Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunun için bir sürü mesaj verdik evrene artık almıştır bizim harekete geçmemizi bekliyorr😍
Yolculukta sorun çıkmadı dimi canım?
Anneminki iptal oldu iyi ki de olmuş sabah bizim otopark çıkışında herkes kaymış😐
Çok şükür çıkmadı canım, ama hava baya kötüydü en son, dikkat etmek lazım. 😕
Hiç sevmem kışı 😔

Ben nar agaci kitabini cok severek okumustum bi de o kitabini dene bence canim 🤗

O zman merakla okuyacagim kizlar 🤩 aksama baslarim

Nar agaci favori kitaplarimdan bence seversin 6 yil once okumustum.

Ben artik minik not defteri tutuyorum. Okuduklarim ve alintilarim icin uygulamalar ayni hazzi vermiyor elimin altinda kendi el yazimla olmasi hosuma gidiyor.Hatta kitap okuma ajandalari var onlardan alma niyetim de var 🤔
Heyecanla bekliyorum 🥰

Engin Geçtan Hayat kitabı bitti. Yazarın okuduğum ilk kitabı. Öyle "bir çırpıda okudum bitti" kitabı değil. Üzerinde düşünülecek, altı çizilecek, notlar alınacak, tekrar tekrar okunacak pek çok cümle ve satır var. Başlangıçta bana biraz akademik geldi ama üslubuna alışınca kolaylaştı. Evde İnsan Olmak kitabı var. Daha sonra onu da okuyacağım.

Bugün kardan dolayı işe gitmedim. Ayaklarımı uzatıp kitap okuyacaktım güya. Yapmadığım yemek kalmadı. Olan yine kitabıma oldu.
Oh ne güzel yapmışsın yemek yapmak terapi gibi oluyor bazen ellerine sağlık
Kitap siparisi verdim cok kitap siparisi verdim hem de bkm muhtemel 1 ay beklerim 🤣
Ben de bakıp bakıp hatta sepete atıp tekrar kapatıyorum. Ev kitap dolu zaten. Yaza da taşınma durumumuz var. Daha fazla yük olmasın diyorum dayanabilirsem. Bir süre kütüphaneyle idare etmeye çalışırım artık

Kayak tatiline mi gittin sen🥰 Arkadaşlar ayarlamislar, dedim gitmem, düşündükçe içim titriyor 🥴
Yok canım kayak tatilleri bana göre değil 🙈
Benim karlarla en fazla haşır neşir olabileceğim durum, şömine başında camın iç kısmından karı izlemek olur öylesini severim 😄
Adalara geldim 🧡

Benim karlarla en fazla haşır neşir olabileceğim durum, şömine başında camın iç kısmından karı izlemek olur öylesini severim 😄
Adalara geldim 🧡
Keyifli vakitler olsun 🥰 En güzeli şömine başı iç kısım 😍

Adalara geldim 🧡
Bu kadar ben olabilirsin😀
Adalar'ı da sürekli sayıklıyorum bi türlü olmadı. İyi keyifler canımcım😘

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X