Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım Rizzoli and Isles serisini okuyorum ben. 14 kitaplık bir seri. Ama gözünü korkutmasın çünkü çok akıcı ve güzel kitaplar. Karakterleri daha iyi anlaman için ilk kitap olan Cerrah tan başlamanı öneririm.
Hatta okumanı şiddetle tavsiye ediyorum 😍😄

😍❤️😘
Teşekkür ederim canım 😘

Canım Rizzoli and Isles serisini okuyorum ben. 14 kitaplık bir seri. Ama gözünü korkutmasın çünkü çok akıcı ve güzel kitaplar. Karakterleri daha iyi anlaman için ilk kitap olan Cerrah tan başlamanı öneririm.
Hatta okumanı şiddetle tavsiye ediyorum 😍😄

😍❤️😘
Ay ben lisedeyken onun dizisini izlerdim bayılıyodum 🙈

Tünaydın 🎀 iyi pazarlar.
Şahane akıcı elimden bırakamadığım bir kitaba ihtiyacım var bu aralar hep böyle ağır giden bişiler okuyorum ve sanırım bu biraz günlük okuma düzeyimi azaltıyor.
Var mı güzel bir öneri? Bugün bakma fırsatım olucak alabilirim 😍
Okumadıysanız bülbülü öldürmek’i 1 günde bitirmiştim. Okuduysanız başka önereyim

Hep öyle oluyor zaten daha filmi dizisi daha iyi bir şey görmedim, başkasının hayalgücünden yansıyor sonuçta
Evet öyle tabi. Ya bi de kitaplardan sonra tekrar açıp izledim ilk bölümünü, koskoca Cerrah ve Çırak kitaplarını birleştirip tek bölüme sığdırmışlar. Sinirlendim ve diziye devam etmedim 🤦‍♀️
Ama serinin son kitabını bitirdikten sonra jane ve Maura yı özledikce izlerim arada 😌

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X