Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Arkadaşlar herkese tavsiye derim ben denedim ve 1 ayda 8 kilo verdim ama diyetin yanında her gün 1 saat sporda yaptım :)

ben çok önce yapmıştım 2 sene önce.1 haftada 1.5 kilo vermiştim.
bir daha deneyeyim dedim olmadı dayanamadım meyve suyu gününde.ama güzel bir diyet aslında.

ben çok önce yapmıştım 2 sene önce.1 haftada 1.5 kilo vermiştim.
bir daha deneyeyim dedim olmadı dayanamadım meyve suyu gününde.ama güzel bir diyet aslında.

benim bugün 2. günüm. ama adet dönemimdeyim. yani dün olmam lazımdı ama olamadım. benim çok düzensiz adet zamanım. onun için 10-15 gün şiş gezerim hep. acaba bu dönemde veremez miyim kilo? ödemin inmesi lazım ki zayıfladığım belli olsun. napıcam bilemedim:KK43:

Arkadaşlar herkese tavsiye derim ben denedim ve 1 ayda 8 kilo verdim ama diyetin yanında her gün 1 saat sporda yaptım :)

ben de dün yaklaşık 1 saat spor yaptım:) önce biraz yürüdüm, alet çalıştım. umarım ben de veririm yaaaa:KK43: ama önce şişliklerimin inmesi lazımmm.oof offf

ben de dün yaklaşık 1 saat spor yaptım:) önce biraz yürüdüm, alet çalıştım. umarım ben de veririm yaaaa:KK43: ama önce şişliklerimin inmesi lazımmm.oof offf

Çok kolay verirsin hiç üzülme,yasaklara uyduğun ve spor yaptığın sürece rahat ol :) Ve kesinlikle 18.00'dan sonra yemeği kes her öğününden son elmalı sirke,bal,su karışımı yapıp içebilirsin de ben halen daha kullanmaktayım çok faydalı :)

tüm yorumları okudum sonunda bu diyeti yapma kararı aldım :lepi:
bugün itibariyle başladım bakalım neler olacak sengözlerimebaksanab (:-)

kızlar regl dönemimdeyim bugün oldum ama nişyetim bugün başlamaktı pzt başlarım artık hepimiz veririz inşallah kiloları guclubacismile

bugün 3. günüm :-)
73 kiloyla başladım ve bu sabah dayanamadım tartıldım vee 70,5 kilo olmuşum (:-)
daha da azim geldi bırakmıcam fazlalardan kurtulana kadar bu diyetiiii kaydirigubbakcemile

bende bu diyete bugun itibariyle baslamis bulunuyorum,bundan 2 sene oncede yapmistim hamileligimde 32 kg almistim bu diyeti 1 yaptim 16 kg verdim daha snra zamannla spor yaparak ve hamur isi pilav makarnayi keserek 60 kg dusmustum.. simdi 2. bebegim oldu :) 4 ay oldu dogum yapali tekrar bugun basladim 1 ay yapicam inss.. bu arada hergun 1 saat spor yapiyorum... bu hamilelik beni 30 asagi kilo aldirmiyo:) hadi kizlar baslamayanlar baslasin, deneyimlerimizi yaptiklarimi paylasalim, sonrada nasil harika zayifladimizi yazalim.. ben daha once verdigim icin bu diyete guveniyorumm

bugun 2. gunum meyve suyuna devamm bol bolda suyumu iciyorum biraz sabah bas agrim oldu biraz dinlenince gecti, aksam ustu de yuruyusumu yapip egzersiz hareketlerimi yapicam, kimse bu diyeti yapmiyormu arkadaslar, kimse yazmiyor...

yıldızlar merhaba cnm . benımde bu dıyette ıkıncı gunum ama artık dayanamadım ve bı tane sımıt yedım. off cok pişmanım. su an 72.3 kıloyum ve 1 ay ıcınde en azından 65 olmak ıstıyorum . of cok moralım bozuldu. bendekı sanırım psikolojık aclık dedıklerı sey. ac olmasamda yemek arıorum sureklı. artık ne yapım yedım coktan. dun cok zor gectı bugunde artık basım felan dondu. ama bırakmıcam devam edıcem. bu arada dun tartıldıgımda 72.8 dım. bugun 72.3 cıkınca mutlu oldum:) ısallah yedıgım sımıtın bı zararı olmaz. gelişmeleri yazıcam :)

zanexia merhaba canim, benimde ilk 2 gunum zor gecti acikcasi meyve suyu su icmekten midem bulandi bende hurma felan attim agzima sadece :KK43: bugun 3.gunum ve sabahin olmasini dort gozle bekledim kahvalti icin, simdi kahvaltimi yaptim oglen sporumu yapicam sonra salatami yicem ben 1 hafta dolsun oyle tartilicam bakalim ne kadar vermis olucam.. sende moralini bozma insan zor dayaniyo gercekten, ama surekli halede getirme :) insan iradeli olunca veriyo gercekten...

diyeti ramazan ayı dolayısıyla bıraktım. 6 ağustosta başlamıştım 4 gün yapabildim ama bu bile yetti 73ten 70 kiloya düştüm çok şükür :-)
Ramazan ayından sonra tekrar başlıcam nasipse yapan arkadaşlara başarılar diliyorum (;

Tesekkurler canim allah kabul etsin. bence kesinlikle bu diyeti yapabilen herkes yapmali ilk iki gun zor geciyor ama sonra vucut alisiyor benim bugun 3.cu gunum gayet guzel gitti sukur, sabah kahvaltimi yaptim sonra 1 saat spor yaptim.oglen salatami yedim, 6 da tavuk izgarami yapip brokolimi hasladim bi guzel afiyetle yedim, 6 dan sonra da sadece sivi alicam yesil cay su vss..

bugun diyette 4.gunum sabah kahvaltimi yaptim biraz domates salatalik biraz peynir vee yesil cayim.oglen salatami yiyecegim aksamada mantarli miss gibi omlett aksam ustude sporumu yapicam , 7 gunun sonunda tartilicam bakalim kac kilo vermisim, biraz incelme hissediyorum ama ne kadar verdim bilmiyorum... diyetime 84 kg basladim hedefim 60 kg boyum 1.72 azimliyim gidecek bu kilolar inss... istedigim kiloma indigimde resimlerimide paylasicam..

ben bugun baslıyorum tekrar gecen sefer tam yapamamıstım yine de bir haftada 2 kilo gitmişti. şimdi kesin kararlıyım. bugun itibariyle başladım. 59 kiloyum bakalım haftaya kaç olucam.

X