Hoşbeş Sayfası

yani bir konu keşfetmenin mutluluğu nun yanında sohbet konusu mükemmel :))

selamlar arkadaşlar bendeniz kayacans :)) nasıllarsınız :)

yani bir konu keşfetmenin mutluluğu nun yanında sohbet konusu mükemmel :))

selamlar arkadaşlar bendeniz kayacans :)) nasıllarsınız :)

Tek VE DAİMA TEK KALACAK muhtar adayımız Emel'imizin buluşuyla çok eskiye dayanan dostluğumuzu devam ettirme çabasında sizler gibi yeni arkadaşları görmek ne güzel.
Hoş gelmişiniz kayacans .. Devamlılığını dilerim:)

Son düzenleme:
Tek VE DAİMA TEK KALACAK muhtar adayımız Emel'imizin buluşuyla çok eskiye dayanan dostluğumuzu devam ettirme çabasında sizler gibi yeni arkadaşları görmek ne güzel.
Hoş gelmişiniz kayacans .. Devamlılığını dilerim:)

hoşbulduk :))
inşallah muhabbet daim olur kuzu :))))))))))))))

Emel kış günü niye cam silinmesin.:KK1:Bizimkiler ayda bir camları,halıları,koltukları siler.:KK53:Sen yılda bir cam silenlerdesin demek.:KK52:

Sizi de kuru yerde sel alıyor:)Çok narinsiniz yahu.

Melih Gökçek'i gönderemediniz bir türlü.:KK14:Ama çok şaibeli bir seçim oldu.Bu oylar gerçek mi şüpheli.600 tl'ye bir ağaç olur mu.:KK53:Ne entrikalar dönüyordur kimbilir.

Mukaddes abla telefonun hayırlı olsun.Güle güle kullan.:KK19:Mutfak harçlıklarından mı aldın yoksa:)

Yeni gelen kızlar hoşgeldiniz.:KK16:

Sizi de kuru yerde sel alıyor.

Mukaddes abla telefonun hayırlı olsun.Güle güle kullan.:KK19:Mutfak harçlıklarından mı aldın yoksa:)

'Kuru yerde sel almak 'söze bak yahu bayıldım .:21: Arada böyle attır Aslı'cım :KK1: severim özlü-gözlü sözleri.:KK9:

Sağol canım benim:KK16:Mutfak derken ortak kredi kartım var Mematiye dayalı :KK1:oradan,:KK34: anasını ağlatıyorum vallahi.:KK1:

Aslı'cım akşam KaraParaAşk sonu ZeytinTepesi'ne bakayım dedim amanın final yaziyi
gözlerime inanamadım.:KK53:
Hadi diğer bölümlerin uykudan sonuna varamadım hiç olmazsa sonuna bakayım dedim yine uyuya kalmışım.
Sen izledin mi canım . Tarık'ın babasının gerçek katili kimmiş ?

Son düzenleme:
'Kuru yerde sel almak 'söze bak yahu bayıldım .:21: Arada böyle attır Aslı'cım :KK1: severim özlü-gözlü sözleri.:KK9:

Sağol canım benim:KK16:Mutfak derken ortak kredi kartım var Mematiye dayalı :KK1:oradan,:KK34: anasını ağlatıyorum vallahi.:KK1:

Çok bilinen bir söz değilmi o abla.Yani ben herkes biliyor sanıyordum.:KK1:

Ohh sefan olsun.:21:Memati enişte çalışsın sen çatır çutur ye.:KK53:Ekstreyi de incelemiyorsa değme keyfine.:KK1:

Aslı'cım akşam KaraParaAşk sonu ZeytinTepesi'ne bakayım dedim amanın final yaziyi
gözlerime inanamadım.:KK53:
Hadi diğer bölümlerin uykudan sonuna varamadım hiç olmazsa sonuna bakayım dedim yine uyuya kalmışım.
Sen izledin mi canım . Tarık'ın babasının gerçek katili kimmiş ?

Gitti gül gibi dizi abla.:KK5:Bu sene doğru dürüst bir dizi tutmadı.Millet bıktı mı artık ne.Valla benim anladığım adamı Tarık'ın kayınpederi ve ahalisi öldürmüş.Bak onu bile net anlatamadılar millet niye izlesin dimi.:KK53:Saçma sapan bitti zaten.

Çok bilinen bir söz değilmi o abla.Yani ben herkes biliyor sanıyordum.:KK1:

Ohh sefan olsun.:21:Memati enişte çalışsın sen çatır çutur ye.:KK53:Ekstreyi de incelemiyorsa değme keyfine.:KK1:

Gitti gül gibi dizi abla.:KK5:Bu sene doğru dürüst bir dizi tutmadı.Millet bıktı mı artık ne.Valla benim anladığım adamı Tarık'ın kayınpederi ve ahalisi öldürmüş.Bak onu bile net anlatamadılar millet niye izlesin dimi.:KK53:Saçma sapan bitti zaten.

Muhakkak bilenler vardır Aslı'cım ama ben ilk kez duydum.

