Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya evet ne yazacağımı bilemedim😁 Aspasiaa okumuş en son sanıırm 131 yazıyordu. Kaptana soracaktım bende🤭
Açıkçası kitabın son sayfasında kaç yazıyorsa ben direk o sayıyı yazıyorum bildirime.En son ay sonu bildiriminde toplam sayıyı yazarken de kırk elli sayfa eksik yazıyorum olur da bir yanlışlık yapmışsam telafisi olsun diye

Allah korusun. İnşallah geçer hemen

Geçmiş olsun canım. Hasta mı oldun

Geçmiş olsun canım

Geçmiş olsun canım üşüttün mü acaba 😕

Geçmiş olsun inşallah çabucak geçer
Teşekkür ederim canlarım herhalde kar oynamaya çıktım ya üşüdüm o zaman😐 Allah'ın İzmirlisi senin neyine karda dışarı çıkmak🙃

Teşekkür ederim canlarım herhalde kar oynamaya çıktım ya üşüdüm o zaman😐 Allah'ın İzmirlisi senin neyine karda dışarı çıkmak🙃
Beni de kara gömdüler. Kardan kadın oldum 😅Ateşlendim biraz sonra duş bitki çayları falan derken kendime geldim.

1643226637814.png

Öyle deme ya ben de kar görsem yarınlar yokmuş gibi çıkardım 🤭
🤣 Tam olarak ben de öyle yaptım.
Beni de kara gömdüler. Kardan kadın oldum 😅Ateşledim biraz sonra duş bitki çayları falan derken kendime geldim.
Kara gömülmek mii😮 Yoo yoooo o kadarına minnoş bedenim dayanamaz🤣
Bana da komşum bebek ateş düşürücüsü verdi işe yaradı😀😀

🤣 Tam olarak ben de öyle yaptım.

Kara gömülmek mii😮 Yoo yoooo o kadarına minnoş bedenim dayanamaz🤣
Bana da komşum bebek ateş düşürücüsü verdi işe yaradı😀😀
Donarken bile gülüyordum, 365 günde birkaç gün görüyoruz karı. Görmemişler gibi oynadım ☺

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X