Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bazen altını çiziyorum ama artık onu da yapmıyorum. Uygulamada alıntı olarak yazıyorum 🤩
Sadece ilk sayfasına aldığım tarih adım ve kaşem oluyor
Başkan ben hem uygulamaya hem deftere yazıyorum😅 bilmiyorum o kadarı gerekli mi ama, beni tatmin ediyor böylesi. Çocukluğumdan beri herşeyi not alıyorum, herşey için özel defterim var ondan sanırım shdjdkf
Bazen ben bile şaşırıyorum kendime🤣🤣🤣🤣

Okuduğunuz kitaplar üzerinde iz bırakıyormusunuz?

Hiç okunmamış gibi kaldırıyorum ben ne bi işaret ne bi çizik atamıyorum çok nadir ucunu kıvırır gibi olurum onu da bi ütülemediğim kalır. Böyle kapağı arkaya kıvırıp okuyanları görünce inme gelicek gibi oluyor
özenli okumayı severim bende, kıvırırım bazen ama kitap okurken daha hemen düzeltirim çok iz yapmasın diye, bu ekstra hassaslık eşimden sonra bana geçti o çiçek gibi okuyor yine hiç okunmamış gibi yerine bırakıyor çok özeniyorum.
Ama çizmek ya da üzerine not almak yerine minik kağıtlara yazıyorum mesela içine not olarak bırakıyorum yada o kağıdı alıp bir yere not edeceksen geçiriyorum. Üstüne yazmaktan çok hoşlanmam bende.

Rahatıma düşkünümdür kıvırarak okumak daha rahat oluyor bence :21:
O mühürlerden görmüştüm sanırım aslında çok mantıklı ilk sayfalar bas geç, şahane fikirmiş 😍

Harika ya. TLF oynayanları da azarladı bi güzel sahneden hehehe. Salon full
Hahah bizde de oyunu durdurup sataştı birilerine 😁 tiyatroya özlemini çok net hissettim ben, seyirciyle iç içeydi çok.
Hangi oyun?

Günaydın ❤️herkese
İyi pazarlar 😍ferfecir sakinleri
Cemal oğlu Rüstem in tuhaf hikayesi.
Oyun isminden daha hoş 🙈

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X