Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Canlarim ben bugun meyve caylarim ve sabah kahvaltisi ayni, oglen salata aksam icin su an bi yorum yapamiyorum,. Regl in 4, gunundeyim siskinlik var acaba nomal mi. simdiye kadar inmez mi siskinlik yaaaaa

canım ben de 3. gündeyim
davul gibiyim
takma kafana
3-4 güne geçer

Bugün bendeHollywood Diyetine başlıyorum..2 sene içinde tam 16 kilo aldım.Daha önce lida ve sporla 16 kilo vermiştim.şimdide bu diyeti deniycem.

Merhaba kızlar;
Bugün üçüncü günüm hergün kendimi motive etmek içinnn girip aynı şeyleri tekrar tekrar okuyorum :)

hiç yemek yemediğimde daha az acıkıyordum sanki bugün 3 günüm yemek yediğim halde daha çok acıkıyorummmmmmmmm

Son düzenleme:
canlarim kisa bir ara verdim ama geldim yine haaa diyete ara vermedim. Buketcim biliyorum sen suan antalyada olman lazim. Nasi gidiyor. ?

Kizlar sizde hosgeldiniz ben yaklasik 4 hafta kadar yaptim bu diyeti, tabi araya bayram filan girdi son gunlerinde cok sadik kaldigim soylenemez. Yaklasik 5 kilo kadar verdim. dogru durust spor yapma firsatim olmadi. Zaten acliktan pekte halim olmuyordu. Ama simdi yani iki gundur spor ve biraz daha hafifletim diyetimi. ama yine burdayim ve sizlerle baylasicam yediklerimi. uzun sure yaparsam bi sorun olmasindan korktugum icin ara vermeyi uygun gordum.

Geliyim bugun yediklerime;
Sabah iki dilim yarimyagli kasar domates salatalik
Oglen salata italyan usulu +1 yesil elma
Ara 3-4 dilim ricecake ( pirinc keki) yagsiz tuzsuz bisey
Aksam 1 dilim tuna az yagda kizarttim yaninda sadece salata
Tunanin kac kalori oldugunu bilmiyorum arastiratim yazarim.

Haa unutmaadan bugun 1 saat spor yaptim 450 cal yaktim.

4 hafta birebir uygulayarak mı 5 kilo verdin ? ben 28 eylülde başladım 9 kasıma kadarda kendime 10 kilo dedim şansım nedirr sizce :KK43:

4 hafta birebir uygulayarak mı 5 kilo verdin ? ben 28 eylülde başladım 9 kasıma kadarda kendime 10 kilo dedim şansım nedirr sizce :KK43:

evet canim ilk haftalarinda birebir uyguladim. son haftalarda bayramla filan cakisti son haftada regl olmustum biraz bozuldu haliyle. ama tam 5 kilo degilmis 4.300 vermisim uhuhuhuhh
Sana basarilar diliyorum canim insallah hedefine ulasirsin ama bende birakmiyorum bende kasim sonuna kadar 10 kilo vermem lazim. asgi yukari 20 sine kadar. Bu diyetle devam etmesemde burdayim, size ne yediysem yazicm sizinle beraberim motivasyon tam gaz olsun:lepi::sm_cool:

Evet bu gun ben izim diyetin kahvaltisini yaptim. arada 3 dilim rice kek yedim.
oglenlik salata ve bir pkt. corba ictim.
heee bu arada cok canim cuku isterse kakosu yuksek olan %70 kakolu olan cukudan kuccuk bu parca yiyom. biliyom iyi ddegil ama na pam cok zor gidiyo....

birde sizlere bir sey sorucam, bizim sitede gezerken baktim elma sirkesi bal ve su karisimi ilgili seyler okudum, deneyen var mi aranizda.?ise yarar mi acaba

Bende birebir uyguluyorum şuan bakalım umarım veririrz 10 kg laları :) nice 10 kilolara..
Bende okudum elma sirkesini ama zaten mide boş bişey olur mu diye korktum yanma filan..kafamçokkarıştı
Bide ayıptır söylemesi bu diyetle beraber kabızlık sorunu çıktı sizde de var mı böyle bir durum ?

Bende birebir uyguluyorum şuan bakalım umarım veririrz 10 kg laları :) nice 10 kilolara..
Bende okudum elma sirkesini ama zaten mide boş bişey olur mu diye korktum yanma filan..kafamçokkarıştı
Bide ayıptır söylemesi bu diyetle beraber kabızlık sorunu çıktı sizde de var mı böyle bir durum ?

evet canim bendede oldu.:1no2: Bol su icmeye devam et, cunku az yendigi icin tembellesiyo bagirsaklar. Benim bir ay suresince iki defa oldum, bitkisel bir tablet var burda onu kullandim. he birde yyuruyusu tavsiye ederim cunku hareket sart. Meyve kurulari da cok faydali Sanada tavsiyem eger bulabilirsen erik kurusu hafif haslayip suyunu icebilirsin yada bir iki tane at agzina faydasi olucaktir. aaa unuttum soylemeyi activa varya meyveli yogurt hani onun yagsizi varsa oda cok guzel ve lezzetli bi cozum.

