Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ben de oğlum 10 gunlukken başladım kitap okumaya:KK70::KK70: ikinciye de doğar doğmaz başlayacam inşallah:KK70:
en hayırlı iş çocuklara kitap alıp kitap sevdirmek bence 😍😍ne kadar güzel kitapligi olması u yaşta
Ben anne karnındayken cocuklarıma hikayeler anlatırdım her uyumadan önce kitap okurdum onlara şimdi kendileri okuyor hayırlısıyla gelsin bebişin Allah bağışlasın:KK60:

Ben anne karnındayken cocuklarıma hikayeler anlatırdım her uyumadan önce kitap okurdum onlara şimdi kendileri okuyor hayırlısıyla gelsin bebişin Allah bağışlasın:KK60:

heee bak o zamanlar hep boş geçmiş benim:KK70: şimdi abiye okurken dinliyodur:KK70:
küçük olmanın avantajı.
Allah razı olsun canım sağol 😍

heee bak o zamanlar hep boş geçmiş benim:KK70: şimdi abiye okurken dinliyodur:KK70:
küçük olmanın avantajı.
Allah razı olsun canım sağol 😍
Çocukların hayalgücü için kitap okumak çok iyi bazen o karakterlern yerinde olmak istiyorlar :KK45: bazen ben bile okurken o karakter oluyorum çok hoşuma gidiyor çocuk kitapları bir başka güzel😊😌

Çocukların hayalgücü için kitap okumak çok iyi bazen o karakterlern yerinde olmak istiyorlar :KK45: bazen ben bile okurken o karakter oluyorum çok hoşuma gidiyor çocuk kitapları bir başka güzel😊😌

aynen öyle ya kendime kitap alırken bu kadar heyecanlanmıyorum:KK70:
keşke bizim zamanımızda da böyle güzel kitaplar olsaydı 😍

Komşu kırmızı çizgi dimi? Benim mahalle iyi olsa sana gel derdim ama değil 🥲
Evet Calcim ya komşu 1 tane de olsa o kadar kıymetli ki:) Gel ikimiz başka yere gidelim:))
Umarım böyle devam eder canım. Diğer evde kovit olduk, herkese mesaj attım. Daha dikkatli olsunlar diye. Bir kişi de öldünüz mü kaldınız mı sormadı
Komşuluk kültürü ile yetişince böyle çok sinir oluyor insan😑
Daim olsun inşallah canım güzel komşuların:)

aynen öyle ya kendime kitap alırken bu kadar heyecanlanmıyorum:KK70:
keşke bizim zamanımızda da böyle güzel kitaplar olsaydı 😍
Geç kalmış değiliz ruhumuz cocuk olduktan sonra:KK70: ben artık kızımın kitaplarını okumaya karar verdim sonrasında beraber konusacagız güZel sohbetler yaparz:KK53:

Evet Calcim ya komşu 1 tane de olsa o kadar kıymetli ki:) Gel ikimiz başka yere gidelim:))

Komşuluk kültürü ile yetişince böyle çok sinir oluyor insan😑
Daim olsun inşallah canım güzel komşuların:)
Ben gidersem İzmit e kadar giderim 😁

Geç kalmış değiliz ruhumuz cocuk olduktan sonra:KK70: ben artık kızımın kitaplarını okumaya karar verdim sonrasında beraber konusacagız güZel sohbetler yaparz:KK53:

tabi ben artık bitmeyen öyküden baslayarak kitaplari dizmeye baslicam:) onu okumuştum diğerlerini de aldıkça okuyup koycam inşallah.
eşim de bugün ajanda getirmiş ona da özet künye hazirlasam tamam:)

tabi ben artık bitmeyen öyküden baslayarak kitaplari dizmeye baslicam:) onu okumuştum diğerlerini de aldıkça okuyup koycam inşallah.
eşim de bugün ajanda getirmiş ona da özet künye hazirlasam tamam:)
Arada okudugumuz cocuk kitaplarını da konuşuruz artık:KK66::KK48:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X