Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İzinden sonra işe gitmek çok yordu, bir de geç çıkabildim. Metroda azıcık okuyabildim kitap, yığıldım yatıyorum. İptalim bugün artık 😅
Geçmiş olsun Levaiz Levaiz umarım daha iyisinizdir.
Eski iş yerime metro ile giderdim, o metro sayesinde ne kitaplar okudum 👌

Bu sene kitaplarda güzel 💜
Evet.
Bu arada ilgili belediye başkanı Twitter hesabında aynı kitapları için çekiliş düzenlemiş bilginize. Kendimi başkanın sosyal medya reklamcısı gibi hissettim :KK70: neyse Eyüp Sultan lıyız 💪🏼 rengimizi belli ettik zaten :KK70:

Evet.
Bu arada ilgili belediye başkanı Twitter hesabında aynı kitapları için çekiliş düzenlemiş bilginize. Kendimi başkanın sosyal medya reklamcısı gibi hissettim :KK70: neyse Eyüp Sultan lıyız 💪🏼 rengimizi belli ettik zaten :KK70:
zeytindağı ve sahnenin dışındakiler okumak istediğim kitaplar arasında zaten:KK48:

Evet.
Yarışma nasıl olacak anlayamadım. Belli bir sürede olan online sorular mı olacak? Yarışma hakkında bilgi bulamadım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X