Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
benim de germinal bitmez. Bu ay sonuncuyum. Ders de çalışıyorum aslında, o yüzden fırsat buldukça okuyorum.
Benim de bitmez bu ay. Yavaş yavaş okumak istedim bide tek okuyamadım nedense 🤔
Kör baykuş ince ama okuması zor sanırım. Bende okumadım daha onu. Hazır sen okurken bende mi başlasam 🤔
Daha yeni başladım canım. Birlikte okuyalım madem 🙂
okuması zor değil. Sizin de yorumlarınızı merak ediyorum.
Aa okudun mu? Tamam inşallah bitince yorumlayalım

Kötü mü? Hiç bir yerde tuzlama yapılmadı ve kar küreme aracı yoktu. Ben son 10 yıldır ilk defa bu rezilliği yaşadım.
İstanbul'a nasılsa kar yağmaz kafasındaydı galiba herkes. Bundan 20 sene önce falan çok etkili bir kar yağmıştı İstanbul'a, zaten bir daha da öyle yağmadı. O zaman bile yollarda araç kalmadı, otobanlar E5 falan trafiğe kapanmadı hiç bir zaman. Görünce çok şaşırdım 🤷🏻‍♀️

Kötü mü? Hiç bir yerde tuzlama yapılmadı ve kar küreme aracı yoktu. Ben son 10 yıldır ilk defa bu rezilliği yaşadım.
Herkes böyle diyor üzücü😐 Ben haberlerde gördükçe herhalde bu yıl aşırı yağdı dedim ama öyle değilmiş😐

Herkes böyle diyor üzücü😐 Ben haberlerde gördükçe herhalde bu yıl aşırı yağdı dedim ama öyle değilmiş😐
Benim evlendiğim yıl ben Çekmeköy den Bağcılar'a gidiyordum. Daha fazla yağdı ama hiç böyle rezillik görmedim

İstanbul'a nasılsa kar yağmaz kafasındaydı galiba herkes. Bundan 20 sene önce falan çok etkili bir kar yağmıştı İstanbul'a, zaten bir daha da öyle yağmadı. O zaman bile yollarda araç kalmadı, otobanlar E5 falan trafiğe kapanmadı hiç bir zaman. Görünce çok şaşırdım 🤷🏻‍♀️
İnsanlara bahane buluyorlar neymiş dışarı çıkmışlar. Neymiş zincir takmamışlar. Hadi ara yollar neyse da ana yollar nasıl kar altında kalır ya. Ya bizim patron Başakşehir de oturuyor karı görünce adam yolda kalmayın diye 15.00da çıktı işten gece 23.00tü Kuzey Marmara otoyolunda kontak kapatmış bekliyordu adam. Belki eve de gidemedi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X