Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dışarı çıktığımda hava güneşliydi sonrasında sular seller gibi yağmur yağdı sırılsıklam olduk 😅 Çok severim yaz yağmurunu, mis gibi oldu her yer
Çok güzel yağdı gerçekten, ferahladık 🫠

Ben ergenken ığdır fm dinlerdim alayına damar alayına isyan :rapci:
Bak herşeyi söyle ama damar şarkılar dinleyemem o zulüm benim icin😅 Bu arada akışta gördüm fosil grubunu çıkarmışsın ortaya kasetci tayfa:KK70:Ben yollarda kasetlerden az mi dinledim Sezen Aksu yu ah ah
İyi gidiyor şimdilik 😊 bakalım umduğumuzu bulabilecek miyiz
Beklentin çok yüksek değilse bulursun
Ben şeyi dinlerdim ya Muzo. Bilmem bileniniz var mı :KK45:
Ah bilmez miyim Muzoyu☺

Bak herşeyi söyle ama damar şarkılar dinleyemem o zulüm benim icin😅 Bu arada akışta gördüm fosil grubunu çıkarmışsın ortaya kasetci tayfa:KK70:Ben yollarda kasetlerden az mi dinledim Sezen Aksu yu ah ah

Beklentin çok yüksek değilse bulursun

Ah bilmez miyim Muzoyu☺
Çok eğlenceli çok da samimiydi öyle değil mi? 🙂
Program jeneriği hala ezberimde :)

Çok eğlenceli çok da samimiydi öyle değil mi? 🙂
Program jeneriği hala ezberimde :)
Evet aynen öyle çok doğaldı, seviyordum ben. Daha önce muhabbetini yapmıştık. Başkanda dinliyormuş hatta abisi muzonun programına katılmış. Hâlâ var mı o program ? Gerçi yaşı vardı şimdi emekli olmuştur 🤪

Evet aynen öyle çok doğaldı, seviyordum ben. Daha önce muhabbetini yapmıştık. Başkanda dinliyormuş hatta abisi muzonun programına katılmış. Hâlâ var mı o program ? Gerçi yaşı vardı şimdi emekli olmuştur 🤪
En son vivadaydı sanırım ama çok oldu, tesadüfen görmüştüm. Şimdi sanmıyorum yaptığını. Ben de katılmıştım bi gece. Sen arıyorsun onlar seni geri arıyorlardı, nasıl heyecanlanmıştım :KK70: çok kısaydı ama ne konustuk hatırlamıyorum bile çok oldu. Liseliydim ben o zamanlar :KK45:

En son vivadaydı sanırım ama çok oldu, tesadüfen görmüştüm. Şimdi sanmıyorum yaptığını. Ben de katılmıştım bi gece. Sen arıyorsun onlar seni geri arıyorlardı, nasıl heyecanlanmıştım :KK70: çok kısaydı ama ne konustuk hatırlamıyorum bile çok oldu. Liseliydim ben o zamanlar :KK45:
Bak sen neler yapmış bizim liseli madonna 😅 Ben onu ayda yılda bir dinliyordum detayli bilmiyorum ama başkan olsaydı şimdi iyi muhabbetini yapardınız.

hoşbuldum 🤗 yılbaşından önce yazmıştım en son ama 3 ay girmedim ,sebastian çizkek ti adım 😂 nasılsa listede değilim diye de rahattım C Calcifer kuşum eklemiş halbuki sorry 🤗
nasılsın
Evet şimdi hatırladım sizi aslında tahmin ettim nickinizin değiştiğini ☺ Teşekkür ederim iyiyim siz nasilsiniz😊

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X