Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kitabın ismine yaraşır gölgeli bir fotoğraf oldu 😊 IMG_20220624_202252.jpg

Merhaba herkese keyifli okumalar dilerim,
Bu ay diğer aylara göre pek okuma yapamıyorum. Siteye de giremiyorum önce yatılı misafirim vardı sonra anneannem rahatsızlandı. 1 haftadır hastanede yatıyor ailenin en genç yetişkin üyesi olarak ben yanında refakatçi kalıyorum. Haliyle okuma yapmak çok zor oldu.
Geçmiş olsun Allah şifa versin
Teşekkür ederim canım ❤️

Bu ay diğer aylara göre pek okuma yapamıyorum. Siteye de giremiyorum önce yatılı misafirim vardı sonra anneannem rahatsızlandı. 1 haftadır hastanede yatıyor ailenin en genç yetişkin üyesi olarak ben yanında refakatçi kalıyorum. Haliyle okuma yapmak çok zor oldu.
Geçmiş olsun canım ❤️

Geçmiş olsun

Kızıl kitabını bitirdim. gruba geri dönmek çok iyi geldi bayağı gaza geldim ben :halay:

20220624_231832.jpg

şimdi de (tabii ağzım boş durmuyor 😁) Köpek Kalbi'ne başladım hatta 35 e kadar da okudum. Allaha şükürler olsun uzun zaman sonra ailecek keyfimiz yerinde, bu gece bu moralle daha da okurum 💙💙

Kızıl kitabını bitirdim. gruba geri dönmek çok iyi geldi bayağı gaza geldim ben :halay:

Eki Görüntüle 3089013

şimdi de (tabii ağzım boş durmuyor 😁) Köpek Kalbi'ne başladım hatta 35 e kadar da okudum. Allaha şükürler olsun uzun zaman sonra ailecek keyfimiz yerinde, bu gece bu moralle daha da okurum 💙💙
Çok güzel bir seçim, keyifli okumalar 👌🏼

Daha bitmedi canimmm bide sayfa sayısı önemli belki sen yada atalandeta alır.. 100 sayfa dedin dite hatırlıyorum canimmm. Bende çok okuyamadım.bi ara hiç elime alamistim okul tatil olunca başladım geri. Ateş kadehi kimin guzelmi canım.

Harry Potter serisinden canım. Yoğun bir dönemdeyim o yüzden ayın kalanından çok ümitli değilim🤷🏻‍♀️

Bu akşam kaçırdım🙁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X