Olsun tebi yiğrum:KK1: az mı otuzbeş senemi , gençliğimi vermişim.:KK6:
inceleme falan öyle huyları yoktur . Aldığım her şeyi söylerim . O da her zaman al demiştir sağolsun.Dur burdan
öpücük yollayayım kendisine:KK54::KK1:

Aslı'cım geçe alınınca başını izlemiş sonunu getirememiştim. Ben de beğenerek izliyordum( Ayvalığın bende mühim yeri vardır, bilirsin:KK1:) ama gecenin körü bide ardı ardına reklam olunca haliyle uykusu geliyor insanın.Şimdilik KaraParaAşk iyi gidiyor bakalım o da ilerleyen zamanlarda tırtlamasa iyidir.
Baştan beri Tarık'ın kayınpederinin öldürdüğü çok belliydi ama belki süpriz bir katil çıkar diye de düşünüyordum .
Yine de netlik yoksa saçmalamışlar dediğin gibi. :KK34:

Son düzenleme:
İşte tamda bu nedenle irade bu yönde tecelli etti Emel'im.

Vatanımız milletimiz için her zaman hayırlısını diliyorum .

Rabbim hepimize güzel günler yaşatsın inşallah.
İstikrar bozulmasın derken de ülkeyi bölecekler. Zamanında gavurun yapamadığını bunlar yapacajk. Allah muhafaza.Düşmana fırsat vermesin. TC'yi yok ettiler. Sırayla yapıyorlaryapacaklarını. Allah ayaklarına dolasın.

Dokunmatik telefonu ben de kullanamadım yav.Alışır mıydık bilmem. Sevmedim ben de. Yeni telefonunu güle güle kullan.

Oyy,mıhtara da ne hislilaflar etmiş. Yığrum benim.

Yılda bir deeel. Hava müsait olunca. :KK22::KK4:"Sizi de kuru yerde sel alıyor:)Çok narinsiniz yahu." He valla.öyle maatesüf.:KK9:

Zeytin Tepesi'ni bitirdi zilliler. Son yazdı. Hönk diye kalakaldım. Ne biçim bitti. Pis Kanal D. Mukteşem Y. yi bitirip de bakıyordum ona. Çoğu yerini kaçırdım. Tarik'in babasını kayınpederi ve arkadaşları öldürmüş.O baştan belliydi zati. Aralarından ayrılmak isteyince öldürmüşler.O da son bölüm belli oldu.

Niye istikrar bozulacaktı ki.Tek akıllı o mu bu ülkede.Onun yaptıklarını başkası yapamayacak mıydı?Muhafazakar bir ülke peşindeler.Emel geldiğinde sahilde gördüğün cafeler var ya hepsinin bahçesini yıktı belediye.Yeşil alan yapacaklarmış.Ama amaç millet orada oturup içki içmesin,eğlenmesin.Resmen adamların işlerini bitirdiler.Başka yere taşınacakmış çoğu cafe.Esnafı da etkiliyor bu durum.Demokrasi sadece lafta artık.O ne derse o.

Kanal D bütün dizileri bitirdi de niye bu Çalıkuşu'na torpil geçiyor anlamadım.Zeytin Tepesi'nin reytingleri ondan daha iyiydi.Yapımcı Muhteşem Yüzyıl'ın yapımcısı ya onun için bitirmek istemiyorlar.Adamın adı var.Üstüne para mı veriyor ne.:KK1:Ama onun da bir iki haftaya bekliyorum final yazısını.

Mukaddes abla çok güzel bir yerdi Ayvalık gördüğüm kadarıyla.Sanki eski zamanlarda yaşıyormuş gibi sokakları,evleri çok güzel.Ben zaten biraz da o yüzden seviyordum.

Memati enişte de öpücüğü kaptı aferin ona.:KK52:

Kurt Seyit de gidici bence.Turk halkinin secimleri belli oyuncular da kurtaramiyor.kucuk aga reyting birincisi oluyor cunku evde hakimiyet cocuklarda.buyukler de izliyor tabii millet bayiliyor.
Muhtesem yuzyil da hurrem icin izlendi.kadinin cekiciligi kapti isi sonra da birakamadilar.her osm.dizisi tutmuyor.
Cocuk dizileri ,aglak diziler tutuyor(kac sene yaprak dokumu izlendi )

Muhtar ya sizin Angarada bu bulasici galiba ne koktuk sevdalisiymissiniz Melihle ikiniz.birakamadiniz su koltuklari :)))))) Muhtar koltugu yapisti mabadina :))))))))
Saka saka sen varsan biz variz sen yoksan yokuz :)))))))

Memati enişte de öpücüğü kaptı aferin ona.:KK52:

Memati enişte hapı yuttu Aslı'cım.:KK1: Geçen hafta emar çektirmişti . Sağ omuzda yırtık var. Sonucunu biz biliyoruz da kendine söylememiştik.
Bu gün de doktora gidiyor kendisi. Allah vere de ameliyat işi çıkmasa canı da pek tatlıdır ne yaparız billem valla.

Son düzenleme:
Memati enişte hapı yuttu Aslı'cım.:KK1: Geçen hafta emar çektirmişti . Sağ omuzda yırtık var. Sonucunu biz biliyoruz da kendine söylememiştik.
Bu gün de doktora gidiyor kendisi. Allah vere de ameliyat işi çıkmasa canı da pek tatlıdır ne yaparız billem valla.

Abla adama niye söylemiyorsunuz omzunun yırtıldığını.Şimdi anlayacak bildiğinizi.Niye yırtılmış.İnşaat da oda mı çalışıyor yoksa?

Muko abla tunus demen cok tuhaf geldi :))
İlk sitemizde hep nicklerle konusuyorduk sen mai din galiba emelaltunerdi asli senin neydi asli 30 muydu ?

Son düzenleme:
Selamlar.:KK12:

Evet Filiz aslı30'dum ben:)

X