Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mecburi değil ama güzel yorumlayabiliyorsan bir kazanım hem sizin için hem bizim için☺️ ben beceremiyorum malesef🤷🏻‍♀️

Çok merak ettim değişik bir konu. Bitirdikten sonraki yorumlarınızı bekliyorum
Denicem bende inşallah 😅

Bizim lügatımızda kandirmaca yok 😅 Yaz kursumuz başladı bu hafta, sabah 9 aksam 7 arasi dersim var.Son zamanlarda izinli olduğum günlerde kızım okula gitmedi birlikte vakit geçirelim diye , öyle olunca okuyamadım. Ama biliyorsun benim belli bir okuma standardim var illaki açığımi kapatırım mesela birazdan 2.kahvemi yapıp okumaya başlayacağım ☺ beni geçmen için çok uğraşman gerekecek Allah yardımcın olsun🤭
Oo neler duyuyorum böyle :KK45:

Yazari ilk kez okuyacağım icin sevip sevemeyeceğimi bilemedim o yüzden kitabı almak yerine kütüphaneden alayım dedim orda da bulamadım ama bakıcam inşallah alıp okuyacağım 😊
Bende bu tarz kitapları genelde kütüphaneden alıyorum, ama riske atmadım bu kez alamam diye.

hy_patia hy_patia sizi ya da burda başka bir okuru menfi anlamda etkilemek istemem. Ihsan Oktay Anar sizinde takdir edeceğiniz üzere çok kaliteli bir yazar. Bu kitap ta postmodernist teknikle yoğrulmuş demlenerek yazılmış bir kitap. Feksefik yani da ayri bi guzellik. Sadece okudugum günlerde bana hitap etmedi yarım kaldı, daha müsait bi zamanda devam edecegim inşallah 😊

Çok da güzel olmuş, Adam Fawer' lar da gözümden kaçmadı 😍💜

Harry Potterın arkasında da Oz var ☺️ Okumadıysan psiko analiste de şans ver o da benzer tarzda.
Şu ana kadar okuduklarımdan anladığım; kadın çocukları öldüren bir seri katil ve kızı tek tanığı. Kitap kızın bakış açısından anlatıyor olayları ve annesini polise ihbar etmesiyle başlıyor. Sonrasında koruyucu aileye veriliyor. Şimdilik bu kadar ilerleyebildim, kızın yeni hayatında yaşadıklarını anlatıyor şu an.

İzlemeye de okumaya da doyamıyorum hp serisini ben 🥰 daha dün tekrar başladım filmlerini en baştan izlemeye, iki kere baştan sona da okumuştum kitaplarını. Senin mesajlarını gördükçe tekrar okuyasım geliyor🤭 öğrenciyken bitirene kadar başından ayrılamadığım için sabahladığımı bilirim. 😁

Yakın zamanda kitap almayı düşünmüyorum ama listemde dursun konusu özgün geldi.

Ya ne güzel🥰 ben de ay sonuna doğru filmlerine başlayacağım.Böyle övgüler okudukça neden bu kadar geç kaldım diyorum 🙁
John Verdon Kurt Gölü ve Fırtınada Yanacaksın dışındakiler evet:)
Ve Harry hepsi evettt😍

😍 Aklından bir sayı tut ve gözlerini sımsıkı kapat hatırlıyorum sadece. Diğerleri silinmiş hafızamdan🤭 elimde olmayan iki kitabını da alıp tekrar başlayacağım inşallah ☺️

hy_patia hy_patia sizi ya da burda başka bir okuru menfi anlamda etkilemek istemem. Ihsan Oktay Anar sizinde takdir edeceğiniz üzere çok kaliteli bir yazar. Bu kitap ta postmodernist teknikle yoğrulmuş demlenerek yazılmış bir kitap. Feksefik yani da ayri bi guzellik. Sadece okudugum günlerde bana hitap etmedi yarım kaldı, daha müsait bi zamanda devam edecegim inşallah 😊
Benim için Puslu Kıtalar Atlası efsanedir. Aklım kalbim hep onda kaldı. Ardından diğer kitaplarının çoğunu da okudum. Bu kitabı yazdığını öğrendiğim günden beri heyecanla da bekledim, çıkar çıkmaz da aldım. Ama bir türlü başlamak içimden gelmedi. Birkaç yorum okuyunca hayal kırıklığı yaşamaktan da korktum aslında. Yeni elime aldım, doğru zaman mı bilemiyorum, bakalım nasıl ilerleyecek.

Harry Potterın arkasında da Oz var ☺️ Okumadıysan psiko analiste de şans ver o da benzer tarzda.

Yakın zamanda kitap almayı düşünmüyorum ama listemde dursun konusu özgün geldi.

Ya ne güzel🥰 ben de ay sonuna doğru filmlerine başlayacağım.Böyle övgüler okudukça neden bu kadar geç kaldım diyorum 🙁

😍 Aklından bir sayı tut ve gözlerini sımsıkı kapat hatırlıyorum sadece. Diğerleri silinmiş hafızamdan🤭 elimde olmayan iki kitabını da alıp tekrar başlayacağım inşallah ☺️
Okudum aslında ama yazar ondan önceki kitaplarında çıtayı arşa çıkardığı için beklentimi karşılamadı sanırım. Yine de keyifle okudum.
Kral Lear listemin başlarında. Birlikte okuruz haber edersen 😊
Seve seve 😍 Uzun zamandır Shakespeare okumadım, bu ay okuruz inşallah.
Kral Lear 'ı izlemiştim ama Haluk Bilginer ile bi başka olur herhalde😍
Kesinlikle bende öyle düşünüyorum 👌🏼

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X