Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İçini ferah tut sadece 1 paylaşım, ay sonuna 6 kitap ancak olur. Tabi rekabetimiz kitap sayısı değil sayfa sayısı. Bakalım ne olacak 🥰
Sayfa sayısı üzerinden olması çok daha mantıklı ve uygun olmuş canım. 5-6 Kısa kitap okuyup şişkin göstermek çok centilmence ve adil bir hareket olmaz diye düşünüyorum

Son düzenleme:
Sayfa sayısı üzerinden olması çok daha mantıklı ve uygun olmuş canım. 5-6 Kısa kitap okuyup şişkin göstermek çok centilmence ve adil bir hareket olmaz diye düşünüyorum
Kesinlikle canım, bu rekabetteki amacımız durağanlığımıza ivme kazandırmaktı.Anlayarak sevdiğimiz kitapları okumak nihai hedefimiz 🥰🥰 Ama Eleadora Eleadora dan çok sayfa okumam şart 🤭

yet07 yet07 A Atalanteda meraba kizlar nasıl gidiyo kitaplariniz.bwn üç kitap anca bitirdim on gündür elime alamadim kitap..
10 gündür kitap alamadığın halinde 3 kitap ise ayın kalanında yandık biz 🤣
3kitap da benden olsun🤭 şu ara ben de pek okuyamıyorum haftaya hiç okuyamam. Ayı 4 kitap ile kapatabilirim.

İlk fotoğraf gelsin o zaman
IMG_20220617_200955.jpg

yet07 yet07 A Atalanteda meraba kizlar nasıl gidiyo kitaplariniz.bwn üç kitap anca bitirdim on gündür elime alamadim kitap..
Ben bi tane bitirdim ya iste 2. Kitap yok 😅 arada okumaya calisiyorum ama o kadar uykusuzum ki bebekten dolayi 2 sayfa okuyosam 3.de gozlerim gidiyo okuyamiyorum valla. Sizleri tebrik ediyorum 😅 basarilarinizin devamini diliyorum

Kesinlikle canım, bu rekabetteki amacımız durağanlığımıza ivme kazandırmaktı.Anlayarak sevdiğimiz kitapları okumak nihai hedefimiz 🥰🥰 Ama Eleadora Eleadora dan çok sayfa okumam şart 🤭
Size yenilmek benim için çok üzücü olmamakla ile birlikte yenmek de boynumuzun borcu sayın Teyo 🤪💜
Konuyu bilmiyorum ama dizide güzel bağlamışlardı kaybolmasını☺️
Evet diziyi bende beğendim 😍

Bu ay bitirdiğim kitaplar.. Elimdeki kitaba ise bugün başlıyorum bacımlarrr 😻:kahve:Eki Görüntüle 3085261
Kitapların hepsi harika 😍keyifli okumalar🌺 Ayrıca yorum sayfasındaki yorumlarınız da çok güzel 🧿

Ince ruhlu arkadaşlarım ne de güzel düşünürler 💜

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X