Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
:KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73:

OCAK AYI LİSTESİ

EN ÇOK KİTAP OKUYANLAR

1. Limonsuzzcay Limonsuzzcay 18 Kitap

2. sudem34 sudem34 13 Kitap

3. HAbibte HAbibte 11 Kitap

4. Aspasiaa Aspasiaa 10 Kitap
4. K Kitapkontesi 10 Kitap

5. Kukrim Kukrim 9 Kitap
5. Mrsay Mrsay 9 Kitap

EN ÇOK SAYFA OKUYANLAR

1. Aspasiaa Aspasiaa 3100 Sayfa
2. Limonsuzzcay Limonsuzzcay 3068 Sayfa
3. K Kitapkontesi 3003 sayfa

OCAK AYINDA OKUNAN TOPLAM KİTAP
201 ADET

OCAK AYINDA OKUNAN TOPLAM SAYFA SAYISI
48.754 SAYFA

Dereceye giren girmeyen bütün okuyan arkadaşlarımı tebrik ederim

:KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73:
Eline emeğine sağlık 🌺

Bütün arkadaşları yürekten kutluyorum ❤️

Aspasiaa Aspasiaa
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
K Kitapkontesi

Ayriyeyeten tebrik ederim 🧿 3000 üstü okuma yapmak bir ayda muhteşem 😍 Günde ortalama 100 ve istikrarı hiç bozmadan demek.🎯

Gayet iyiydi canım sevdim gibi ilk izlenimler güzel, bakım zaman ne gösterecek. 🤗
Tebrik ederim Ocak ayını çok verimli geçirmişsin 👏🏼🌺
Sevindim senin adına inşallah istediğin gibi ilerler🥰
Teşekkür ederim bu arada.Evet benim için verimli oldu çünkü bu ay okuduklarımın hepsini çok haz alarak ve bana katkısı olarak okudum , iyi geldi yani ☺

Sevindim senin adına inşallah istediğin gibi ilerler🥰
Teşekkür ederim bu arada.Evet benim için verimli oldu çünkü bu ay okuduklarımın hepsini çok haz alarak ve bana katkısı olarak okudum , iyi geldi yani ☺
En sevdiğim his işte o haz, tatminlik duygusu 😍 Şubat daha güzel olsun inşallah 🌺
4 kitap okuyabildim bu ay ama Germinal ve özellikle Nietzsche işte o duyguyu yaşattı bana çok muhteşemlerdi 🤤

En sevdiğim his işte o haz, tatminlik duygusu 😍 Şubat daha güzel olsun inşallah 🌺
4 kitap okuyabildim bu ay ama Germinal ve özellikle Nietzsche işte o duyguyu yaşattı bana çok muhteşemlerdi 🤤
Değil mi ya 🥰Yazdığın o iki kitabı ben de çok sevdim,bu ay diğer birçoğunda da aynı hisler oluştu. Mesela Nietzsche ve Dr Breuer odada sohbet ederken ben de sessiz bir köşede onları dinledim, hakeza Germinalde de öyle onlarla madene indim sanki madendeki tüm mücadelelerini gözlerimle görmüş gibi oldum

Değil mi ya 🥰Yazdığın o iki kitabı ben de çok sevdim,bu ay diğer birçoğunda da aynı hisler oluştu. Mesela Nietzsche ve Dr Breuer odada sohbet ederken ben de sessiz bir köşede onları dinledim, hakeza Germinalde de öyle onlarla madene indim sanki madendeki tüm mücadelelerini gözlerimle görmüş gibi oldum
İşte tam da bu anı çok seviyorum onlarla beraber yaşıyorsun kitabı harika bir duygu heyecanlanıyor insan☺️

Yavrum hadi yine iyisin maşallah allah nazarlardan korsun:nazar::nazar::nazar::KK53: nenem gibi konuştum:KK70:
Teşekkür ederim 🥰 Sen de çok iyi okumuşsun, topogimize renk kattın ☺ Yalniz senin pp ve emojilerini görünce her an elimdeki icecegime birşey katmışsın gibi başım dönüyor :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X