kukrim Kukrim Çok geçmiş olsun🌸
Bonus'un da dediği gibi o ilaçlar asla bırakılmıyor canım, neden doktorun öyle bir şey yaptı anlamadım. Ben de 10 yıldır falan kullanıyorum, bazen doz ayarı gerekiyor ama bırakmak hiç yok.
En başta ufak bir nodül vardı bende de sonra kayboldu inşallah senin de öyle olur:)
Bilmiyorum ki neden öyle yaptı canım bıraktırdı🤷‍♀️
Benim modüllerde küçüktü önceki ultrason da şimdi büyüme yapmış.Teşekkür ederim canım inşallah ilaçlar iyi gelir 🙏
Senin de doğum günün kutlu olsun nice sağlıklı huzurlu yaşların olsun ❤️

Bilmiyorum ki neden öyle yaptı canım bıraktırdı🤷‍♀️
Benim modüllerde küçüktü önceki ultrason da şimdi büyüme yapmış.Teşekkür ederim canım inşallah ilaçlar iyi gelir 🙏
Senin de doğum günün kutlu olsun nice sağlıklı huzurlu yaşların olsun ❤️
Yanlış tedaviden olmuş olabilir inşallah şimdi ilaçlar çok iyi gelir:)
Çok teşekkür ederim🥰💜

Eki Görüntüle 3090522
Bu kitap basılalı 25 yıl olmuş iki gün önce 🥹
Rowling 12 kez ret yemiş bu kitabı ile.Sonrası hepimizin bildiği gibi dünya çapında bir başarı .Kendisi şöyle demiş;Kaybedecek birşeyim yoktu önemli olan tekrar deneyecek kadar cesaretli olmaktı.👏👏Başaranlar asla pes etmeyenlerdirdiyerek ,günaydınlar diliyorum efendim:KK37:

@Tosun Pasa
@kk birinci noteri
@Eleadora
Bonus Bonus
@Life light
Levaiz Levaiz
@Teyocan
@Kurk Mantosuz Madonna
@-nemesis-
@WOMAN
@Aspasiaa
@M e r i d a
@Mrsay
@Natsume
sudem34 sudem34
@yet07
@Ysf42
mmelisaa mmelisaa

Unuttuklarım kusuruma bakmasın aklıma gelenleri yazabildim hepnizin günü aydın olsun ❤️
Etiket bir dahakine olur inşallah ❤️

Bugünün etiketi Kukrim Kukrim Den sizlere gelsin.

Bu kitap basılslı 25 yıl olmuş iki gün önce 🥹
Rowling 12 kez ret yemiş bu kitabı ile.Sonrası hepimizin bildiği gibi dünya çapında bir başarı .Kendisi şöyle demiş;Kaybedecek birşeyim yoktu önemli olan tekrar deneyecek kadar cesaretli olmaktı.👏👏Başaranlar asla pes etmeyenlerdirdiyerek ,günaydınlar diliyorum efendim:KK37:

Eki Görüntüle 3090537

C Calcifer
@Tosun Pasa
@Life light
@Eleadora
Levaiz Levaiz
@Teyocan
@Ziya
Bonus Bonus
@WOMAN
Kukrim Kukrim
@JES
@Ysf42
@Nosking
@Oriana
@Natsume
@dgdln
@Limonsuzzcay
@-nemesis-
@dayler dayler
@Keira-
@elektra
@astrojurnal
@firdefs
@mimesis
@ummhnisa
sudem34 sudem34
@Nikinik
@_BuRc_
@Amanita
@Arrietty_
@Aspasiaa
@J a n e
@Mrsay
@LADY VEGA
@D u t
@HAbibte
@fesang
@Aylakkadin
@ssevilll
@Boncoboorkodos
@Kurk Mantosuz Madonna
@M e r i d a
@Emine1990
@Atalanteda
@Gelincik78
berresuu berresuu
@yet07
mmelisaa mmelisaa
@Tweety Bird
@theblackswan
@Rowlet
@Etkisiz Eleman
@larinnia
@hy_patia
Pozitivite Pozitivite
@marmeladova
@waitingirl
@Mavitulum
@iceteavecheesecakelutfen
Güzel bir gün dilerim herkese 🌸

Kukrim Kukrim geçmiş olsun diyelim geçsin inş canım nodül ablamda da var küçülüyor bazen büyüyor ilacı ölene kadar kullanıcak.

Kendindeki sıkıntılardan anlayabiliyor artık bi sorun olduğunu. İyot falan kullandı o bilmiyorum hiç duydun mu Allah şifa versin inş incelemeye gerek kalmadan düşer değerlerin ❤

Kukrim Kukrim geçmiş olsun diyelim geçsin inş canım nodül ablamda da var küçülüyor bazen büyüyor ilacı ölene kadar kullanıcak.

Kendindeki sıkıntılardan anlayabiliyor artık bi sorun olduğunu. İyot falan kullandı o bilmiyorum hiç duydun mu Allah şifa versin inş incelemeye gerek kalmadan düşer değerlerin ❤
İnşallah bonusum ,dua et bana şu çarpıntım da geçsin biraz.😒

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X