Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dün akşam Sol Ayağım kitabına başladım fark etmeden 92 sayfa okumuşum. Planım bu gece bitirmek. Şimdiye kadar elimde tutup okumadığıma pişman oldum.
Bak şimdi merak ettirdin. Kukrim de Sineklerin Tanrısını soktu aklima🥰 Ikisi de listemde zaten.
Ben de cok tatlı bir kitap okuyorum adı bende saklı 🤭
Aspasiaa Aspasiaa nerden çıktı bilmiyorum ama bundan sonra sana hep şaşıracağım dedim C Capanin Gururu Teyom a. Sözünde duran biri olduğum için de bu sözümü tutuyorum :KK70:
Kızgından iyidir 😅

Neden olmasin :KK19::KK8: cok guldum mesajlariniza ya🤣
Yalniz soyle bsy dicem,bebegimi emzirirken falan cok fazla telefonla ugrasiyorum,o zaman zarfinda kitap okusaydim ayin birincisi bile olabilirdim 😂
Haziranin 15in den snra kayinvalideme,oradan da evime geccem. 15 ine kdr ne okursam artik. Rakip secimin cok mantikli oldu Disipline Girmis BirKadin Disipline Girmis BirKadin 😂
Bu topikteki en uyumlu çift biziz :KK5: :KK70:
Mayısta en çok okuyanlardan biri olan arkadaşımız mi söylüyor bunu☺
Bir daha bu performansa erişemem diye düşünüyorum o yüzden gayret ettim :KK45:

Daha iki ayınız var yine okursunuz ☺ sonra da emzirirken okursunuz😍
Ben temmuzu nedense saymıyorum, yani beyin o kısmı sildi ne hikmetse. Bayramdı son hazırlıklardı derken direkt gözden çıkarttım sanırım.
Elimde dolu dolu Haziran var gibi bakıyorum🤗
Doğum sonrası hakkında da pek fikrim olmadığı için. Umarım bir uçan süpürge de ben olurum 😌

Ben temmuzu nedense saymıyorum, yani beyin o kısmı sildi ne hikmetse. Bayramdı son hazırlıklardı derken direkt gözden çıkarttım sanırım.
Doğum sonrası hakkında da pek fikrim olmadığı için. Umarım bir uçan süpürge de ben olurum 😌
Züpürge sokak züpürgesi oldu havalar ısınınca gezmekten okuyamıyorum pek bu ara

Emzirirken çok kitap okudum ben 😌

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X