Hoşbeş Sayfası

Yoğun şekilde bilgisayar başında çalıştığım için, dışarı çıkınca da kapalı yerlere gidesim yok hiç, tiyatroya kaç aydır hiç gitmedim. Kendimi deniz kenarına, kıra bayıra atasım var hep. Çok şükür az kaldı havalar güzelleşecek, o zaman ver elini Adalar. Adalara bayılıyorum, lotodan para çıksa, Burgazada'dan minicik bir ev alırım, sakin sakin huzur içinde yaşarım. Umut dünyası işte.:) Laptopumu alır deniz kenarında çay bahçesinde haberlerimi yazarım. Hatta o huzurun verdiği ilhamla kitap yazmaya da başlarım.

İnşallah canım sen umut etmeye devam et.:KK16:Bir gün olur ,rabbim gönlünün istediğini nasip eder inşallah..

minnaK, şirincik evimde kitapta yazarım diyorsun.Düşüncesi bile güzel. Şayet yazmak istesen hangi konu üzerine yazmayı isterdin?

Roman yazmak isterdim Mukaddes abla, ama biraz benim yazılara da benzerdi herhalde, iç dünyam ağırlıklı birşey olurdu herhalde.

İyi almışsınız botları abla.Şimdi tam alışveriş zamanı.Çok ucuzluk var.Kardeşim on liraya düğünde bayramda giyilebilecek çok güzel bir elbise almış.Beş liraya da renkli kot.Ben de yarın gitmeyi düşünüyorum.Alıp kenara koymak lazım önümüzdeki kış için.

Düzelttirdim saçlarımı.Hala öyle olmaz böyle uzun kalması lazım diyor.:KK19:Niye resimdekiler hep aynı ya dedim.Oradaki kız onlar photoshop demez mi.Kendi gibi cahil sandılar beni.:KK19:

Ben izledim beğendim Kara Para Aşk'ı.Ama Tuba Büyüküstün'ün yüzünde hep aynı ifade.Mimik yok kızda.Donuk donuk bakıyor.Dediğin gibi mıy mıy abla.Kafası oynamıyor ya.:KK1:Engin'i çok beğendim.Yakışmış rolüne.Kurt Seyit dizisinden daha güzel.

Evet Aslı'cım tam ucuzluk zamanı . Dediğin gibi alıp atacaksın seneye kışa, eline gelir insanın.

Deseydin sen kimi kandırıyorsun photoshopun ustası var burda.:KK1:

Evet Tuba hep mimiksiz bide saçlarına sinir oldum ne öyle saçaklı gibi hep önünde dökük saçlarından sıkıntı geldi bana.:KK52:

Kurt Seyit ten ben de soğudum geçen savaş sahneleri hiç inandırıcı gelmedi yapılan onca masrafa yazık.

Bu hafta da maç nedeniyle yokmuş halbuki diziyi erkene çekip maç saatine kadar koyabilrlerdi.

Son düzenleme:
Roman yazmak isterdim Mukaddes abla, ama biraz benim yazılara da benzerdi herhalde, iç dünyam ağırlıklı birşey olurdu herhalde.

Sen merkezli psikolojik yönü ağır bir roman .. neden olmasın...Hadi bakalım hayırlısı inşallah.

Selen'cim çıkıyorum canım biraz işlerim var . Bu gün de miskinliğim üzerimde hiç iş yapasım yok ama , mecbur.

Hepimize güzel bi hafta olsun inş. Kalın sağlıcakla .:KK16:

Görüşürüz.:KK3:

Çanakkale Ve Tüm Şehitlerimizi Minnet , Şükranla Anıyoruz.

$199590_10150117807587781_5026851_n.jpg

Son düzenleme:
Dün site bozuktu çok sıkıldım.:KK30:

Dün site bozuktu çok sıkıldım.:KK30:

Günaydın Aslı'cım.:KK16: Bende bir ara baktım bozuktu.
Bu aralar temizlik falan yoğunum . Açık olsaydı gelmeye vaktim olmazdı.
Benim için biraz da isabet oldu aslında.

Efenim herkese hayırlı Cumalar:)
Görüşmek üzere:))

Son düzenleme:
[video=youtube;gZn6wdxX0u8]http://www.youtube.com/watch?v=gZn6wdxX0u8[/video]

Günaydın Aslı'cım.:KK16: Bende bir ara baktım bozuktu.
Bu aralar temizlik falan yoğunum . Açık olsaydı gelmeye vaktim olmazdı.
Benim için biraz da isabet oldu aslında.

Efenim herkese hayırlı Cumalar:)
Görüşmek üzere:))

Selam abla.:KK3:Temizlik de hiç bitmiyor dimi.Ben de yaptım bugün.

Sitede büyük sorun olmuş.Bak kuşlarım eksildi.Bazılarının arkadaş listesi yok olmuş,şifreleri değişmiş.Ben ucuz atlattım.

