Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar bnde dun 5 gundu 5 kılo dıyetıyle karısılastım daha önce burda tanıstıgım bı ablamız acmıs bundan baya bı yıl önce yapmıs o dıyetı ve 70 klodan 43 kıloya kadar dusmus hamıle kalana kadarda almamamıs kılolarını ve gercekten cok ıı bı dıyet hollaywood dıyentınde aç kalıo ınsan onda yıyosun hemde bu haftayı taamamladıkdan sonra bnde o dıyete baslıycam cunku bu dıyete basladıkdan sonra 1 hafta dvm etmk zorundasın:KK70:

kızlar meraba şunu söylüyüm size ben bu diyetle zayıfladım ama yazdıklarımı baştan sona kadar sabırla okumanızı tafsiye ediyorum. çünkü ilk başta bedeninizi DEGıL ruhunuzu yani piskolojinizi HAZIRLAMANIZ gerekiyor.hangi diyeti yaparsanız yapın beyinen adepte olmanız gerekiyor canlarım.evet ben kilo verdim ama vucuduma yüklenerek degil beynimi ve piskolojimi hazırlayarak. kendimi motive ederek. yaklaşık sanırım 2 yada 2.buçuk ayda verdim. kilomuda korudum taki hamile kalıncaya kadar. hamileligimde aşırıya kaçtım aldım.6 ay oldu dogum yapalı. bebegimde elimde olmayan nedenlerden dolayı 2 aylıkken emmeyi kesti.4 ayda ancak kendimi hazır hissedebildim. vede başladım.hikaye diyen arkadaşada şunu söylüyüm ben başardım tekrarda başarabilirim. kendime inanıyorum.sizde kendinize inanın her ne diyeti uyguluyorsanız. menüyü kendinize göre çeşitlendirebilirsiniz. elma yemişsin diyetini bozmaz canım :) umarım kendinize güvenirsiniz. sormak istediginiz olursa özeldende mesaj atabilirsiniz. k.i. bakın :)

bebeto selam öncelikle tebrik edrim harikasın..bende bu diyete başarıya ulaşmıs bır arkadaşımın tavsıyesiyle basladım 4. günümdeyım.benım ıcın zor gitmiyor açıkçası ama sna birsey sormak ıstıyorum çalıştıgım ıcın yemek öğünlerimin yerlerını degıstırmek zorunda kalıyorum yanı akşamları salata öğlenleri akşam yemegi menümü yiyiyorum. bir sakıncası olmaz umarım..

hayır canım olmaz. tşk.ederim. kızlar 95 le sezeryan oldum.78 e kadar emdirdigim için gitdi daha sonra bebegim emmeyi kesti.şu an 70 e düşdüm bugün itibariyle. 8 kilo çok kısa zamanda verdim. daha önce yaptıgımgibi uyguluyorum diyeti vede yürüyüşle destekliyorum.

mrb kızlar sayfaları okudum okudukça bi şevk geldi bana önümüzde yaz üstelik bebek tedavisi görüyorum hamile kalmadan önce biraz kilo vermek iyi olabilir bugün geçti artık ama bugünde diyet sayılır eşimle sabah sadece kahvaltı yapmıştım aslında benim her günüm böyle tartıya çıkınca sürekli farklı rakamlar görüyorum her zaman bende harfiyen yarın yapmaya başlıcam en azından hamilelikte alacağım kilo yerine vermiş olurum rahatlık olur hepimize kolay gelsin gelişmeleri burdan yazıcam

sevgili bebeto bende hollywodd diyetine baslıcam sanırım suan 74 kiloyum ve mayısın 15ine kdr 62 kilo olmam lazım yaklasık 1 ayım var bu mümkünmü acaba birde ben aksam menüsüne brokoli yerine yagsız bol limonlu salata yemeyi düşünüyorum etkiler mi acaba kilo vermem mi

sevgili 123bebeto ben 18 yaşımdayım ve bu diyete senin ilk yazılarını okuyarak başladım 3 haftaya yakın diyet yaptım ve 68 den 62 ye kadar düştüm ama sonra birine sinirimden bütün kilolarımı geri aldım şu an 69 kiloyum :KK43: kendie pek çok hedef koydum yeni bir gardırop dolusu kıyafet gibi ve bu yüzden şu an yarından itibaren bu diyete tekrar sarılmayı düşünüyorum.lütfen bana yardım et .Bu arada benim okulum çok ağır bi okul her gün 5 te eve geliyorum bana makul bi egzersiz veya yürüyüş önerebilirmisin? yaza bikini giyebilecek halde ve 50 kilo olarak girmek istiyorum cevap yazarsan çok mutlu olurum :)

