Hoşlandığım abaza çocuğa attığım mesaj

Kardeş sen 26 yaşında olduğuna emin misin? Normalde böyle hitap etmem kimseye ama şoka girdim. Ben de 26 yaşındayım, evliyim, çocuğum var. Hadi ben biraz erken davrandım... ama bu yaş artık düzenli bir işinin olduğu, maddi dünyaya dair bir aydınlanma yaşadığın, birikim yapmaya başladığın ve ilişkin varsa ciddiyete evrilen bir zaman dilimi.

Psikoloğa gittin mi hiç? Lütfen en kısa zamanda bir randevu al ve oyun oynamayı uzun bir dönem için bırak. Biraz kişisel gelişim kitapları oku, videolar izle. Kaliteli bir film-dizi listesi yap. Kurslara git, dil veya hobi... Biraz beyin aktiviteni arttır. Gerçek dünyada düzgün arkadaşın varsa onlarla görüş. İşin yoksa en acilinden bir işe gir. Konuşma dilin, gündemin 15 yaş. Ben o yaşlarda bir dönem wattpad de takıldım, saçma şeyler de okudum ama şiir falan paylaşıyordum. Ergenliğin de bir dozu olur ve geçer gider. Seninki geçmemiş. Lütfen ailenden destek al ve sanal alemi bir kenara koyup gerçek dünyaya yönel. Yaşının insanı ol.

Ya çok canımı sıktınız, zaten kötü durumdayım
Doğru demiş.
26 yasındaki bir kadın sunları da yazıyorsa eger gitsin tedavi görsün.
Adam sana çadır kurdugu eşofmanıyla foto atıyor, sen masum temiz kız hebele hübele deyip duruyorsun hshah

Aferin yaaa!! Tamamen istemem yan cebime koy yazısı.İğrenc yazınızı ve zihniyetinizi kafamdan silmek için gidip bir iki doğa resmine bakacağım.Size sizin gibi olan adamla bol igrenclikler diliyorum......

Yanlış anlama o yapıda bir erkek bunu okumaz.Masum temiz kızı kaybettim diye tüh diye acinmaz ve sana bu yazdıklarından öncede değer vermiyormis bundan sonrada vermez.cik bu siyah beyaz nostajik aşk filmlerinden kendi hayatına bak.Kizlarin bu pembe hayal dünyası kendilerini mahvediyor.Her durumdan romantik aşk hikayesi çıkar mı diye zorlamayın yazık ya

Yanlış anlamışsınız, ben kendime "masum temiz kız" demedim. Bundan sonra temiz bi kızın aklına girmezsin inşallah dedim.

Yanlış anlamışsınız, ben kendime "masum temiz kız" demedim. Bundan sonra temiz bi kızın aklına girmezsin inşallah dedim.
Ha öyle ha böyle aynı anlama geliyor yanlış yapıyorsun bunu sonradan anlayacaksın şimdi belki bizim cevaplarımiza kiziyorsun ama sonra kendine geçen zamanina verdiğin emeğe kizacaksin herşey senin elinde ya iğrenç bir ilişki yaşarsın severmi seviyor mu kazanirmiyim onu diye yillarini ona verirsin yada kendine bir iyilik yapar kurtarirsin böyle saçma iğrenç bir ilişkiden sen bilirsin.Olaylara içeriden değil dışarıdan yabancı gözle başkası yaşamış gibi bak öyle karar ver

Haklısınız...

Bir erkeğin böyle bir mesajı okuyacağını gerçekten düşündüyseniz büyük yanılgı içindesiniz. Bu çocukla olmaz zaten size çok gulmustur silmeden önce ama daha normal ilişkilerinizde de erkeklere bu kadar uzun mesaj atmayın

Ben onun gibi miyim? Buna emin misiniz??
Yazdıklarınızı dönüp okuyun isterseniz iğrenç isteklerde bulunan adamdan kacmayıp , yapışıp kaldiysaniz demek ki zihniyetiniz aynı.Ben okurken migdem bulandı siz adamın ağzının içine bakıp durmuşsunuz.

nude atmazsan kaza yapacağını" düşündüm ve vicdan azabı çektim
Bu ne demek yahu? Bir açıklamaya ihtiyacım var. Nude atmazsan kaza yaparım derken?
Hepsini okumadım kimse okumamış zaten. Bir erkek aslaaa okumaz.
Mesaj ne kadar uzunsa o kadar değer veriyorsundur. Kimsenin totosunu kaldırmaya değmez.
İlerde şu mesajınızı okuyup ağır cringe yaşayacaksınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…