Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tess kitapları akıcı mı kızlar? Polisiye seviyorum aslında, okusam mı acaba
Tess baya iyi. Şuan yörünge okuyorum bunda çok fazla biyoloji ve uzayla ilgili bilgi var yani konuyla alakalı bilgiler eğer bilim kurgu seversen tavsiye ederim ama sıkılırım derken ruh koleksiyoncusunu öneririm çok heyecanlı, ateşin şarkısı da oldukça güzel sonu hiç tahmin edemedim şekilde bitti.

Yok estağfurullah nasihat değil, sadece çok üzüldüğünü görünce fikrimi yazmak istedim.

Evet bitti bildirimimi de yaptım. 😌 Ama söylemiştim zaten ben taa Kasım ayında başlamıştım aslında bitirmesem ayıp olurdu 🤭 Sefilleri okuyorum bir kac gündür 😎
Benim Karamazov hikayem gibi olmuş desene seninde silahşörler ☺️
Maşallah ben Sefiller e hiç kalkışmadım bu ay🙄

Oo masallah kukrim hanım siz benim sevgili Üç Silahşör arkadaşımı ve bir de D'Artagnancigimi rafa kaldırıp neler okumuşsunuz böyle. Ayfer Tunç hiç okumadım merak ediyorum sevdin mi dilini. Tarık Tufan kitaplarında ona atıfta bulunuyor ve yakın arkadaşlar diye merak ettim ben de☺ Yeşil Peri Gecesini aldim bakalim
İnanır mısın bitirince dedim ki Tarık Tufan gibi bitirmiş kitabı ,benzettim ben kalemlerini.Evet sevdim Suzan Defter i de almıştım hatta ben😊
Üç Silahşörlerimi biraz ileriye attım evet :KK22:

Md-2.jpg
Cerrah'i bitirdim,Cirak'i siparis etmeyi dusunuyorum.Orlandoyu'da bitirmistim zaten.Suan elimde Platon'lar kaldi :)

Eki Görüntüle 3023664 Cerrah'i bitirdim,Cirak'i siparis etmeyi dusunuyorum.Orlandoyu'da bitirmistim zaten.Suan elimde Platon'lar kaldi :)
Say You Mart ayında biten kitapları

Bildirim topiğine paylaşır mısın?

Özet yazarsan özet topigi de var.

İlk sayfada özet ve bildirim topiklerinin linkleri var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X