Son düzenleme:
herkese mrb bugun basladım ben hollywood dıyetıne ama burdakı herkes bırakmıs herhalde bakıyorumda kac gundur kımse bısey yazmamıs hepınıze kolay gelsın :enbuyukkk:

ben de bu sabah itibari ile başlamış bulunmaktayım Hollywood Diyetine.Boyum 1.67 kilom ise 77.bakalım bir hafta sonra neler değişecek benim için.mesajları okudum ve çok güzel motive oldum.herkese teşekkür ederim.ayrıca bebeto seni de çok tebrik ederim darısı başıma inşallah :)

Slm kizlar bundan 4 ay kadar olmustur yapmistim bu diyeti bir haftada 3 kiloya yakin verdim ama egzersiz yapmadim. tabikii sonra ne oldu aldim cunku diyeti biraktim. neyse bugun ilk gunum meyve suyunu iciyorum su arda bir tane light kelloags k lardan kacti.
birbirimize destek olursak cok sevinirim
ilk gunler hic kolay gecmiyor

hayır canım olmaz. tşk.ederim. kızlar 95 le sezeryan oldum.78 e kadar emdirdigim için gitdi daha sonra bebegim emmeyi kesti.şu an 70 e düşdüm bugün itibariyle. 8 kilo çok kısa zamanda verdim. daha önce yaptıgımgibi uyguluyorum diyeti vede yürüyüşle destekliyorum.

slm canim, ilk diyete basladigimda didik didik okumustum yazilarini tabiri cayizse:)
ama o donem cok az kisi vardi forumda.
daha once bu diyeti yapip ta basari saglamis birini tekrar burda gormek cok guzel. bak simdi daha bir heyecan sevk geldi banakaydirigubbakcemile3

123bebeto dan başka bu diyeti yapıp başarılı olan yok mu ki? bende yarın yapmaya başlıycam inşallah başarılı olabilirim... :Saruboceq:

5. günümde 3.5 kilo vermiştim.son iki günümde istemeden de olsa diyete uyamadım ve 1.5 kilo almışım yine de bir haftada 2 kilo vermek güzel bir şey ama bir o kadar da çabuk kilo alabiliyor olmam çok can sıkıcı.Bakalım artık bu sabah tekrar başladım

merhaba..kızlar..
ben diyete dün başladım..:KK43: ölüyorum açlıktan ya. resmen ağzımın içi bi garip olduuu..
işte en son pazar günü akşam yemek yemiştim ve bugun salı akşamı olduu ben hala bişi yemedimm..
ama yarın süperrrrrrrr bi kahvaltı warrrrrrrrrr.. hadi bakalım inşşş. ee. sizler neler yapıyosunuz.?

merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım bugun diyetteki 3ncu gunum ve inanılmaz iyi hissediyorum kendimi.el ele verip bu diyeti harfiyen uygulayalım ve artık kilo problemimizden kurtulalım haftaya basladıgımda 66 kiloydum hedefim 55 kilo olmak bakalım işe yarayacakmı her hafta size bilgi vericem kızlarr cok optuumhihoyyyt

merhaba arkadaşlar ben de yeni üye oldum ve ilgi alanıma giren konuyu hemen buldum. hayatımda hiçbir zaman dal gibi denilen tabirde olmadım ama hiç bu yılki kadar da kilo almamıştım. ne zaman abartsam 1 hafta hollywood diyetini yapar eski halime dönerdim uzunca zaman da geri almazdım çünkü bu diyette midesi küçülüyor insanın..üstelik başka hiçbir diyetten sonuç alamazken bunda süratle incelirdim. şimdi 80 leri gördüm ilk kez ve uzunca zamandır da salmıştım kendimi artık 1 hafta kurtarmaz beni yani :1no2: neyse şimdi 5.günümdeyim ve çok ağır metabolizması olan bir insan olmama rağmen 2,5 kilo verdim bile :) gerçekten moralim düzeldi ve devam etmek için motive oldum. ben iki gün meyve suyu küründe artık içimin bayıldığı anlarda 2 kayısı ya da birkaç kiraz yedim. balık olduğu akşamlar yanında sebze yerine salata yedim( bol yeşillik) içim bayılsa da sabrettim büyük bir bardak ıhlamur adaçayı içtim idare ettim. devam ediyorum ve değişiklikleri de aktaracağım sizlere.. alkisalkisalkis

bende bugün başladımn bu diyete.daha öncede uygulamıştım bu diyeti gayet iyi sonuç almıştım.inşallah yine başarılı olurum sonuçdan sizleride haberdar ederim.

X