Hoslandıgım çocugun söyledigi seyler

Başkasının sizin kim olduğunuzu söylemesine izin vermeyin
Siz o değilsiniz
O öküzün düşüncesi onunla ilgilidir sizinle değil

Siz hiç birine çirkinsin vb ithamlarda bulundunuz mu?

Muhtemelen böyle laflar demek aklınıza bile gelmiyor değil mi? O ise aranızda kavga bile yokken diyor.

Arkadaş yontulmamış, önceden öğrenmişsiniz iyi olmuş.

Siz hiç birine çirkinsin vb ithamlarda bulundunuz mu?

Muhtemelen böyle laflar demek aklınıza bile gelmiyor değil mi? O ise aranızda kavga bile yokken diyor.

Arkadaş yontulmamış, önceden öğrenmişsiniz iyi olmuş.
Evet daha öncd kimseye demedim

Başkalarının senin için "çirkin" gibi söylediği kelimeler sadece onun çok düz, kırıcı, insan olamaması ile alakalı bir durum. Henüz ergenliğini atlatamamış biri belli ki. Haa bu tarz eleştiriler ileride de karşına gelebilir. Kendini bilmez, kişiliksiz insan çok bu ülkede. Başkalarının senin için sarf ettiği incitmek amacı güden kelimeler asla seni yansıtmıyor. Sen kendin aynada ve kendine ne gördüğüne bak, bir liseli bebenin söylediğine takılma. Ayrıca bu tarz erkeklerden de uzak dur, koşarak uzaklaş. Sadece üzer böylesi.

Hoşlandıgım cocuk seni kimse almaz evde kalırsın çirkinsin dedi cok aklıma takıldı
Adam ya cirkin ya kompleksli (bu cumleyi baska bir insanoglundan duyamazsiniz)sizde manyak/kontak seviyorsunuz belli..ya tek kisi milyonlarin yerine konusmus jsjsjjs tek bir beyin onca insan adina konusuyor bu mantik mi simdi?bence ustte belirttiklerimden biri

Sana böyle diyen biri için hala hoşlandığım çocuk diyebiliyorsun yani. Bana denmiş olsaydı hoşt köpek hadi ordan kendi maymun suratına baktın mı bir derdim

X