Elma sirkesini, bakalim ben denemeye basladim bi faydasini gorucekmiyim. kesin bildiririm. Sabah ac karnina ic tim rahatsiz etmedi, ama herkesin bunyesi farklidir.

aslında günde 3 litreye yakın su içiyorum ama efet kuru meyveyı denicem sağol canım...
elmayı bende mi denesem acabaaa bı bakım bende yapım yarın bı problem olursa devam etmem.,
hadi bakalım tam gazzzzz 10 kg dediğin nedir hemencecikk verirrizzzz

Aksam yemekten sonrada bir bardak sirkeli su ictim. ama hic te ogle tadi soylendigi gibi guzel feln gelmiyo yani.

bakalım bır faydasını gorucekmısın
su kılolar alınırken ne kadar kolay alınıyorda verılırken neden boyle olmuya yaa ufff

bakalım bır faydasını gorucekmısın
su kılolar alınırken ne kadar kolay alınıyorda verılırken neden boyle olmuya yaa ufff

Canim ya hakkaten alirken kilolari ne kadar zevkli cunku ben yemek yemegi cok seven biriyim. eger beynimi kitlemesem cok tan yemege baslamistim bile neyse canim sonuta bu kilolari vermek zorundayiz.

Bu sabah ta ictim sirkeli suyumu, aksam cok gec yatmama ragmen bayagi iyi kalktim diyebilirim acaba sirkeli suyun etkisi midir bilmem.... Sporumu yaptim 1 saat15 dk. yaklasik 550 kalori gitti.
Sabah yarim yagli iki dilim peynir, domates salatalik biraz recel
oglen diyet yemek 220 kalori biraz meyva
simdi ye kadar boyle iyiyim hatta cok yemis gibi hissediyorum.....

elma diyetinden sonra kilomu korumak adina tekrar basliycam ben bu diyete bu arada 3 bucuk kilo verdim yaklasik 2 aydir kilo vermem durmusken 5 günde 3 kilo hic fene diyil kaydirigubbakcemile2

ben pazartesi başladım daha 1 saat bile spor yapamıyorum bu hafta yarım saatle başladım , haftaya 45 sonra 1 saat diye düşündüm çünkü çok hammışım heralde yarım saat yapmama rağmen (eliptik bisiklet) merdiven bile çıkamaz hale geldim...işte bütün gün otur eve gel yemek ye yine az bile almışım walla kiloyu :) bu sefer çok kararlıyım erkek arkadaşım mini etek giyen kızlara özeniyoooooooo :KK43: zayıfla artık dedi banaaaaaa :KK43:

herkese merhaba
bugün döndüm
açıkbüfeye hiç yüz vermedim
pazartesi çarşamba plates
cmt pz fitness başlıyor
işte de bu ay hem hastalar
hem denetimler yüzünden
stressli olucam
stress altında asla yemek yiyemem
bu açıdan iyi
hepinize kolay gelsinnnnnnnnnna.s.

bir hafta 3 kilo ile kendimi alkışlamak istiyorum arkadaşlar :teytey:
darısı diğer haftalarında başına

herkese merhaba
bugün döndüm
açıkbüfeye hiç yüz vermedim
pazartesi çarşamba plates
cmt pz fitness başlıyor
işte de bu ay hem hastalar
hem denetimler yüzünden
stressli olucam
stress altında asla yemek yiyemem
bu açıdan iyi
hepinize kolay gelsinnnnnnnnnna.s.

Slm canim hosgeldin.opuyorumnanaktan Tebrik ediyorum acik bufelere olan direncini.... Ben o muthis doldur ye mantigina hayir diyemiyorum cesit csit tatlilar yemekler immmimm neyse ama san bravo arkadasim.

benim plates uymadi saatleri, bu yuzden fitnessle devam ediyorum. kondisyon acisindan bayagi acildim sanirim 45 dk. kosu bandindaydim, sonrada agirliklarla calisiyorum. mumkun oldugunca hafif yiyerek he birde sana soylemedim yazdimama sirkke bal su karisimina basladim. gerci iki gundur icemiyorum ama yarin belki denerim tekrar ...
ne dersin bi ise yarar mi sence......

X