Abla Gökhan Türkmen gıcık olduğum birine çok benziyor.Onu görmek dahi istemiyorum.:KK53:Ama şarkıyı ben de seviyorum:)

Yolu kaybetmistim yine :) bi baktim siteye giremiyorum.zor oldu ama buldum yolu :))
Aslicim seni mahcup edip ne semineri oldugunu soyleyecegim.calistigim okulda her cumartesi egitim seminerleri oluyor.yabanci egitimciler, ingilizce hikaye kitabi yazarlari ,egitim danismanlari filan geliyor.konularina bakinca cok faydali gibi geliyor ama is uygulamaya gelince anlattiklari fazla utopik kaliyor dogrusu.zaman kaybindan baska bisey degil yzni bizim icin.

Selam abla.:KK3:Temizlik de hiç bitmiyor dimi.Ben de yaptım bugün.

Sitede büyük sorun olmuş.Bak kuşlarım eksildi.Bazılarının arkadaş listesi yok olmuş,şifreleri değişmiş.Ben ucuz atlattım.

Selam Aslı'cım.:KK16: Hiç biter mi yavrum:KK50: geçen hafta canım çıktı şimdi gel gör hiç bir şey
yapılmamış sanki .:KK19:
Sahi senin kuşuna ne olmuş kim aldıysa geri getirsin çabuk.:KK1:
Benim durumda Allaha şükür bi değişiklik yok .

Bu aralar yoğunum Aslı'cım gelemezsem merak etme olma mı canım benim.:1

Son düzenleme:
Kızlar, yine benim bilgisayar sorun çıkardı. Bilgisayarcı yeğenim biraz kurcaladı. Bakalım ne kadar gidecek kabloda temassızlık var. Isınınca, mavi ekran çıkıyor. Harddiskten sesler geliyor. Eli kulağında. Başına bişey gelmeden hemen yazayım dedim. Okuyamadım daha sayfaları.

Kızlar, yine benim bilgisayar sorun çıkardı. Bilgisayarcı yeğenim biraz kurcaladı. Bakalım ne kadar gidecek kabloda temassızlık var. Isınınca, mavi ekran çıkıyor. Harddiskten sesler geliyor. Eli kulağında. Başına bişey gelmeden hemen yazayım dedim. Okuyamadım daha sayfaları.

Hacım senin bilgisayarda bi düzelemedi gitti:KK16:Belli ki senin yeğen bu işlerden pek anlamıyor .
Doğru dürüst tamirci çağır eve Emel'im , kabloyu baştan aşağı yenilesin.

Aslı'cım da bu gün izinlidir. Huu Aslı'cım :KK16:sizin oralarda da yağmur var mı?

Son düzenleme:
Efenim kıpır kıpır şıkır şıkır bir şarkıyla herkese güzel bir gün diliyoreee..:))

[video=youtube;d_JvNMctVvc]http://www.youtube.com/watch?v=d_JvNMctVvc[/video]

Selamlarrr.:KK16:

Emel mukaddes ablanın dediği gibi senin yeğenin bu işlerden anlamıyor.:KK1:Ne olacak şimdi net giderse.:KK5:

Mukaddes ablacığım dün burada hava yaz gibiydi.Çok bunaldık gezerken.Başbakan buradaydı.Onu da gördüm uzaktan millete el sallarken.:KK35:Eve dönüşte de bekle bekle otobüs gelmedi.Miting vardı ya çok kalabalıktı.Artık bir ay daha gitmem çarşıya.:KK37:

Selamlarrr.:KK16:

Emel mukaddes ablanın dediği gibi senin yeğenin bu işlerden anlamıyor.:KK1:Ne olacak şimdi net giderse.:KK5:

Mukaddes ablacığım dün burada hava yaz gibiydi.Çok bunaldık gezerken.Başbakan buradaydı.Onu da gördüm uzaktan millete el sallarken.:KK35:Eve dönüşte de bekle bekle otobüs gelmedi.Miting vardı ya çok kalabalıktı.Artık bir ay daha gitmem çarşıya.:KK37:

Aslı'cım dün denilenin aksine biraz yağdı sonrası kapalı bu gün de dahil hiç yağmadı.

Seneler evvel rahmetli Osman Yağmurdereli'nin cenazesinde görmüştüm başbakanı . Tasadüf boğazda gezerken Aşiyan Mezarlı'nın orada .

Sorma Aslım moralim bozuk .Sanki sordun da :KK1: Bakma güldüğüme inan ki canım çok sıkkın.
Bu gün yürüyüşte telefonumu kaybettim.:KK43:Daha yeni kızlar almıştı.Allahtan pahalı bi şey değildi ama çok alışmıştım.
Bi de benim huyum çok kötü kaybettiğim ufak toka dahi olsa hastalar olurum.
Ne diyim artık cana geleceğine mala gelsin desem de elimde değil üzülmeden edemiyorum işte.

X