Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
merhaba kızlar. yeniden aranıza katılabilir miyim?

nihayet hayatımdaki aksiyonlar (çok şükür ki) bitti ve psikolojik olarak rahatladığım döneme girdim. fazlaca miskinlik yaptım ve okumaya başlamam için gaza gelmem lâzım sanırım.

zweig dan Kızıl'ı aldım elime. yazarla çok iyi anlaşıyoruz hem kolay okurum hem de sıcaklarda rahat okunur diye. inşallah başlarım devamında da okumalarım devam eder 🙊
Hosgeldiniz

Kukrim Kukrim Fesleğenin ne alemde? Ben kesip yiyorum
IMG_20220623_175301.jpg

Bu da benimki susuzluktan çiçek açmış zavallım 😄 büyük yapraklı fesleğeni öneririm, dibinden 3 5 yaprak kesip makarna sosu yapıyorum, küçük yapraklı olanlardan vardi hep kurudu gerçi benim ihmalimden de olabilir

Eki Görüntüle 3088477
Bu da benimki susuzluktan çiçek açmış zavallım 😄 büyük yapraklı fesleğeni öneririm, dibinden 3 5 yaprak kesip makarna sosu yapıyorum, küçük yapraklı olanlardan vardi hep kurudu gerçi benim ihmalimden de olabilir
Büyük şeylere yerim yok ya küçükle idare ediyorum küçük suyu seviyor hele balkondaysa

yet07 yet07 A Atalanteda meraba kizlar bu ay heralde beş kitapla bitircem. En son Ahmet Ümit sultanı öldürmeye başladım bunu anca bitiririm heraldeee. Siz naptiniz
Kitaplarıma uzak kalınca kaç kitap okuduğumu karıştırdım desem 🤭 bir ara “100 sayfa eksik sayacağım” dediğim gönderiyi bulup netleştireceğim. Ya iki ya üç kitap ama hangisi 🤣
Çok yorgun olmama rağmen ateş kadehini alıp okuyacağım. Artık 1 sayfamı 100 sayfamı nasibim neyse kabulüm 🤭😅

Sen açık ara öndesin tebrik ederim 👏🏻 Birazcık gaza geldim sanki 😜

Kitaplarıma uzak kalınca kaç kitap okuduğumu karıştırdım desem 🤭 bir ara “100 sayfa eksik sayacağım” dediğim gönderiyi bulup netleştireceğim. Ya iki ya üç kitap ama hangisi 🤣
Çok yorgun olmama rağmen ateş kadehini alıp okuyacağım. Artık 1 sayfamı 100 sayfamı nasibim neyse kabulüm 🤭😅

Sen açık ara öndesin tebrik ederim 👏🏻 Birazcık gaza geldim sanki 😜
Daha bitmedi canimmm bide sayfa sayısı önemli belki sen yada atalandeta alır.. 100 sayfa dedin dite hatırlıyorum canimmm. Bende çok okuyamadım.bi ara hiç elime alamistim okul tatil olunca başladım geri. Ateş kadehi kimin guzelmi canım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X