Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşıma ortak okuma kitabımızın Kayıp Tanrılar Ülkesi olduğunu söyledim. Paylasimlarda şu fotoğrafı görmüş, bana gönderdi. Uçakta yan yana oturan iki kişi tevafuk eseri aynı kitabı okuyormus.Bu kişiler sizin topiktekiler olabilir mi diyor?
Screenshot_20220209-001221_Gallery.jpg

Biraz fikirlerimi yazayım bari.
Ben oblomova hiç üzülmedim açıkçası, bir insan bu kadar tembel olabilir mi ya Allah aşkına. Kendi hatalarının bedelini ödedi kocaman adam çocuk değil ya ahdkdmd

Diğer yazdıklarımı düzenledim yorumlama bitmiş diye inşallah kimse görmemiştir

Son düzenleme:
Çoğunluk Kayıp Tanrılar Ülkesini okuyor ama ben daha kitabı almadım ay sonuna doğru okuyabileceğim sanırım. Ben de içeriğe dair birşeyler duymaktan korkuyorum açıkçası ınslalah kimse yapmaz öyle birşey
Valla ben hiç bir şey yazmamaya çalısıyorum, bi de kayıp tanrılar acayip iyi bir kitap, ordan spoi yemezsin inşallah. İnsanın tadı kaçar vallahi 😂

bundan sonra nerde teyoyu görsem levin yazcam ki bana muhteşem atsin:KK70:
Ay kızlar bir gün özel olarak Anna Karenina konuşsak mı yine, içimde biriken bissürü şey var 🤣🤣🤣

Ben başta Levini sevmiştim, ama sonradan gıcık oldum 😂😂diğerlerine göre biraz daha iyi biriydi ama, gıcıktı yine de 🤣
Hiç tipim değil 😂

Biraz fikirlerimi yazayım bari.
Ben oblomova hiç üzülmedim açıkçası, bir insan bu kadar tembel olabilir mi ya Allah aşkına. Kendi hatalarının bedelini ödedi kocaman adam çocuk değil ya ahdkdmd

Diğer yazdıklarımı düzenledim yorumlama bitmiş diye inşallah kimse görmemiştir
Gördüm🤷🏻‍♀️

Bu ay nickin gibi uçuyorsun😍
Oblomov hesapta yoktu sizle yorumlamaya katılayım gazıyla araya girdi 🙈
Valla üzüldüm kitabı anca bitirdim yazdım hemen
Yok okumadım, bitmişti geldiğimde sonra UcanSupurge UcanSupurge nin iki kelimelik ölümcül yorumunu gördüm :KK70:
Çok güzel oluyor değil mi, konuşurken insan anlamıyor o heyecanla ama bitince terapiden çıkmış gibi keyifli oluyorsun 😍
Ben de kitabı bitirip geldim o sıra Calci sıcağı sıcağına yorumunu yaz deyince yazdım keşke yazmasaydım 😕
Çoğunluk Kayıp Tanrılar Ülkesini okuyor ama ben daha kitabı almadım ay sonuna doğru okuyabileceğim sanırım. Ben de içeriğe dair birşeyler duymaktan korkuyorum açıkçası ınslalah kimse yapmaz öyle birşey
Bugün yorumlama gecesi olduğu için denk geldi bence canım şu an okunmakta olan kitap için yazılacağını zannetmiyorum ki özetlere fikrimi bile yazmadım içerik ile ilgili bir şey kaçırırım diye

Kukrim Kukrim en sevdigi renk mor olan kadın nerelerdesin 💜
Günaydın canım dün yağmurlu idi sürekli de okula çıkıp geliyorum ya epey yorulmuşum herhalde uzun uzun zamandan sonra deliksiz bir uyku çekmişim☺️
Oblomov u okumadığım için de zaten akşam uğramayacaktım 😌
Sen nasılsın 💜

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X